Дунав измъкна точка от Лудогорец с 2:2 в Разград

Публикувана 18.03.2017 19:50

ПЪРВА ПРОФЕСИОНАЛНА ЛИГА

25-ия кръг
XXV кръг
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Славия 1913 (София) - Локомотив (Горна Оряховица)  3:1 (1:0)

1:0 - Ивайло Димитров (41-дузпа), 2:0 -  Сердер Сердеров (59), 2:1 - Аристоте Фунду Н'Донгала (67), 3:1 - Божидар Васев (90)  

в Ловеч, Градски стадион:
Монтана 1921 - Берое (Стара Загора)  0:3 (0:0)

 0:2 - Борислав Цонев (53, 71), 0:3 - Жуниор Мапуку86)

18 март 2017, събота, 13:00 ч:

Верея (Стара Загора) - ОФК Пирин (Благоевград)    2:0 (1:0)

1:0 - Валери Домовчийски (13), 2:0 - Педро Еуженио (74)
Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София)   1:1 (1:0)

1:0 - Дани Кики (13), 1:1 - Кирил Десподов (80)
Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2010 (Русе)  2:2 (1:1)

/1:0 - Хосе Луис Паломино (13), 1:1 - Бранимир Костадинов (45), 1:2 - Бирсент Карагарен (66), 2:2 - Клаудиу Кешерю (70)
19 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черно море (Варна)       - /пряко по Диема спорт 2/
19 март 2017, неделя, 17:30 ч:
Левски (София) - Ботев (Пловдив)                           - /пряко по Диема спорт 2/ 
                                                                                                           КЛАСИРАНЕ                                                   

1. Лудогорец 1945 (Разград)                    25    20   4   1   67:19    64     
2. Левски (София)                                       24    14   6   4   36:16    48  

3. ЦСКА (София)                                          25   13   7   5   35:14    46
4. Локомотив 1926 (Пловдив)                  25    10   9   6   33:27   39  

5. Дунав 2010 (Русе)                                    25    10   7   8   31:30    37  
6. Черно море (Варна)                               24    10   7   7   26:23    37  
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
7. Ботев (Пловдив)                                       24    9   5   10   34:40   32 
8. Берое (Стара Загора)                             25    8   5   11   24:26   32  
9. ОФК Пирин (Благоевград)                      25    9  4   12   29:36   31  
10. Верея (Стара Загора)                           25    8   6   11   22:31   30 
11. Славия 1913 (София)                           25    8   3   14   29:44   27
12. Нефтохимик 1962 (Бургас)                  24    7   5   12    26:33    26
13. Локомотив (Горна Оряховица)           25    4   7   14   17:39    19 
14. Монтана 1921                                          25    3   3   19    16:47    12

Голмайстори

19 гола - Клаудиу Кешерю (Лудогорец 1945-Разград).  
13 гола - Жоао Пауло (Ботев-Пловдив, Лудогорец 1945-Разград).

12 гола:  Марселиньо (Лудогорец 1945-Разград).

10 гола: Мартин Камбуров (Локомотив-1926-Пловдив), Вандерсон (Лудогорец 1945-Разград).

8 гола: Джонатан Кафу (Лудогорец 1945-Разград), Даниел Младенов (ОФК Пирин-Благоевград), Тодор Неделев (Ботев-Пловдив).

7 гола: Жуниор Мапуку (Берое-Стара Загора), Сердер Сердеров (Славия 1913-София),  Станислав Костов (ОФК Пирин-Благоевград), Мирослав Будинов (Дунав-Русе), Бабатунде Адениджи (Левски-София).

6 гола: Дани Кики (Локомотив 1926-Пловдив), Марек Кузма (Черно море-Варна), Роман Прохазка (Левски-София). 

5 гола: Бирсент Карагарен (Локомотив 1926-Пловдив, Дунав-Русе),  Васил Шопов (Дунав-Русе), Антон Огнянов (Дунав-Русе, Левски-София),  Валери Домовчийски (Славия 1913-София, Верея-Стара Загора), Ивайло Димитров (Славия-1913-София), Стивън Петков (Монтана 1921), Густаво Кулма (ЦСКА-София),  Диого Виана (ЦСКА-София).

4 гола: Божидар Васев (Славия 1913-София), Иван Вълчанов (Нефтохимик 1962-Бургас), Бакари (Черно море-Варна), Руи Педро (ЦСКА-София), Милчо Ангелов (ЦСКА-София), Антонио Аниете (Левски-София), Божидар Краев (Левски-София), Георги Костадинов (Левски-София), Амаду Сукуна (Верея-Стара Загора, Левски-София).

 3 гола:  Бранимир Костадинов (Дунав-Русе), Орлин Старокин (ОФК Пирин-Благоевград),   Владислав Златинов (ОФК Пирин-Благоевград), Мартин Райнов (Локомотив 1926-Пловдив, Берое-Стара Загора), Дино Мартинович (Локомотив 1926-Пловдив), Парвизджон Умарбаев (Локомотив 1926-Пловдив), Веселин Марчев (Локомотив-1926-Пловдив), Фернандо Виана (Ботев-Пловдив), Серкан Юсеин (Ботев-Пловдив), Галин Иванов (Левски-София, Нефтохимик 1962-Бургас), Николай Дюлгеров (Нефтохимик 1962-Бургас), Венцислав Христов (Нефтохимик 1962-Бургас), Емануил Манев (Нефтохимик 1962-Бургас), Арсенио Нунеш (ЦСКА-София), Божидар Чорбаджийски (ЦСКА-София), Преслав Йорданов (ЦСКА-София), Георги Андонов (Верея-Стара Загора), Момчил Цветанов (Верея-Стара Загора), Борислав Балджийски (Славия 1913-София, Черно море-Варна),  Георги Илиев (Черно море-Варна), Иван Минчев (Славия 1913-София), Рахави Кифуети (Локомотив-Горна Оряховица),  Матиас Курьор (Локомотив-Горна Оряховица), Диян Димов (Дунав-Русе),  Козмин Моци (Лудогорец 1945-Разград).

2 гола: Кирил Десподов (ЦСКА-София), Борислав Цонев (Берое-Стара Загора), Антон Карачанаков (Берое-Стара Загора), Георги Божилов (Берое-Стара Загора), Иван Цветков (ОФК Пирин-Благоевград), Александър Башлиев (ОФК Пирин-Благоевград), Кирил Котев (Локомотив 1926-Пловдив),  Димо Бакалов (Локомотив 1926-Пловдив), Янислав Иванов (Верея-Стара Загора), Георги Ангелов (Верея-Стара Загора),  Андреас Васев (Монтана 1921), Густаво Кампаняро (Лудогорец 1945-Разград), Жуниньо Жуниор Кишада (Лудогорец 1945-Разград), Омар Косоко (Ботев-Пловдив), Иван Стоянов (Ботев-Пловдив), Юлиан Ненов (Дунав-Русе),  Георги Йомов (Славия 1913-София), Димо Атанасов (Локомотив-Горна Оряховица), Атанас Фиданин (Локомотив-Горна Оряховица),  Димитър Пиргов (Левски-София), Франсис Нар (Левски-София), Уго Секо (Черно море-Варна), Пламен Николов (Черно море-Варна), Иван Коконов (Черно море-Варна). 

1 гол:   Хосе Луис Паломино (Лудогорец 1945-Разград), Джоди Лукоки (Лудогорец 1945-Разград), Лукас Саша (Лудогорец 1945-Разград), Върджил Мисиджан (Лудогорец 1945-Разград), Игор Пластун (Лудогорец 1945-Разград), Славчо Шоколаров (Лудогорец 1945-Разград), Сисиньо (Лудогорец 1945-Разград),  Педро Еуженио (Верея-Стара загора), Илия Мумин (Верея-Стара Загора), Елиаш да Силва (Верея-Стара Загора), Илиян Йорданов (Верея-Стара Загора), Методи Костов (Верея-Стара Загора), Аристоте Фунду Н'Донгала (Локомотив-Горна Оряховица), Георги Вълчев (Локомотив 1926-Пловдив, Нефтохимик 1962-Бургас), Илия Миланов (Берое-Стара Загора, Нефтохимик 1962-Бургас), Любомир Божинов (Нефтохимик 1962-Бургас), Мариян Огнянов (Нефтохимик 1962-Бургас), Станислав Маламов (Нефтохимик-1962-Бургас), Костадин Хазуров (Нефтохимик 1962-Бургас), Марко Ранджелович (Нефтохимик 1962-Бургас), Костадин Велков (Нефтохимик 1962-Бургас), Живко Петков (Нефтохимик 1962-Бургас), Румен Сандев (ОФК Пирин-Благоевград), Аймен Суда (ОФК Пирин-Благоевград), Стилиян Николов (ОФК Пирин-Благоевград), Димитър Благов (ОФК Пирин-Благоевград),  Кевин Меркадо (ЦСКА-София), Рубен Пинто (ЦСКА-София), Александър Дюлгеров (ЦСКА-София), Рафаел Перес (ЦСКА-София), Давид Симао (ЦСКА-София),  Петър Атанасов (Монтана 1921), Даниел Генов (Монтана 1921), Атанас Илиев (Монтана 1921), Костадин Дяков (Монтана 1921), Сергей Георгиев (Монтана 1921), Иван Михов (Монтана 1921), Данило Силва-Бала (Монтана 1921), Маркиньос (Монтана 1921), Лъчезар Балтанов (Ботев-Пловдив), Фелипе Бризола (Ботев-Пловдив), Стенио дос Сантос (Ботев-Пловдив), Софиан Муса (Локомотив-Горна Оряховица), Владислав Узунов (Локомотив-Горна Оряховица), Игор Джоман (Локомотив-Горна Оряховица), Йордан Апостолов (Локомотив-Горна Оряховица), Красен Трифонов (Локомотив-Горна Оряховица), Янаки Смирнов (Локомотив-Горна Оряховица), Давид Яблонски (Левски-София), Мехди Бурабия (Левски-София), Илиян Мицански (Левски-София), Ндуйе Мойеци (ОФК Пирин-Благоевград, Дунав-Русе), Михаил Милчев (Дунав-Русе),  Виле Салмикиви  (Берое-Стара Загора), Давид Манга (Берое-Стара Загора), Иво Иванов (Берое-Стара Загора), Ерик Почански (Берое-Стара Загора), Венцислав Василев (Берое-Стара Загора), Карлос Охене (Берое-Стара Загора), Атанас Зехиров (Берое-Стара Загора), Кохей Като (Берое-Стара Загора), Александър Василев (Берое-Стара Загора), Александър Цветков (Черно море-Варна), Траян Траянов (Черно море-Варна), Тодор Паланков (Черно море-Варна), Даниел Георгиев (Черно море-Варна), Николай Димитров (Славия 1913-София), Стефан Велков (Славия 1913-София), Петко Христов (Славия 1913-София),  Петър Патев (Дунав-Русе), Симеон Райков (Локомотив 1926-Пловдив).

Автоголове - 1: Ясин Ел Харуби (Локомотив 1926-Пловдив за Левски-София), Александър Башлиев (ОФК Пирин-Благоевград за Лудогорец-1945-Разград), Владимир Зафиров (Верея-Стара Загора за Черно море-Варна), Мартин Кавдански (Локомотив-Горна Оряховица за ЦСКА-София), Хосе Паломино (Лудогорец 1945-Разград за Черно море-Варна), Александър Дюлгеров (ЦСКА-София за Нефтохимик 1962-Бургас).

Програма за 26-ия кръг
31 март 2017, петък, 17:30 ч:
ОФК Пирин (Благоевград) - Нефтохимик 1962 (Бургас)     - /пряко по Диема спорт/
31 март 2017, петък, 20:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)                   - /пряко по Диема спорт/
1 април 2017, събота, 15:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)            - /пряко по Диема/
1 април 2017, събота, 17:30 ч:
в Каварна, Градски стадион:
Черно море (Варна) - Левски (София)                        - /пряко по Диема спорт/
1 април 2017, събота, 20:00 ч:
ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                    - /пряко по Диема спорт/
2 април 2017, неделя, 17:30 ч:
в Разград, ст."Лудогорец арена":
Дунав 2010 (Русе) - Славия 1913 (София)                    - /пряко по Диема спорт 2/
2 април 2017, неделя, 20:00 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Верея (Стара Загора)    - /пряко по Диема спорт 2/

Източник: Gustosport
Вашите коментари

 

Име

Коментар

Въведете кода