Дубълът на Лудогорец разпиля Банско с 4:1

Публикувана 13.04.2017 19:36

ВТОРА ПРОФЕСИОНАЛНА ЛИГА

24-и кръг - резултати и програма:
в Разград, комплекс "Гнездо на орли":
Лудогорец 1945 II (Разград) - Банско (Банско)             4:1 (0:0)   
1:0 Кристиян Григоров 57'-дузпа, 2:0 Цветелин Чунчуков 60', 3:0 Денислав Александров 69', 4:0 Томас Цвятков 71', 4:1 Самсон Жегеде 77'
14 април, петък, 17:00 часа:
Несебър  - Левски (Карлово)                       -
Царско село 2015 (София) - Оборище (Панагюрище)            -
Созопол  - Спартак (Плевен)                -
ЦСКА II (София) - Поморие                        -
Ботев (Гълъбово) - Локомотив 1929 (София)                  -
Ботев (Враца) - Етър ВТ (Велико Търново)                   -
17 април, понеделник, 15:30 ч / XXIV кръг:
Витоша (Бистрица) - Септември (София)       - /пряко по Диема спорт/

                                                                  Класиране:
                                                                  М    П   Р   З    ГР      Т
1. Етър ВТ (Велико Търново)           23   14   6   3   40:18   48
--------------------------------------------------------------------------------------------
2. Септември (София)                       23   13   7   3   39:19   46
3. Витоша (Бистрица)                         23   12   7   4   31:16   43  
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - -
4. Созопол                                             23   11   6   6   27:16   39      
5. Поморие                                            23   11   3   9   32:29   36      
6. Локомотив 1929 (София)              23    9   7   7   32:24   34   
7. Царско село 2015 (София)           23   10   3  10   38:33   33  [1 0 1  2:2  3]
8. Лудогорец 1945 II (Разград)         24   10   3  11   30:27   33   [1 0 1  2:2  3]
9. Несебър                                            23    9   5   9   29:36   32  
10. Ботев (Враца)                                23    7   9   7   29:26   30   
11. ЦСКА II (София)                            23    8   5  10   35:35   29  
12. Оборище (Панагюрище)             23    8   4  11   23:34   28      
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13. Спартак (Плевен)                         23    7   6  10   34:34   27    [2 0 0  4:1  6]
14. Ботев (Гълъбово)                         23    7   6  10   19:28   27    [0 0 2  1:4  0]
15. Банско                                             24    4   6  14   21:47   18      
16. Левски (Карлово)                          23    3   1  19   17:54   10  

XXV кръг
22 април 2017, събота, 17:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Гълъбово)                -
Поморие (Поморие) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)       -
Спартак Плевен (Плевен) - Царско село 2015 (София)         -
Оборище (Панагюрище) - Несебър (Несебър)                   -
в Хисаря, ст."Крепост":
Левски (Карлово) - Банско (Банско)                         -
24 април 2017, понеделник, 17:00 ч:
Ботев (Враца) - Лудогорец 1945 II (Разград)                -
Локомотив 1929 (София) - ЦСКА II (София)                   -
24 април 2017, понеделник, 17:30 ч:
Септември (София) - Созопол (Созопол)                      - /пряко по Диема спорт/

                           XXVI кръг

30 април 2017, неделя, 17:00 ч:
Банско (Банско) - Оборище (Панагюрище)                     -
Несебър (Несебър) - Спартак Плевен (Плевен)                -
Царско село 2015 (София) - Септември (София)               -
Витоша (Бистрица) - Локомотив 1929 (София)                 -
ЦСКА II (София) - Етър ВТ (Велико Търново)                 -
Ботев (Гълъбово) - Ботев (Враца)                           -
30 април 2017, неделя, 18:00 ч:
Созопол (Созопол) - Поморие (Поморие)                      -
2 май 2017, вторник, 17:00 ч:
в Разград, комплекс "Гнездо на орли":
Лудогорец 1945 II (Разград) - Левски (Карлово)             -

                           XXVII кръг

6 май 2017, събота:
Ботев (Гълъбово) - Лудогорец 1945 II (Разград)             -
Ботев (Враца) - ЦСКА II (София)                            -
Етър ВТ (Велико Търново) - Витоша (Бистрица)               -
Локомотив 1929 (София) - Созопол (Созопол)                 -
Поморие (Поморие) - Царско село 2015 (София)               -
Септември (София) - Несебър (Несебър)                      -
Спартак Плевен (Плевен) - Банско (Банско)                  -
Оборище (Панагюрище) - Левски (Карлово)                    -

                           XXVIII кръг

13 май 2017, събота:
в Разград, комплекс "Гнездо на орли":
Лудогорец 1945 II (Разград) - Оборище (Панагюрище)         -
в Хисаря, ст."Крепост":
Левски (Карлово) - Спартак Плевен (Плевен)                 -
Банско (Банско) - Септември (София)                        -
Несебър (Несебър) - Поморие (Поморие)                      -
Царско село 2015 (София) - Локомотив 1929 (София)          -
Созопол (Созопол) - Етър ВТ (Велико Търново)               -
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев (Враца)           -
ЦСКА II (София) - Ботев (Гълъбово)                         -

                           XXIX кръг

20 май 2017, събота:
ЦСКА II (София) - Лудогорец 1945 II (Разград)              -
Ботев (Гълъбово) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)        -
Ботев (Враца) - Созопол (Созопол)                          -
Етър ВТ (Велико Търново) - Царско село 2015 (София)        -
Локомотив 1929 (София) - Несебър (Несебър)                 -
Поморие (Поморие) - Банско (Банско)                        -
Септември (София) - Левски (Карлово)                       -
Спартак Плевен (Плевен) - Оборище (Панагюрище)             -

                           XXX кръг

27 май 2017, събота:
в Разград, комплекс "Гнездо на орли":
Лудогорец 1945 II (Разград) - Спартак Плевен (Плевен)      -
Оборище (Панагюрище) - Септември (София)                   -
в Хисаря, ст."Крепост":
Левски (Карлово) - Поморие (Поморие)                       -
Банско (Банско) - Локомотив 1929 (София)                   -
Несебър (Несебър) - Етър ВТ (Велико Търново)               -
Царско село 2015 (София) - Ботев (Враца)                   -
Созопол (Созопол) - Ботев (Гълъбово)                       -
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ЦСКА II (София)         -

Източник: Gustosport
Вашите коментари

 

Име

Коментар

Въведете кода