Ето кои ще „решават” мачовете на Ботев Пд и Локо Пд

Публикувана 20.04.2017 22:28

Съдийски назначения XXIX кръг Първа лига*:

21 Апр 2017 г. Петък 17:30 ч.

ПФК Нефтохимик 1962 АД - ПФК Берое ЕАД

ГС:    Ангел Детелинов Баялцалиев          АС:    Мартин Руменов Ангелов    Георги Петров Георгиев

4-ТИ:    Мартин Веселинов Маргаритов    ДАС:    Георги Николов Кабаков    Мустафа Севди Шефкет

СН:    Светослав Петров Славов     

21 Апр 2017 г. Петък 20:00 ч.

ПФК Левски АД - ФК Дунав 2010

ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС:    Мартин Иванов Димитров    Димо Дамянов Вълчев

4-ТИ:    Дениз Пиринов Соколов        ДАС:    Георги Димитров Давидов    Вихрен Веселинов Манев

СН:    Мартин Живков Богдев     

22 Апр 2017 г. Събота 17:30 ч.

ПФК Славия АД - ПФК Ботев АД

ГС:    Петър Стефанов Доровски           АС:    Петър Николов Джугански    Драгомир Руменов Милев

4-ТИ:    Велислав Христов Миленков    ДАС:    Мартин Емилов Стоименов    Вангел Борисов Вангелов

СН:    Илонка Миланова Джалева     

22 Апр 2017 г. Събота 20:00 ч.

ФК Верея - Монтана

ГС:    Валентин Станчев Железов         АС:    Станимир Илков Илков    Георги Людмилов Калудов

4-ТИ:    Стефан Димитров Димитров    ДАС:    Георги Кънчев Димитров    Йото Валентинов Гарабедов

СН:    Евгени Георгиев Георгиев     

23 Апр 2017 г. Неделя 17:45 ч.

ПФК Черно море - ПФК Локомотив Пловдив 1926 АД

ГС:    Ангел Любенов Ангелов               АС:    Иво Николаев Колев    Николай Георгиев Георгиев

4-ТИ:    Павлин Цветанов Михайлов    ДАС:    Ивелин Венциславов Занев    Димитър Иванов Желязков

СН:    Георги Генов Нарлев     

23 Апр 2017 г. Неделя 20:00 ч.

ПФК ЦСКА–София - ПФК Лудогорец 1945 АД

ГС:    Стефан Апостолов Апостолов    АС:    Димитър Божидаров Стоилов    Мирослав Максимов Иванов

4-ТИ:    Диян Христов Вълков              ДАС:    Драгомир Димитров Драганов    Георги Юлиянов Иванов

СН:    Йордан Веселинов Гулев     

24 Апр 2017 г. Понеделник 20:00 ч.

ОФК Пирин ЕООД - ФК Локомотив Горна Оряховица

ГС:    Никола Антонов Попов             АС:    Георги Пламенов Тодоров    Мартин Емилов Венев

4-ТИ:    Борислав Николаев Колев    ДАС:    Владимир Вълков Вълков    Рюстем Джемил Карагарен

СН:    Антон Симеонов Генов     

*СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

 

Източник: Gustosport
Вашите коментари

 

Име

Коментар

Въведете кода