Ботев (Пд) в очакване на първия си съперник на плейофите - Пирин или Берое ще е той

Публикувана 10.05.2017 22:25

ПЪРВА ПРОФЕСИОНАЛНА ЛИГА - ВТОРА ФАЗА ОТ ШАМПИОНАТА

ПЪРВА ШЕСТИЦА

 XXXII кръг
12 май 2017, петък, 17:30 ч:
в Русе, Градски стадион:
Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)               - /пряко по Диема спорт/
12 май 2017, петък, 20:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София)                  - /пряко по Диема спорт/
13 май 2017, събота, 17:30 ч:
в Каварна, Градски стадион:
Черно море (Варна) - ЦСКА (София)                          - /пряко по Диема спорт/

                                                                          КЛАСИРАНЕ 

1. Лудогорец 1945 (Разград)                    31    23   6   2   77:21    75     
2. ЦСКА (София)                                          31   17   8   6   46:19    59
3. Левски (София)                                       31    17   8   6   45:21    59  

4. Черно море (Варна)                              31    13   7   10   34:35    46  
5. Дунав 2010 (Русе)                                   31    12   9   10   37:37    45  
6. Локомотив 1926 (Пловдив)                  31    11   9   11   41:45   42  

                                                     XXXIII кръг
17 май 2017, сряда:
в Каварна, Градски стадион:
Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                     -
ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                    -
Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                  -

                           XXXIV кръг
20 май 2017, събота:
в Русе, Градски стадион:
Дунав 2010 (Русе) - Левски (София)                         -
Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София)                    -
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна)              -

                           XXXV кръг
27 май 2017, събота:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)               -
в Каварна, Градски стадион:
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)              -
в София, Национален стадион "Васил Левски":
ЦСКА (София) - Левски (София)                              -

                           XXXVI кръг
31 май 2017, сряда:
в Русе, Градски стадион:
Дунав 2010 (Русе) - ЦСКА (София)                           -
Левски (София) - Черно море (Варна)                        -
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив)        - 


ВТОРА ОСМИЦА

ГРУПА "А"

XXXII кръг
в Ловеч, Градски стадион:
Монтана 1921 - Верея (Стара Загора)  2:3 (2:2) 
0:1 Осман Балд (9'), 0:2 Селим Керкар (28'), 1:2 Сергей Георгиев (32), 2:2 Саер Сене (41'), 2:3 Бен Джемиа (81')

Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София)   3:1 (3:0)

1:0 Фелипе Бризола (9'), Фернандо 2:0 Виана (15'), 3:0 Омар Косоко (39'), 3:1 Радослав Апостолов (68' автогол)

                                        КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
1. Верея (Стара Загора)                             32    13   6   13   31:40   45 
2. Ботев (Пловдив)                                       32    13   5   14   51:50   44 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

3. Славия 1913 (София)                             32    11   4   15   37:55   37
4. Монтана 1921                                            32    4    3    25    24:66    15

                                                     

ГРУПА "Б"

XXXII кръг
11 май 2017, четвъртък, 17:00 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Пирин (Благоевград)          - /пряко по Диема/
11 май 2017, четвъртък, 19:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Нефтохимик 1962 (Бургас)     - /пряко по Диема спорт/

                                      

                                                         КЛАСИРАНЕ

1. ОФК Пирин (Благоевград)                     31    12   7   12   38:40   43  
2. Берое (Стара Загора)                             31    11   8   12   32:33   41 

 ------------------------------------------------------------------------------------------------

3. Нефтохимик 1962 (Бургас)                    31    8   7   16    33:44    31
4. Локомотив (Горна Оряховица)            31    6   9   16    28:48   27 

                          

Голмайстори

21 гола: Клаудиу Кешерю (Лудогорец 1945-Разград).  
13 гола: Марселиньо (Лудогорец 1945-Разград), Жоао Пауло (Ботев-Пловдив, Лудогорец 1945-Разград).

12 гола: Вандерсон (Лудогорец 1945-Разград), Мартин Камбуров (Локомотив-1926-Пловдив). 

11 гола:  Жуниор Мапуку (Берое-Стара Загора),  Даниел Младенов (ОФК Пирин-Благоевград), Тодор Неделев (Ботев-Пловдив).

9 гола: Станислав Костов (ОФК Пирин-Благоевград), Марек Кузма (Черно море-Варна).

8 гола: Мирослав Будинов (Дунав-Русе), Божидар Краев (Левски-София), Бабатунде Адениджи (Левски-София), Сердер Сердеров (Славия 1913-София),  Джонатан Кафу (Лудогорец 1945-Разград).

7 гола: Рахави Кифуети (Локомотив-Горна Оряховица), Роман Прохазка (Левски-София).

6 гола: Омар Косоко (Ботев-Пловдив), Иван Вълчанов (Нефтохимик 1962-Бургас),  Стивън Петков (Монтана 1921),  Густаво Кулма (ЦСКА-София), Ивайло Димитров (Славия-1913-София),  Дани Кики (Локомотив 1926-Пловдив).

5 гола: Фернандо Виана (Ботев-Пловдив), Амаду Сукуна (Верея-Стара Загора, Левски-София), Антонио Аниете (Левски-София), Антон Огнянов (Дунав-Русе, Левски-София),  Веселин Марчев (Локомотив-1926-Пловдив), Димо Бакалов (Локомотив 1926-Пловдив), Бранимир Костадинов (Дунав-Русе), Бирсент Карагарен (Локомотив 1926-Пловдив, Дунав-Русе),  Васил Шопов (Дунав-Русе), Иван Минчев (Славия 1913-София), Аристоте Фунду Н'Донгала (Локомотив-Горна Оряховица), Валери Домовчийски (Славия 1913-София, Верея-Стара Загора), Диого Виана (ЦСКА-София).

4 гола: Фернандо Каранга (ЦСКА-София), Кирил Десподов (ЦСКА-София), Арсенио Нунеш (ЦСКА-София), Руи Педро (ЦСКА-София), Милчо Ангелов (ЦСКА-София), Галин Иванов (Левски-София, Нефтохимик 1962-Бургас), Венцислав Христов (Нефтохимик 1962-Бургас), Серкан Юсеин (Ботев-Пловдив), Георги Андонов (Верея-Стара Загора), Иван Цветков (ОФК Пирин-Благоевград), Козмин Моци (Лудогорец 1945-Разград), Божидар Васев (Славия 1913-София), Бакари (Черно море-Варна), Георги Костадинов (Левски-София).

3 гола:  Саер Сане (Монтана 1921), Атанас Фиданин (Локомотив-Горна Оряховица), Матиас Курьор (Локомотив-Горна Оряховица, Верея-Стара Загора),  Педро Еуженио (Верея-Стара Загора), Момчил Цветанов (Верея-Стара Загора), Божидар Чорбаджийски (ЦСКА-София), Преслав Йорданов (ЦСКА-София), Антонио Вутов (Ботев-Пловдив), Иван Коконов (Черно море-Варна),  Борислав Балджийски (Славия 1913-София, Черно море-Варна),  Георги Илиев (Черно море-Варна), Орлин Старокин (ОФК Пирин-Благоевград),   Владислав Златинов (ОФК Пирин-Благоевград), Кирил Котев (Локомотив 1926-Пловдив),  Дино Мартинович (Локомотив 1926-Пловдив), Парвизджон Умарбаев (Локомотив 1926-Пловдив), Мартин Райнов (Локомотив 1926-Пловдив, Берое-Стара Загора), Антон Карачанаков (Берое-Стара Загора), Николай Дюлгеров (Нефтохимик 1962-Бургас), Емануил Манев (Нефтохимик 1962-Бургас), Диян Димов (Дунав-Русе).

2 гола: Фелипе Бризола (Ботев-Пловдив), Лъчезар Балтанов (Ботев-Пловдив), Иван Стоянов (Ботев-Пловдив), Сергей Георгиев (Монтана 1921), Петър Атанасов (Монтана 1921), Атанас Илиев (Монтана 1921), Андреас Васев (Монтана 1921), Рубен Пинто (ЦСКА-София), Илиян Йорданов (Верея-Стара Загора), Янислав Иванов (Верея-Стара Загора), Георги Ангелов (Верея-Стара Загора),  Хосе Луис Паломино (Лудогорец 1945-Разград), Густаво Кампаняро (Лудогорец 1945-Разград), Жуниньо Жуниор Кишада (Лудогорец 1945-Разград), Самир Аясс (Дунав-Русе), Юлиан Ненов (Дунав-Русе),  Димитър Благов (ОФК Пирин-Благоевград),   Александър Башлиев (ОФК Пирин-Благоевград), Владислав Узунов (Локомотив-Горна Оряховица), Игор Джоман (Локомотив-Горна Оряховица), Димо Атанасов (Локомотив-Горна Оряховица), Александър Цветков (Черно море-Варна),  Уго Секо (Черно море-Варна), Пламен Николов (Черно море-Варна), Георги Вълчев (Локомотив 1926-Пловдив, Нефтохимик 1962-Бургас), Борислав Цонев (Берое-Стара Загора), Георги Божилов (Берое-Стара Загора), Георги Йомов (Славия 1913-София), Димитър Пиргов (Левски-София), Франсис Нар (Левски-София).

1 гол: Осман Балд (Верея-Стара Загора), Селим Керкар (Верея-Стара Загора), Бен Джемия (Верея-Стара Загора), Васил Калоянов (Верея-Стара Загора), Венцислав Бенгюзов (Верея-Стара Загора), Илия Мумин (Верея-Стара Загора), Елиаш да Силва (Верея-Стара Загора), Методи Костов (Верея-Стара Загора), Даниел Генов (Монтана 1921), Костадин Дяков (Монтана 1921), Иван Михов (Монтана 1921), Данило Силва-Бала (Монтана 1921), Маркиньос (Монтана 1921), Владислав Романов (Нефтохимик 1962-Бургас), Илия Миланов (Берое-Стара Загора, Нефтохимик 1962-Бургас), Любомир Божинов (Нефтохимик 1962-Бургас), Мариян Огнянов (Нефтохимик 1962-Бургас), Станислав Маламов (Нефтохимик-1962-Бургас), Костадин Хазуров (Нефтохимик 1962-Бургас), Марко Ранджелович (Нефтохимик 1962-Бургас), Костадин Велков (Нефтохимик 1962-Бургас), Живко Петков (Нефтохимик 1962-Бургас), Абел Анисе (Лудогорец 1945-Разград), Натаниел (Лудогорец 1945-Разград), Джоди Лукоки (Лудогорец 1945-Разград), Лукас Саша (Лудогорец 1945-Разград), Върджил Мисиджан (Лудогорец 1945-Разград), Игор Пластун (Лудогорец 1945-Разград), Славчо Шоколаров (Лудогорец 1945-Разград), Сисиньо (Лудогорец 1945-Разград), Стефан Велев (Славия 1913-София), Наско Милев (Славия 1913-София), Калоян Кръстев (Славия 1913-София), Николай Димитров (Славия 1913-София), Стефан Велков (Славия 1913-София), Петко Христов (Славия 1913-София), Петрус Бумал (ЦСКА-София), Николай Бодуров (ЦСКА-София), Кевин Меркадо (ЦСКА-София), Александър Дюлгеров (ЦСКА-София), Рафаел Перес (ЦСКА-София), Давид Симао (ЦСКА-София),Стефан Станчев (Черно море-Варна), Хосе Антонио-Пурило (Черно море-Варна), Траян Траянов (Черно море-Варна), Тодор Паланков (Черно море-Варна), Даниел Георгиев (Черно море-Варна),  Олексей Ларин (Дунав-Русе), Петър Патев (Дунав-Русе), Юлиан Попев (ОФК Пирин-Благоевград), Румен Сандев (ОФК Пирин-Благоевград), Аймен Суда (ОФК Пирин-Благоевград), Стилиян Николов (ОФК Пирин-Благоевград), Кристиан Добрев (Ботев-Пловдив), Крум Стоянов (Ботев-Пловдив), Стенио дос Сантос (Ботев-Пловдив), Матеас Делич (Берое-Стара Загора), Виле Салмикиви  (Берое-Стара Загора), Давид Манга (Берое-Стара Загора), Иво Иванов (Берое-Стара Загора), Ерик Почански (Берое-Стара Загора), Венцислав Василев (Берое-Стара Загора), Карлос Охене (Берое-Стара Загора), Атанас Зехиров (Берое-Стара Загора), Кохей Като (Берое-Стара Загора), Александър Василев (Берое-Стара Загора), Софиан Муса (Локомотив-Горна Оряховица), Йордан Апостолов (Локомотив-Горна Оряховица), Красен Трифонов (Локомотив-Горна Оряховица), Янаки Смирнов (Локомотив-Горна Оряховица), Давид Яблонски (Левски-София), Мехди Бурабия (Левски-София), Илиян Мицански (Левски-София), Ндуйе Мойеци (ОФК Пирин-Благоевград, Дунав-Русе), Михаил Милчев (Дунав-Русе),  Симеон Райков (Локомотив 1926-Пловдив).

Автоголове -

2: Мартин Кавдански (Локомотив-Горна Оряховица) в полза на ЦСКА-София и на Нефтохимик 1962 (Бургас). 

1: Радослав Апостолов (Ботев-Пловдив за Славия 1913 (София), Милен Желев (Локомотив-Горна Оряховица за Берое-Стара Загора), Димитър Везалов (Локомотив 1926-Пловдив за Черно море-Варна), Роберт Петров (Локомотив 1926-Пловдив), Ясин Ел Харуби (Локомотив 1926-Пловдив за Левски-София), Мирослав Будинов (Дунав Русе за Левски-София), Андреа Христов (Славия-София за Монтана 1921), Александър Башлиев (ОФК Пирин-Благоевград за Лудогорец-1945-Разград), Владимир Зафиров (Верея-Стара Загора за Черно море-Варна), Хосе Паломино (Лудогорец 1945-Разград за Черно море-Варна), Александър Дюлгеров (ЦСКА-София за Нефтохимик 1962-Бургас).

Източник: Gustosport
Вашите коментари

 

Име

Коментар

Въведете кода