Повериха Локо (Пд) - Левски на Станислав Тодоров

Публикувана 11.05.2017 22:55

Станаха ясни съдийските назначения за 32 кръг на Първа лига - първа шестица. Дербито Локо (Пд) - Левски е поверено на Станислав Тодоров. Гостуването наЦСКА на Черно море пък ще бъде ръководено от Никола Попов.

Ето и всички назначения:

12 Май 2017 г. Петък 17:30 ч.
ФК Дунав 2010 - ПФК Лудогорец 1945 АД
ГС:    Георги Николов Кабаков    АС:    Мартин Веселинов Маргаритов    Николай Неделчев Чакъров
4-ТИ:    Димо Дамянов Вълчев    ДАС:    Димитър Иванов Желязков    Димитър Михайлов Михайлов
СН:    Кольо Димитров Данев     
 
12 Май 2017 г. Петък 20:00 ч.
ПФК Локомотив Пловдив 1926 АД - ПФК Левски АД
ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС:    Мартин Иванов Димитров    Станимир Илков Илков
4-ТИ:    Христо Пламенов Хаджийски    ДАС:    Стефан Апостолов Апостолов    Вихрен Веселинов Манев
СН:    Илонка Миланова Джалева     
 
13 Май 2017 г. Събота 17:30 ч.
ПФК Черно море - ПФК ЦСКА–София
ГС:    Никола Антонов Попов    АС:    Иво Николаев Колев    Мартин Емилов Венев
4-ТИ:    Йордан Петров Петров    ДАС:    Владимир Вълков Вълков    Волен Валентинов Чинков
СН:    Йордан Веселинов Гулев

 

Съдийски назначения 28-ми кръг Втора лига

13 Май 2017 г. Събота 18:00 ч.
ПФК Лудогорец АД II - ФК Оборище Панагюрище
ГС:    Стефан Демирев Павлов    АС:    Стефан Димитров Димитров    Васил Стоянов Шавов
4-ТИ:    Павлин Хачик Тютюнджиян            
СН:    Любомир Йорданов Войков     
 
13 Май 2017 г. Събота 18:00 ч.
Левски Карлово - ПФК Спартак Плевен
ГС:    Георги Милков Гинчев    АС:    Здравко Веселинов Николов    Даниел Пенчев Йорданов
4-ТИ:    Радослав Петров Гидженов            
СН:    Красимир Здравков Стойчев     
 
13 Май 2017 г. Събота 18:00 ч.
ПФК Банско 1951 АД - Септември София
ГС:    Вангел Борисов Вангелов    АС:    Георги Петров Георгиев    Георги Любомиров Минев
4-ТИ:    Йото Валентинов Гарабедов            
СН:    Георги Димитров Влъчков     
 
13 Май 2017 г. Събота 18:00 ч.
Несебър - ОФК Поморие
ГС:    Ангел Детелинов Баялцалиев    АС:    Тони Бонев Пандарски    Петър Димчев Стойчевски
4-ТИ:    Валентин Станчев Железов            
СН:    Любен Иванов Трайков     
 
13 Май 2017 г. Събота 18:00 ч.
Царско Село - Локомотив София
ГС:    Станислав Тошев Ставров    АС:    Енчо Христов Енчев    Никифор Деянов Велков
4-ТИ:    Николай Валентинов Малджански            
СН:    Николай Тодоров Петров     
 
14 Май 2017 г. Неделя 18:00 ч.
Витоша - Ботев Враца
ГС:    Неделчо Танчев Гаджалов    АС:    Георги Людмилов Калудов    Петър Велизаров Митрев
4-ТИ:    Християна Красимирова Гутева            
СН:    Костадин Георгиев Стоичков     
 
14 Май 2017 г. Неделя 18:00 ч.
ФК Созопол - Етър
ГС:    Петър Кирилов Костадинов     АС:    Георги Пламенов Тодоров    Диян Христов Вълков
4-ТИ:    Димитър Цолов Буров            
СН:    Красимир Драганов Драганов     
 
14 Май 2017 г. Неделя 18:00 ч.
ПФК ЦСКА София ЕАД II - ФК Ботев Гълъбово 1945
ГС:    Калоян Венелинов Кирилов    АС:    Димитър Герчев Димитров    Калин Валентинов Киров
4-ТИ:    Георги Милков Андреев            
СН:    Николай Георгиев Нанев     
 

Източник: Gustosport
Вашите коментари

 

Име

Коментар

Въведете кода