Атлетик (Куклен) прегази Гигант (Съединение) с 6:0 и се изкачи на пето място

Публикувана 12.05.2017 13:58

ЮГОИЗТОЧНА ТРЕТА ЛИГА

31-ви кръг - резултати и класиране:
Евроколеж (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)     2:3 (0:2)
Раковски 2011  - Марица (Пловдив)                                       0:4 (0:1)
Любимец - Борислав 2009 (Първомай)                                  0:0
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Верея II (Стара Загора)                           2:5 (1:1)
Миньор (Раднево) - Загорец (Нова Загора)                           0:2
в Тополовград:
Елхово  - Димитровград 1947                                                     0:1
Карнобат  - Арда (Кърджали)                                                     4:0 (2:0)
Свиленград 1921 - Розова долина (Казанлък)                    1:1
Атлетик (Куклен) - Гигант (Съединение)                                 6:0 
 

                                                                         Класиране:
                                                                         М    П   Р   З    ГР      Т
1. Загорец (Нова Загора)                         31   23   6   2   61:13   75             
------------------------------------------------------------------------------------------------
2. Марица (Пловдив)                                 31   24   0   7   84:18   72             
3. Карнобат                                                  31   22   2   7   74:31   68             
4. Розова долина (Казанлък)                 31   19   3   9   62:34   60             
5. Атлетик (Куклен)                                    31   15   6  10   54:38   51          
6. Борислав 2009 (Първомай)               31   13   8  10   56:39   47             
7. Ураган (Бояджик)                                 31   12   6  13   52:54   42             
8. Евроколеж (Пловдив)                          31   12   4  15   52:57   40               [2 1 1  9:5  7]
9. Димитровград 1947                              31   11   7  13   32:36   40               [2 1 1  5:3  7]
10. Свиленград 1921                                31   11   7  13   40:47   40               [1 0 3  6:12 3]
11. Асеновец 2005 (Асеновград)           31   11   5  15   42:50   38             
12. Раковски 2011                                     31   10   7  14   49:74   37             
13. Верея II (Стара Загора)                     31   10   5  16   56:70   35               [1 1 0  5:3  4]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
14. Гигант (Съединение)                          31   10   5  16   47:68   35               [0 1 1  3:5  1]
15. Любимец                                                31    9   6  16   38:65   33                 [1 0 1  3:2  3]
16. Арда (Кърджали)                                  31    9   6  16   37:66   33                [1 0 1  2:3  3]
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17. Миньор (Раднево)                                31    8   6  17   33:56   30             
18. Елхово                                                      31    4   3  24   26:79   15    Изпада

XXXII кръг
13 май, събота, 18:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Атлетик (Куклен)              -
Гигант (Съединение) - Свиленград 1921         -
Розова долина (Казанлък) - Карнобат             -
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Елхово                         -
Димитровград 1947 - Миньор (Раднево)        -
Загорец (Нова Загора) - Ураган (Бояджик)                   -
Борислав 2009 (Първомай) - Раковски 2011        -
Марица (Пловдив) - Евроколеж (Пловдив)                     -
14 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Любимец                -

                           XXXIII кръг
19 май 2017, петък, 18:00 ч:
Миньор (Раднево) - Арда (Кърджали)                         -
20 май 2017, събота, 18:00 ч:
Марица (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)              -
Евроколеж (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)             -
Раковски 2011 (Раковски) - Верея II (Стара Загора)         -
Любимец (Любимец) - Загорец (Нова Загора)                  -
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Димитровград 1947 (Димитровград)        -
Елхово (Елхово) - Розова долина (Казанлък)                 -
Карнобат (Карнобат) - Гигант (Съединение)                  -
Свиленград 1921 (Свиленград) - Атлетик (Куклен)            -

                           XXXIV кръг

27 май 2017, събота, 18:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Свиленград 1921 (Свил)        -
Атлетик (Куклен) - Карнобат (Карнобат)                     -
Гигант (Съединение) - Елхово (Елхово)                      -
Розова долина (Казанлък) - Миньор (Раднево)                -
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Ураган (Бояджик)                         -
Димитровград 1947 (Димитровград) - Любимец (Любимец)       -
Загорец (Нова Загора) - Раковски 2011 (Раковски)           -
Борислав 2009 (Първомай) - Марица (Пловдив)                -
28 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Евроколеж (Пловдив)              -

Източник: Gustosport
Вашите коментари

 

Име

Коментар

Въведете кода