Програма за есенния полусезон на 2017/2018 година в Трета югоизточна лига

Публикувана 07.08.2017 18:44
Програма за есенния полусезон на 2017/2018 година в Трета югоизточна лига 
Първи кръг

11 август 2017, петък, 18:00 ч:
Миньор (Раднево) - Гигант (Съединение)                     - 
12 август 2017, събота, 18:00 ч:
Ямбол 1915 (Ямбол) - Верея II (Стара Загора)               - 
Борислав 2009 (Първомай) - Раковски 2011 (Раковски)        - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Карнобат (Карнобат)           - 
Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък)           - 
Сокол (Марково) - Атлетик (Куклен)                         - 
13 август 2017, неделя, 18:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Арда (Кърджали)             - 
Тунджа 2006 (Ягода) - Евроколеж (Пловдив)                  - 
Левски (Карлово) - Димитровград 1947 (Димитровград)        - 

                           II кръг

19 август 2017, събота, 18:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Атлетик (Куклен)                 - 
Розова долина (Казанлък) - Сокол (Марково)                 - 
Гигант (Съединение) - Загорец (Нова Загора)                - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Миньор (Раднево)        - 
Евроколеж (Пловдив) - Левски (Карлово)                     - 
Арда (Кърджали) - Тунджа 2006 (Ягода)                      - 
Карнобат (Карнобат) - Свиленград 1921 (Свиленград)         - 
Раковски 2011 (Раковски) - Асеновец 2005 (Асеновград)      - 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Борислав 2009 (Първомай)              - 

                           III кръг

26 август 2017, събота, 18:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Верея II (Стара Загора)         - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Ямбол 1915 (Ямбол)            - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Раковски 2011 (Раковски)    - 
Миньор (Раднево) - Евроколеж (Пловдив)                     - 
Загорец (Нова Загора) - Димитровград 1947 (Дмгр)           - 
Сокол (Марково) - Гигант (Съединение)                      - 
Атлетик (Куклен) - Розова долина (Казанлък)                - 
27 август 2017, неделя, 18:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Карнобат (Карнобат)                  - 
Левски (Карлово) - Арда (Кърджали)                         - 

                           IV кръг

30 август 2017, сряда, 18:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)         - 
Гигант (Съединение) - Атлетик (Куклен)                     - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Сокол (Марково)         - 
Евроколеж (Пловдив) - Загорец (Нова Загора)                - 
Арда (Кърджали) - Миньор (Раднево)                         - 
Карнобат (Карнобат) - Левски (Карлово)                     - 
Раковски 2011 (Раковски) - Тунджа 2006 (Ягода)             - 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Свиленград 1921 (Свиленград)          - 
Борислав 2009 (Първомай) - Асеновец 2005 (Асеновград)      - 

                           V кръг

2 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Верея II (Стара Загора)       - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Борислав 2009 (Първомай)    - 
Миньор (Раднево) - Карнобат (Карнобат)                     - 
Загорец (Нова Загора) - Арда (Кърджали)                    - 
Сокол (Марково) - Евроколеж (Пловдив)                      - 
Атлетик (Куклен) - Димитровград 1947 (Димитровград)        - 
Розова долина (Казанлък) - Гигант (Съединение)             - 
3 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Ямбол 1915 (Ямбол)                   - 
Левски (Карлово) - Раковски 2011 (Раковски)                - 

                           VI кръг

9 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Гигант (Съединение)              - 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Розова долина (Казанлък)        - 
Евроколеж (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                     - 
Арда (Кърджали) - Сокол (Марково)                          - 
Карнобат (Карнобат) - Загорец (Нова Загора)                - 
Раковски 2011 (Раковски) - Миньор (Раднево)                - 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Левски (Карлово)                      - 
Борислав 2009 (Първомай) - Тунджа 2006 (Ягода)             - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Свиленград 1921 (Свил)        - 

                           VII кръг

16 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Верея II (Стара Загора)     - 
Миньор (Раднево) - Ямбол 1915 (Ямбол)                      - 
Загорец (Нова Загора) - Раковски 2011 (Раковски)           - 
Сокол (Марково) - Карнобат (Карнобат)                      - 
Атлетик (Куклен) - Арда (Кърджали)                         - 
Розова долина (Казанлък) - Евроколеж (Пловдив)             - 
Гигант (Съединение) - Димитровград 1947 (Димитровград)     - 
17 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Асеновец 2005 (Асеновград)           - 
Левски (Карлово) - Борислав 2009 (Първомай)                - 

                           VIII кръг

22 септември 2017, петък, 17:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Димитровград 1947 (Дмгр)         - 
Евроколеж (Пловдив) - Гигант (Съединение)                  - 
Арда (Кърджали) - Розова долина (Казанлък)                 - 
Карнобат (Карнобат) - Атлетик (Куклен)                     - 
Раковски 2011 (Раковски) - Сокол (Марково)                 - 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Загорец (Нова Загора)                 - 
Борислав 2009 (Първомай) - Миньор (Раднево)                - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Левски (Карлово)              - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Тунджа 2006 (Ягода)         - 

                           IX кръг

30 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Миньор (Раднево) - Асеновец 2005 (Асеновград)              - 
Загорец (Нова Загора) - Борислав 2009 (Първомай)           - 
Сокол (Марково) - Ямбол 1915 (Ямбол)                       - 
Атлетик (Куклен) - Раковски 2011 (Раковски)                - 
Розова долина (Казанлък) - Карнобат (Карнобат)             - 
Гигант (Съединение) - Арда (Кърджали)                      - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Евроколеж (Пловдив)     - 
1 октомври 2017, неделя, 17:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Верея II (Стара Загора)              - 
Левски (Карлово) - Свиленград 1921 (Свиленград)            - 

                           X кръг

7 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Евроколеж (Пловдив)              - 
Арда (Кърджали) - Димитровград 1947 (Димитровград)         - 
Карнобат (Карнобат) - Гигант (Съединение)                  - 
Раковски 2011 (Раковски) - Розова долина (Казанлък)        - 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Атлетик (Куклен)                      - 
Борислав 2009 (Първомай) - Сокол (Марково)                 - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Загорец (Нова Загора)         - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Миньор (Раднево)            - 
8 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Левски (Карлово)                     - 

                           XI кръг

14 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Миньор (Раднево) - Тунджа 2006 (Ягода)                     - 
Загорец (Нова Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград)       - 
Сокол (Марково) - Асеновец 2005 (Асеновград)               - 
Атлетик (Куклен) - Борислав 2009 (Първомай)                - 
Розова долина (Казанлък) - Ямбол 1915 (Ямбол)              - 
Гигант (Съединение) - Раковски 2011 (Раковски)             - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Карнобат (Карнобат)     - 
Евроколеж (Пловдив) - Арда (Кърджали)                      - 
15 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Левски (Карлово) - Верея II (Стара Загора)                 - 

                           XII кръг

21 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Арда (Кърджали)                  - 
Карнобат (Карнобат) - Евроколеж (Пловдив)                  - 
Раковски 2011 (Раковски) - Димитровград 1947 (Дмгр)        - 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Гигант (Съединение)                   - 
Борислав 2009 (Първомай) - Розова долина (Казанлък)        - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Атлетик (Куклен)              - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Сокол (Марково)             - 
22 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Загорец (Нова Загора)                - 
Левски (Карлово) - Миньор (Раднево)                        - 

                           XIII кръг

28 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Миньор (Раднево) - Верея II (Стара Загора)                 - 
Загорец (Нова Загора) - Левски (Карлово)                   - 
Сокол (Марково) - Тунджа 2006 (Ягода)                      - 
Атлетик (Куклен) - Свиленград 1921 (Свиленград)            - 
Розова долина (Казанлък) - Асеновец 2005 (Асеновград)      - 
Гигант (Съединение) - Борислав 2009 (Първомай)             - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Ямбол 1915 (Ямбол)      - 
Евроколеж (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)             - 
Арда (Кърджали) - Карнобат (Карнобат)                      - 

                           XIV кръг

4 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Верея II (Стара Загора) - Карнобат (Карнобат)              - 
Раковски 2011 (Раковски) - Арда (Кърджали)                 - 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Евроколеж (Пловдив)                   - 
Борислав 2009 (Първомай) - Димитровград 1947 (Дмгр)        - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Гигант (Съединение)           - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Розова долина (Казанлък)    - 
Миньор (Раднево) - Загорец (Нова Загора)                   - 
5 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Атлетик (Куклен)                     - 
Левски (Карлово) - Сокол (Марково)                         - 

                           XV кръг

11 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Загорец (Нова Загора) - Верея II (Стара Загора)            - 
Сокол (Марково) - Миньор (Раднево)                         - 
Атлетик (Куклен) - Левски (Карлово)                        - 
Розова долина (Казанлък) - Тунджа 2006 (Ягода)             - 
Гигант (Съединение) - Свиленград 1921 (Свиленград)         - 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Асеновец 2005 (Асеновград)      - 
Евроколеж (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)             - 
Арда (Кърджали) - Ямбол 1915 (Ямбол)                       - 
Карнобат (Карнобат) - Раковски 2011 (Раковски)             - 

                           XVI кръг

18 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Верея II (Стара Загора) - Раковски 2011 (Раковски)         - 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Карнобат (Карнобат)                   - 
Борислав 2009 (Първомай) - Арда (Кърджали)                 - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Евроколеж (Пловдив)           - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Димитровград 1947 (Дмгр)    - 
Миньор (Раднево) - Атлетик (Куклен)                        - 
Загорец (Нова Загора) - Сокол (Марково)                    - 
19 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Гигант (Съединение)                  - 
Левски (Карлово) - Розова долина (Казанлък)                - 

                           XVII кръг

25 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Сокол (Марково) - Верея II (Стара Загора)                  - 
Атлетик (Куклен) - Загорец (Нова Загора)                   - 
Розова долина (Казанлък) - Миньор (Раднево)                - 
Гигант (Съединение) - Левски (Карлово)                     - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Тунджа 2006 (Ягода)     - 
Евроколеж (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)         - 
Арда (Кърджали) - Асеновец 2005 (Асеновград)               - 
Карнобат (Карнобат) - Борислав 2009 (Първомай)             - 
Раковски 2011 (Раковски) - Ямбол 1915 (Ямбол)              - 

                          
Източник: Gustosport
Вашите коментари

 

Име

Коментар

Въведете кода