Марица прегази Струмска слава с 6:3 насред Радомир

Публикувана 12.08.2017 20:11

Втора професионална лига, сезон 2017/2018 година

Четвърти кръг - резултати, програма, класиране:

Литекс - Созопол 2:1
1:0 Йорданов 24', 2:0 Баев 45' (автогол), 2:1 Зайденов 46' 

Струмска слава (Радомир) - Марица (Пловдив) 3:6
0:1 Джунейт Яшар 7', 0:2 Георги Георгиев 9', 2:2 Тасев 12, 36', 3:2 Стоянов 55' (дузпа), 3:3 Джунейт Яшар 60' (дузпа), 3:5 Рангел Игнатов 62', 90, 3:6 Джунейт Яшар 90+2

Локомотив София - Монтана 1921 1:0

Нефтохимик-1862 (Бургас) - Оборище (Панагюрище) 0:2
Черноморец (Балчик) - Ботев (Враца) 0:1
Поморие - Ботев (Гълъбово) 0:0

13 август, неделя, 18:00 часа:
Несебър - Лудогорец 2

14 август, понеделник, 18:00 часа:
Локомотив (Горна Оряховица) - Царско село

 

 Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Локомотив 1929 (София)              4    3   0   1    5:3     9        [1 0 0  1:0  3]
-------------------------------------------------------------------
 2. Ботев (Враца)                       4    3   0   1    7:2     9        [0 0 1  0:1  0]
 3. Литекс (Ловеч)                      4    2   2   0    5:2     8    
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 4. Оборище (Панагюрище)                4    2   1   1    6:2     7       
 5. Ботев (Гълъбово)                    4    2   1   1    5:6     7       
 6. Поморие (Поморие)                   4    1   3   0    5:4     6       
 7. Локомотив (Горна Оряховица)         3    1   2   0    6:5     5    
 8. Царско село 2015 (София)            3    1   2   0    5:4     5       
 9. Созопол (Созопол)                   4    1   1   2    3:4     4        [1 0 0  1:0  3]
10. Лудогорец 1945 II (Разград)         3    1   1   1    5:5     4        [0 1 0  2:2  1]
11. Черноморец (Балчик)                 4    1   1   2    6:5     4     [0 1 1  2:3  1]
12. Монтана 1921 (Монтана)              4    1   1   2    2:3     4 [-]    [0 0 0  0:0  0]
-------------------------------------------------------------------
13. Марица 1921 (Пловдив)               4    1   0   3    8:10    3 [+][*] [1 0 0  6:3  3]
14. Нефтохимик 1962 (Бургас)            4    1   0   3    3:9     3 [-]    [0 0 0  0:0  0]
15. Струмска слава 1927 (Радомир)       4    1   0   3    7:12    3 [+]    [0 0 1  3:6  0]
16. Несебър (Несебър)                   3    0   1   2    3:5     1       


                                                           

Програма за 5-ия кръг

19 август 2017, събота, 18:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Струмска слава 1927 (Рад)       - 
Созопол (Созопол) - Локомотив (Горна Оряховица)            - 
Ботев (Гълъбово) - Литекс (Ловеч)                          - 
Оборище (Панагюрище) - Черноморец (Балчик)                 - 
20 август 2017, неделя, 18:00 ч:
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Нефтохимик 1962 (Бургас)          - 
Марица 1921 (Пловдив) - Локомотив 1929 (София)             - 
21 август 2017, понеделник, 18:00 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Поморие (Поморие)            - 
Ботев (Враца) - Несебър (Несебър)                          -  /пряко по Диема спорт/ 

                           VI кръг

26 август 2017, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Локомотив 1929 (София)     - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Марица 1921 (Пловдив)           - 
Черноморец (Балчик) - Монтана 1921 (Монтана)               - 
Несебър (Несебър) - Оборище (Панагюрище)                   - 
Поморие (Поморие) - Ботев (Враца)                          - 
Литекс (Ловеч) - Лудогорец 1945 II (Разград)               - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Гълъбово)             - 
Царско село 2015 (София) - Созопол (Созопол)               - 

                           VII кръг

9 септември 2017, събота:
Созопол (Созопол) - Струмска слава 1927 (Радомир)          - 
Ботев (Гълъбово) - Царско село 2015 (София)                - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Локомотив (Горна Оряховица)  - 
Ботев (Враца) - Литекс (Ловеч)                             - 
Оборище (Панагюрище) - Поморие (Поморие)                   - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Несебър (Несебър)                 - 
Марица 1921 (Пловдив) - Черноморец (Балчик)                - 
Локомотив 1929 (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)          - 

                           VIII кръг

16 септември 2017, събота:
Струмска слава 1927 (Рад) - Нефтохимик 1962 (Бургас)       - 
Черноморец (Балчик) - Локомотив 1929 (София)               - 
Несебър (Несебър) - Марица 1921 (Пловдив)                  - 
Поморие (Поморие) - Монтана 1921 (Монтана)                 - 
Литекс (Ловеч) - Оборище (Панагюрище)                      - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Враца)                - 
Царско село 2015 (София) - Лудогорец 1945 II (Разград)     - 
Созопол (Созопол) - Ботев (Гълъбово)                       - 

                           IX кръг

23 септември 2017, събота:
Ботев (Гълъбово) - Струмска слава 1927 (Радомир)           - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Созопол (Созопол)            - 
Ботев (Враца) - Царско село 2015 (София)                   - 
Оборище (Панагюрище) - Локомотив (Горна Оряховица)         - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Литекс (Ловеч)                    - 
Марица 1921 (Пловдив) - Поморие (Поморие)                  - 
Локомотив 1929 (София) - Несебър (Несебър)                 - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черноморец (Балчик)             - 

                           X кръг

30 септември 2017, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Черноморец (Балчик)        - 
Несебър (Несебър) - Нефтохимик 1962 (Бургас)               - 
Поморие (Поморие) - Локомотив 1929 (София)                 - 
Литекс (Ловеч) - Марица 1921 (Пловдив)                     - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Монтана 1921 (Монтана)       - 
Царско село 2015 (София) - Оборище (Панагюрище)            - 
Созопол (Созопол) - Ботев (Враца)                          - 
Ботев (Гълъбово) - Лудогорец 1945 II (Разград)             - 

                           XI кръг

14 октомври 2017, събота:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Струмска слава 1927 (Рад)    - 
Ботев (Враца) - Ботев (Гълъбово)                           - 
Оборище (Панагюрище) - Созопол (Созопол)                   - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Царско село 2015 (София)          - 
Марица 1921 (Пловдив) - Локомотив (Горна Оряховица)        - 
Локомотив 1929 (София) - Литекс (Ловеч)                    - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Поморие (Поморие)               - 
Черноморец (Балчик) - Несебър (Несебър)                    - 

                           XII кръг

21 октомври 2017, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Несебър (Несебър)          - 
Поморие (Поморие) - Черноморец (Балчик)                    - 
Литекс (Ловеч) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                  - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Локомотив 1929 (София)       - 
Царско село 2015 (София) - Марица 1921 (Пловдив)           - 
Созопол (Созопол) - Монтана 1921 (Монтана)                 - 
Ботев (Гълъбово) - Оборище (Панагюрище)                    - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Ботев (Враца)                - 

                           XIII кръг

28 октомври 2017, събота:
Ботев (Враца) - Струмска слава 1927 (Радомир)              - 
Оборище (Панагюрище) - Лудогорец 1945 II (Разград)         - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Гълъбово)                  - 
Марица 1921 (Пловдив) - Созопол (Созопол)                  - 
Локомотив 1929 (София) - Царско село 2015 (София)          - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Локомотив (Горна Оряховица)     - 
Черноморец (Балчик) - Литекс (Ловеч)                       - 
Несебър (Несебър) - Поморие (Поморие)                      - 

                           XIV кръг

4 ноември 2017, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Поморие (Поморие)          - 
Литекс (Ловеч) - Несебър (Несебър)                         - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Черноморец (Балчик)          - 
Царско село 2015 (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)        - 
Созопол (Созопол) - Локомотив 1929 (София)                 - 
Ботев (Гълъбово) - Марица 1921 (Пловдив)                   - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Монтана 1921 (Монтана)       - 
Ботев (Враца) - Оборище (Панагюрище)                       - 

                           XV кръг

18 ноември 2017, събота:
Оборище (Панагюрище) - Струмска слава 1927 (Радомир)       - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Враца)                     - 
Марица 1921 (Пловдив) - Лудогорец 1945 II (Разград)        - 
Локомотив 1929 (София) - Ботев (Гълъбово)                  - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Созопол (Созопол)               - 
Черноморец (Балчик) - Царско село 2015 (София)             - 
Несебър (Несебър) - Локомотив (Горна Оряховица)            - 
Поморие (Поморие) - Литекс (Ловеч)                         - 

                           XVI кръг

25 ноември 2017, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Литекс (Ловеч)             - 
Поморие (Поморие) - Локомотив (Горна Оряховица)            - 
Несебър (Несебър) - Царско село 2015 (София)               - 
Черноморец (Балчик) - Созопол (Созопол)                    - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ботев (Гълъбово)                - 
Локомотив 1929 (София) - Лудогорец 1945 II (Разград)       - 
Марица 1921 (Пловдив) - Ботев (Враца)                      - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Оборище (Панагюрище)              - 

                           XVII кръг

2 декември 2017, събота:
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Струмска слава 1927 (Радомир)     - 
Оборище (Панагюрище) - Марица 1921 (Пловдив)               - 
Ботев (Враца) - Локомотив 1929 (София)                     - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Нефтохимик 1962 (Бургас)     - 
Ботев (Гълъбово) - Черноморец (Балчик)                     - 
Созопол (Созопол) - Несебър (Несебър)                      - 
Царско село 2015 (София) - Поморие (Поморие)               - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Литекс (Ловеч)               - 

                           XVIII кръг

24 февруари 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Рад) - Локомотив (Горна Оряховица)    - 
Литекс (Ловеч) - Царско село 2015 (София)                  - 
Поморие (Поморие) - Созопол (Созопол)                      - 
Несебър (Несебър) - Ботев (Гълъбово)                       - 
Черноморец (Балчик) - Лудогорец 1945 II (Разград)          - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ботев (Враца)                   - 
Локомотив 1929 (София) - Оборище (Панагюрище)              - 
Марица 1921 (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)             - 

                           XIX кръг

3 март 2018, събота:
Марица 1921 (Пловдив) - Струмска слава 1927 (Радомир)      - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив 1929 (София)            - 
Оборище (Панагюрище) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            - 
Ботев (Враца) - Черноморец (Балчик)                        - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Несебър (Несебър)            - 
Ботев (Гълъбово) - Поморие (Поморие)                       - 
Созопол (Созопол) - Литекс (Ловеч)                         - 
Царско село 2015 (София) - Локомотив (Горна Оряховица)     - 

                           XX кръг

10 март 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Рад) - Царско село 2015 (София)       - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Созопол (Созопол)            - 
Литекс (Ловеч) - Ботев (Гълъбово)                          - 
Поморие (Поморие) - Лудогорец 1945 II (Разград)            - 
Несебър (Несебър) - Ботев (Враца)                          - 
Черноморец (Балчик) - Оборище (Панагюрище)                 - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Монтана 1921 (Монтана)          - 
Локомотив 1929 (София) - Марица 1921 (Пловдив)             - 

                           XXI кръг

17 март 2018, събота:
Локомотив 1929 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)     - 
Марица 1921 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)           - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Черноморец (Балчик)               - 
Оборище (Панагюрище) - Несебър (Несебър)                   - 
Ботев (Враца) - Поморие (Поморие)                          - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Литекс (Ловеч)               - 
Ботев (Гълъбово) - Локомотив (Горна Оряховица)             - 
Созопол (Созопол) - Царско село 2015 (София)               - 

                           XXII кръг

31 март 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Созопол (Созопол)          - 
Царско село 2015 (София) - Ботев (Гълъбово)                - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Лудогорец 1945 II (Разград)  - 
Литекс (Ловеч) - Ботев (Враца)                             - 
Поморие (Поморие) - Оборище (Панагюрище)                   - 
Несебър (Несебър) - Монтана 1921 (Монтана)                 - 
Черноморец (Балчик) - Марица 1921 (Пловдив)                - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Локомотив 1929 (София)          - 

                           XXIII кръг

7 април 2018, събота:
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Струмска слава 1927 (Рад)       - 
Локомотив 1929 (София) - Черноморец (Балчик)               - 
Марица 1921 (Пловдив) - Несебър (Несебър)                  - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Поморие (Поморие)                 - 
Оборище (Панагюрище) - Литекс (Ловеч)                      - 
Ботев (Враца) - Локомотив (Горна Оряховица)                - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Царско село 2015 (София)     - 
Ботев (Гълъбово) - Созопол (Созопол)                       - 

                           XXIV кръг

14 април 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев (Гълъбово)           - 
Созопол (Созопол) - Лудогорец 1945 II (Разград)            - 
Царско село 2015 (София) - Ботев (Враца)                   - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Оборище (Панагюрище)         - 
Литекс (Ловеч) - Монтана 1921 (Монтана)                    - 
Поморие (Поморие) - Марица 1921 (Пловдив)                  - 
Несебър (Несебър) - Локомотив 1929 (София)                 - 
Черноморец (Балчик) - Нефтохимик 1962 (Бургас)             - 

                           XXV кръг

18 април 2018, сряда:
Черноморец (Балчик) - Струмска слава 1927 (Радомир)        - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Несебър (Несебър)               - 
Локомотив 1929 (София) - Поморие (Поморие)                 - 
Марица 1921 (Пловдив) - Литекс (Ловеч)                     - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив (Горна Оряховица)       - 
Оборище (Панагюрище) - Царско село 2015 (София)            - 
Ботев (Враца) - Созопол (Созопол)                          - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Ботев (Гълъбово)             - 

                           XXVI кръг

21 април 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Рад) - Лудогорец 1945 II (Разград)    - 
Ботев (Гълъбово) - Ботев (Враца)                           - 
Созопол (Созопол) - Оборище (Панагюрище)                   - 
Царско село 2015 (София) - Монтана 1921 (Монтана)          - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Марица 1921 (Пловдив)        - 
Литекс (Ловеч) - Локомотив 1929 (София)                    - 
Поморие (Поморие) - Нефтохимик 1962 (Бургас)               - 
Несебър (Несебър) - Черноморец (Балчик)                    - 

                           XXVII кръг

28 април 2018, събота:
Несебър (Несебър) - 
Източник: Gustosport
Вашите коментари

 

Име

Коментар

Въведете кода