Етър с първа победа за сезона и то на "Ивайло"

Публикувана 12.08.2017 22:23
ПЪРВА ПРОФЕСИОНАЛНА ЛИГА

Пети кръг - резултати, програма, класиране
Черно море (Варна) - Славия 1913 (София)       1:1 (1:0)

1:0 - Атанас Зехиров (38), 1:1 - Георги Йомов (73)

Септември (София) - ЦСКА (София)             0:1 (0:1)

0:1 - Рубен Пинто (45)
Етър ВТ (Велико Търново) - Пирин (Благоевград)     2:1 (1:0)

1:0 Алиун Бадара 16', 1:1 Костадин Ничев 48', 2:1 Иван Петков 73'
12 август 2017, събота, 21:00 часа:
Лудогорец 1945 (Разград) - Верея (Стара Загора)            - /пряко по Диема спорт/
13 август 2017, неделя, 18:45 часа:
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                     - /пряко по Диема спорт/
13 август 2017, неделя, 21:00 часа:
Левски (София) - Дунав 2010 (Русе)                         - /пряко по Диема спорт/
14 август 2017, понеделник, 20:30 часа:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Витоша (Бистрица)               - /пряко по Диема спорт/

Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Черно море (Варна)                  5    3   2   0    8:2    11    
 2. ЦСКА (София)                        5    3   1   1   12:5    10    
 3. Лудогорец 1945 (Разград)            3    2   1   0    5:2     7    
 4. Верея (Стара Загора)                4    2   1   1    3:4     7    
 5. Берое (Стара Загора)                4    1   3   0    6:3     6    
 6. Етър ВТ (Велико Търново)            5    1   2   2    4:5     5 [+] [1 1 1  3:3  4]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 7. Локомотив 1926 (Пловдив)            4    1   2   1    3:5     5     [1 0 0  2:1  3]
 8. Дунав 2010 (Русе)                   4    1   2   1    3:2     5     [0 1 0  0:0  1]
 9. Славия 1913 (София)                 5    1   2   2    7:9     5     [0 0 0  0:0  0]
10. Пирин (Благоевград)                 5    1   2   2    4:5     5     [0 0 1  1:2  0]
11. Левски (София)                      3    1   1   1    2:2     4    
12. Ботев (Пловдив)                     3    1   0   2    5:9     3    
13. Септември (София)                   4    1   0   3    1:5     3 
14. Витоша (Бистрица)                   4    0   1   3    3:8     1 

Голмайстори:

5 гола: Фернандо Каранга (ЦСКА (София).

3 гола: Ивайло Димитров (Славия 1913-София), Григор Долапчиев (Витоша (Бистрица).

 2 гола: Иван Петков (Етър ВТ-Велико Търново), Георги Божилов (Черно море-Варна), Педро Еуженио (Берое-Стара Загора), Тиаго Родригеш (ЦСКА-София), Кирил Десподов (ЦСКА-София), Върджил Мисиджан (Лудогорец 1945-Разград), Мариян Огнянов (Черно море-Варна), Лъчезар Балтанов (Ботев-Пловдив), Фернандо Виана (Ботев-Пловдив),  Иван Минчев (Славия 1913-София), Димитър Благов (Пирин-Благоевград),

1 гол: Константин Ничев (Пирин-Благоевград), Юлиан Попев (Пиринс-Благоевград), Атанас Зехиров (Черно море-Варна),  Ондржей Сукуп (Черно море-Варна), Цветелин Чунчуков (Черно море-Варна),  Илиас Хасани (Черно море-Варна), Рубен Пинто (ЦСКА-София), Кристиян Малинов (ЦСКА-София), Станислав Манолев (ЦСКА-София), Георги Йомов (Славия 1913-София), Владислав Узунов (Славия 1913-София), Димо Бакалов (Локомотив 1926-Пловдив), Дани Кики (Локомотив 1926-Пд), Веселин Марчев (Локомотив 1926-Пд), Алиун Бадара (Етър ВТ - Великъ Търново), Цветомир Тодоров (Етър ВТ (Велико Търново), Георги Андонов (Верея-Стара Загора), Венцислав Бенгюзов (Верея-Стара Загора), Валери Домовчийски (Верея-Стара Загора), Жуниньо Кишада (Лудогорец 1945-Разград), Козмин Моци (Лудогорец 1945-Разград), Густаво Кампаняро (Лудогорец 1945-Разград), Мирослав Будинов (Дунав-Русе), Васил Шопов (Дунав-Русе), Бирсент Карагарен (Дунав-Русе), Борис Галчев (Септември-София),  Карлос Охене (Берое-Стара Загора), Серджиу Негруц (Берое-Стара Загора),  Мартин Райков (Берое-Стара Загора), Омар Косоко (Ботев-Пловдив), Антонио Вутов (Левски-София), Серджиу Буш (Левски-София).

Автоголове:

1 - Стефан Велков (Славия 1913-София).

 

Програма за VІ кръг
18 август 2017, петък, 18:45 ч:
Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)                       -  /пряко по Диема спорт/ 
18 август 2017, петък, 21:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Левски (София)                       -  /пряко по Диема спорт/ 
19 август 2017, събота, 18:15 ч:
Верея (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)            -  /пряко по Диема/ 
19 август 2017, събота, 21:00 ч:
ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)            -  /пряко по Диема спорт/ 
20 август 2017, неделя, 18:15 ч:
Славия 1913 (София) - Етър ВТ (Велико Търново)             -  /пряко по Диема спорт/ 
20 август 2017, неделя, 21:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)               -  /пряко по Диема спорт/ 
21 август 2017, понеделник, 20:30 ч:
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Септември (София) - Берое (Стара Загора)                   -  /пряко по Диема спорт/ 

                           VII кръг

25 август 2017, петък, 18:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Пловдив)                 -  /пряко по Диема/ 
25 август 2017, петък, 21:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)               -  /пряко по Диема спорт/ 
26 август 2017, събота, 18:45 ч:
Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)                        -  /пряко по Диема спорт/ 
26 август 2017, събота, 21:00 ч:
Левски (София) - Славия 1913 (София)                       -  /пряко по Диема спорт/ 
27 август 2017, неделя, 18:45 ч:
Черно море (Варна) - Септември (София)                     -  /пряко по Диема спорт/ 
27 август 2017, неделя, 21:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Пирин (Благоевград)             -  /пряко по Диема спорт/ 
28 август 2017, понеделник, 20:30 ч:
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Верея (Стара Загора)    -  /пряко по Диема спорт/ 

                           I кръг - отложен мач

6 септември 2017, сряда, 20:30 ч:
Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                  -  /пряко по Диема спорт/ 


                           VIII кръг
9 септември 2017, събота:
ЦСКА (София) - Верея (Стара Загора)                        -
Дунав 2010 (Русе) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)       -
Пирин (Благоевград) - Локомотив 1926 (Пловдив)             -
Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)             -
Ботев (Пловдив) - Левски (София)                           -
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Септември (София) - Етър ВТ (Велико Търново)               -
Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)                  -

                           IX кръг
16 септември 2017, събота:
Черно море (Варна) - ЦСКА (София)                          -
Етър ВТ (Велико Търново) - Берое (Стара Загора)            -
Левски (София) - Септември (София)                         -
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив)                 -
Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София)             -
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Пирин (Благоевград)     -
Верея (Стара Загора) - Дунав 2010 (Русе)                   -

                           X кръг
23 септември 2017, събота:
ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе)                           -
Пирин (Благоевград) - Верея (Стара Загора)                 -
Славия 1913 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)     -
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                 -
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Септември (София) - Лудогорец 1945 (Разград)               -
Берое (Стара Загора) - Левски (София)                      -
Черно море (Варна) - Етър ВТ (Велико Търново)              -

                           XI кръг
30 септември 2017, събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - ЦСКА (София)                    -
Левски (София) - Черно море (Варна)                        -
Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора)            -
Локомотив 1926 (Пловдив) - Септември (София)               -
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев (Пловдив)         -
Верея (Стара Загора) - Славия 1913 (София)                 -
Дунав 2010 (Русе) - Пирин (Благоевград)                    -

                           IV кръг - отложен мач
12 октомври 2017, четвъртък, 20:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Септември (София)                        - /пряко по Диема спорт/

                           XII кръг
14 октомври 2017, събота:
ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград)                         -
Славия 1913 (София) - Дунав 2010 (Русе)                    -
Ботев (Пловдив) - Верея (Стара Загора)                     -
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Септември (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)       -
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)            -
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)              -
Етър ВТ (Велико Търново) - Левски (София)                  -

                           XIII кръг
21 октомври 2017, събота:
Левски (София) - ЦСКА (София)                              -
Лудогорец 1945 (Разград) - Етър ВТ (Велико Търново)        -
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна)              -
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Берое (Стара Загора)    -
Верея (Стара Загора) - Септември (София)                   -
Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Пловдив)                        -
Пирин (Благоевград) - Славия 1913 (София)                  -

                           XIV кръг
28 октомври 2017, събота:
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                         -
Пирин (Благоевград) - Ботев (Пловдив)                      -
Дунав 2010 (Русе) - Септември (София)                      -
Верея (Стара Загора) - Берое (Стара Загора)                -
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Черно море (Варна)      -
Локомотив 1926 (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)        -
Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София)                  -

                           XV кръг

4 ноември 2017, събота:
Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София)                    -
Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                  -
Етър ВТ (Велико Търново) - Витоша (Бистрица)               -
Черно море (Варна) - Верея (Стара Загора)                  -
Берое (Стара Загора) - Дунав 2010 (Русе)                   -
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Септември (София) - Пирин (Благоевград)                    -
Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София)                      -

                           XVI кръг

18 ноември 2017, събота:
ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив)                             -
Славия 1913 (София) - Септември (София)                    -
Пирин (Благоевград) - Берое (Стара Загора)                 -
Дунав 2010 (Русе) - Черно море (Варна)                     -
Верея (Стара Загора) - Етър ВТ (Велико Търново)            -
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски (София)          -
Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)        -

                           XVII кръг

25 ноември 2017, събота:
Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София)                    -
Лудогорец 1945 (Разград) - Витоша (Бистрица)               -
Левски (София) - Верея (Стара Загора)                      -
Етър ВТ (Велико Търново) - Дунав 2010 (Русе)               -
Черно море (Варна) - Пирин (Благоевград)                   -
Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)                 -
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Септември (София) - Ботев (Пловдив)                        -

                           XVIII кръг

29 ноември 2017, сряда:
ЦСКА (София) - Септември (София)                           -
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                     -
Славия 1913 (София) - Черно море (Варна)                   -
Пирин (Благоевград) - Етър ВТ (Велико Търново)             -
Дунав 2010 (Русе) - Левски (София)                         -
Верея (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)            -
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Витоша (Бистрица) - Локомотив 1926 (Пловдив)               -

                           XIX кръг
2 декември 2017, събота:
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ЦСКА (София)            -
Локомотив 1926 (Пловдив) - Верея (Стара Загора)            -
Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2010 (Русе)               -
Левски (София) - Пирин (Благоевград)                       -
Етър ВТ (Велико Търново) - Славия 1913 (София)             -
Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)                       -
Берое (Стара Загора) - Септември (София)                   -

                           XX кръг

9 декември 2017, събота:
ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)                        -
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Септември (София) - Черно море (Варна)                     -
Ботев (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)                 -
Славия 1913 (София) - Левски (София)                       -
Пирин (Благоевград) - Лудогорец 1945 (Разград)             -
Дунав 2010 (Русе) - Локомотив 1926 (Пловдив)               -
Верея (Стара Загора) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    - 

                 

                           XXI кръг
17 февруари 2018, събота:
Верея (Стара Загора) - ЦСКА (София) -
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Дунав 2010 (Русе)       -
Локомотив 1926 (Пловдив) - Пирин (Благоевград)             -
Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София)             -
Левски (София) - Ботев (Пловдив)    

Източник: Gustosport
Вашите коментари

 

Име

Коментар

Въведете кода