Лкомотив (Горна Оряховица) се изкачи на трето място във Втора лига след 3:1 над Ботев (Гълъбово)

Публикувана 28.08.2017 23:04
ВТОРА ПРОФЕСИОНАЛНА ЛИГА
Шести кръг - резултати, голмайстори, класиране, програма:
Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Гълъбово)            3:1 (2:1) 
1:0 Георги Чукалов 31', 1:1 Иван Цачев 41', 2:1 Деян Христов 45'+1', 3:1 Владимир Мичев 90']


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т
 1. Царско село 2015 (София)            6    4   2   0   15:8    14       
-------------------------------------------------------------------
 2. Локомотив 1929 (София)              6    4   0   2    9:6    12       
 3. Локомотив (Горна Оряховица)         6    3   2   1   13:10   11        [0 1 0  1:1  1, +3 обща ГР, 13 отбелязани гола]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
 4. Литекс (Ловеч)                      6    3   2   1    9:6    11        [0 1 0  1:1  1, +3 обща ГР, 9 отбелязани гола]
 5. Ботев (Враца)                       6    3   2   1    9:4    11        [0 0 0  0:0  0]
 6. Оборище (Панагюрище)                6    3   1   2    9:4    10       
 7. Ботев (Гълъбово)                    6    3   1   2    9:9    10       
 8. Несебър (Несебър)                   6    2   2   2    9:8     8       
 9. Лудогорец 1945 II (Разград)         6    2   1   3    9:13    7        [1 1 0  4:3  4]
10. Черноморец (Балчик)                 6    2   1   3    7:7     7        [1 1 0  3:2  4]
11. Поморие (Поморие)                   6    1   4   1    7:7     7        [0 0 1  1:2  0]
12. Монтана 1921 (Монтана)              6    2   1   3    6:4     7        [0 0 1  0:1  0]
-------------------------------------------------------------------------------------------
13. Марица 1921 (Пловдив)               6    2   0   4   11:13    6        [1 0 0  6:3  3]
14. Струмска слава 1927 (Радомир)       6    2   0   4   11:16    6        [0 0 1  3:6  0]
15. Созопол (Созопол)                   6    1   1   4    5:11    4       
16. Нефтохимик 1962 (Бургас)            6    1   0   5    3:15    3    

Бележки
  - С началото на сезона влиза в сила преименуването на Марица (Пловдив) в Марица 1921, извършено на 25 юли 2016 г.
  - Лудогорец 1945 II (Разград) играе домакинските си мачове на комплекс "Гнездо на орли" в Разград.
  - Марица 1921 (Пловдив) играе домакинските си мачове на комплекс "Ботев 1912" в кв.Коматево, Пловдив.
  - Монтана 1921 (Монтана) играе домакинските си мачове на ст."Кипровец" в Чипровци заради ремонт на ст."Огоста" в Монтана.
  - Нефтохимик 1962 (Бургас) играе домакинските си мачове на Градски стадион в Българово.

 VII кръг

9 септември 2017, събота:
Созопол (Созопол) - Струмска слава 1927 (Радомир)          - 
Ботев (Гълъбово) - Царско село 2015 (София)                - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Локомотив (Горна Оряховица)  - 
Ботев (Враца) - Литекс (Ловеч)                             - 
Оборище (Панагюрище) - Поморие (Поморие)                   - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Несебър (Несебър)                 - 
Марица 1921 (Пловдив) - Черноморец (Балчик)                - 
Локомотив 1929 (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)          - 

                           VIII кръг

16 септември 2017, събота:
Струмска слава 1927 (Рад) - Нефтохимик 1962 (Бургас)       - 
Черноморец (Балчик) - Локомотив 1929 (София)               - 
Несебър (Несебър) - Марица 1921 (Пловдив)                  - 
Поморие (Поморие) - Монтана 1921 (Монтана)                 - 
Литекс (Ловеч) - Оборище (Панагюрище)                      - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Враца)                - 
Царско село 2015 (София) - Лудогорец 1945 II (Разград)     - 
Созопол (Созопол) - Ботев (Гълъбово)                       - 

                           IX кръг

23 септември 2017, събота:
Ботев (Гълъбово) - Струмска слава 1927 (Радомир)           - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Созопол (Созопол)            - 
Ботев (Враца) - Царско село 2015 (София)                   - 
Оборище (Панагюрище) - Локомотив (Горна Оряховица)         - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Литекс (Ловеч)                    - 
Марица 1921 (Пловдив) - Поморие (Поморие)                  - 
Локомотив 1929 (София) - Несебър (Несебър)                 - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черноморец (Балчик)             - 

                           X кръг

30 септември 2017, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Черноморец (Балчик)        - 
Несебър (Несебър) - Нефтохимик 1962 (Бургас)               - 
Поморие (Поморие) - Локомотив 1929 (София)                 - 
Литекс (Ловеч) - Марица 1921 (Пловдив)                     - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Монтана 1921 (Монтана)       - 
Царско село 2015 (София) - Оборище (Панагюрище)            - 
Созопол (Созопол) - Ботев (Враца)                          - 
Ботев (Гълъбово) - Лудогорец 1945 II (Разград)             - 

                           XI кръг

14 октомври 2017, събота:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Струмска слава 1927 (Рад)    - 
Ботев (Враца) - Ботев (Гълъбово)                           - 
Оборище (Панагюрище) - Созопол (Созопол)                   - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Царско село 2015 (София)          - 
Марица 1921 (Пловдив) - Локомотив (Горна Оряховица)        - 
Локомотив 1929 (София) - Литекс (Ловеч)                    - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Поморие (Поморие)               - 
Черноморец (Балчик) - Несебър (Несебър)                    - 

                           XII кръг

21 октомври 2017, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Несебър (Несебър)          - 
Поморие (Поморие) - Черноморец (Балчик)                    - 
Литекс (Ловеч) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                  - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Локомотив 1929 (София)       - 
Царско село 2015 (София) - Марица 1921 (Пловдив)           - 
Созопол (Созопол) - Монтана 1921 (Монтана)                 - 
Ботев (Гълъбово) - Оборище (Панагюрище)                    - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Ботев (Враца)                - 

                           XIII кръг

28 октомври 2017, събота:
Ботев (Враца) - Струмска слава 1927 (Радомир)              - 
Оборище (Панагюрище) - Лудогорец 1945 II (Разград)         - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Гълъбово)                  - 
Марица 1921 (Пловдив) - Созопол (Созопол)                  - 
Локомотив 1929 (София) - Царско село 2015 (София)          - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Локомотив (Горна Оряховица)     - 
Черноморец (Балчик) - Литекс (Ловеч)                       - 
Несебър (Несебър) - Поморие (Поморие)                      - 

                           XIV кръг

4 ноември 2017, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Поморие (Поморие)          - 
Литекс (Ловеч) - Несебър (Несебър)                         - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Черноморец (Балчик)          - 
Царско село 2015 (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)        - 
Созопол (Созопол) - Локомотив 1929 (София)                 - 
Ботев (Гълъбово) - Марица 1921 (Пловдив)                   - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Монтана 1921 (Монтана)       - 
Ботев (Враца) - Оборище (Панагюрище)                       - 

                           XV кръг

18 ноември 2017, събота:
Оборище (Панагюрище) - Струмска слава 1927 (Радомир)       - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Враца)                     - 
Марица 1921 (Пловдив) - Лудогорец 1945 II (Разград)        - 
Локомотив 1929 (София) - Ботев (Гълъбово)                  - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Созопол (Созопол)               - 
Черноморец (Балчик) - Царско село 2015 (София)             - 
Несебър (Несебър) - Локомотив (Горна Оряховица)            - 
Поморие (Поморие) - Литекс (Ловеч)                         - 

                           XVI кръг

25 ноември 2017, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Литекс (Ловеч)             - 
Поморие (Поморие) - Локомотив (Горна Оряховица)            - 
Несебър (Несебър) - Царско село 2015 (София)               - 
Черноморец (Балчик) - Созопол (Созопол)                    - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ботев (Гълъбово)                - 
Локомотив 1929 (София) - Лудогорец 1945 II (Разград)       - 
Марица 1921 (Пловдив) - Ботев (Враца)                      - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Оборище (Панагюрище)              - 

                           XVII кръг

2 декември 2017, събота:
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Струмска слава 1927 (Радомир)     - 
Оборище (Панагюрище) - Марица 1921 (Пловдив)               - 
Ботев (Враца) - Локомотив 1929 (София)                     - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Нефтохимик 1962 (Бургас)     - 
Ботев (Гълъбово) - Черноморец (Балчик)                     - 
Созопол (Созопол) - Несебър (Несебър)                      - 
Царско село 2015 (София) - Поморие (Поморие)               - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Литекс (Ловеч)               - 

                           XVIII кръг

24 февруари 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Рад) - Локомотив (Горна Оряховица)    - 
Литекс (Ловеч) - Царско село 2015 (София)                  - 
Поморие (Поморие) - Созопол (Созопол)                      - 
Несебър (Несебър) - Ботев (Гълъбово)                       - 
Черноморец (Балчик) - Лудогорец 1945 II (Разград)          - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ботев (Враца)                   - 
Локомотив 1929 (София) - Оборище (Панагюрище)              - 
Марица 1921 (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)             - 

                           XIX кръг

3 март 2018, събота:
Марица 1921 (Пловдив) - Струмска слава 1927 (Радомир)      - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив 1929 (София)            - 
Оборище (Панагюрище) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            - 
Ботев (Враца) - Черноморец (Балчик)                        - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Несебър (Несебър)            - 
Ботев (Гълъбово) - Поморие (Поморие)                       - 
Созопол (Созопол) - Литекс (Ловеч)                         - 
Царско село 2015 (София) - Локомотив (Горна Оряховица)     - 

                           XX кръг

10 март 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Рад) - Царско село 2015 (София)       - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Созопол (Созопол)            - 
Литекс (Ловеч) - Ботев (Гълъбово)                          - 
Поморие (Поморие) - Лудогорец 1945 II (Разград)            - 
Несебър (Несебър) - Ботев (Враца)                          - 
Черноморец (Балчик) - Оборище (Панагюрище)                 - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Монтана 1921 (Монтана)          - 
Локомотив 1929 (София) - Марица 1921 (Пловдив)             - 

                           XXI кръг

17 март 2018, събота:
Локомотив 1929 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)     - 
Марица 1921 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)           - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Черноморец (Балчик)               - 
Оборище (Панагюрище) - Несебър (Несебър)                   - 
Ботев (Враца) - Поморие (Поморие)                          - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Литекс (Ловеч)               - 
Ботев (Гълъбово) - Локомотив (Горна Оряховица)             - 
Созопол (Созопол) - Царско село 2015 (София)               - 

                           XXII кръг

31 март 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Созопол (Созопол)          - 
Царско село 2015 (София) - Ботев (Гълъбово)                - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Лудогорец 1945 II (Разград)  - 
Литекс (Ловеч) - Ботев (Враца)                             - 
Поморие (Поморие) - Оборище (Панагюрище)                   - 
Несебър (Несебър) - Монтана 1921 (Монтана)                 - 
Черноморец (Балчик) - Марица 1921 (Пловдив)                - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Локомотив 1929 (София)          - 

                           XXIII кръг

7 април 2018, събота:
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Струмска слава 1927 (Рад)       - 
Локомотив 1929 (София) - Черноморец (Балчик)               - 
Марица 1921 (Пловдив) - Несебър (Несебър)                  - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Поморие (Поморие)                 - 
Оборище (Панагюрище) - Литекс (Ловеч)                      - 
Ботев (Враца) - Локомотив (Горна Оряховица)                - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Царско село 2015 (София)     - 
Ботев (Гълъбово) - Созопол (Созопол)                       - 

                           XXIV кръг

14 април 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев (Гълъбово)           - 
Созопол (Созопол) - Лудогорец 1945 II (Разград)            - 
Царско село 2015 (София) - Ботев (Враца)                   - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Оборище (Панагюрище)         - 
Литекс (Ловеч) - Монтана 1921 (Монтана)                    - 
Поморие (Поморие) - Марица 1921 (Пловдив)                  - 
Несебър (Несебър) - Локомотив 1929 (София)                 - 
Черноморец (Балчик) - Нефтохимик 1962 (Бургас)             - 

                           XXV кръг

18 април 2018, сряда:
Черноморец (Балчик) - Струмска слава 1927 (Радомир)        - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Несебър (Несебър)               - 
Локомотив 1929 (София) - Поморие (Поморие)                 - 
Марица 1921 (Пловдив) - Литекс (Ловеч)                     - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив (Горна Оряховица)       - 
Оборище (Панагюрище) - Царско село 2015 (София)            - 
Ботев (Враца) - Созопол (Созопол)                          - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Ботев (Гълъбово)             - 

                           XXVI кръг

21 април 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Рад) - Лудогорец 1945 II (Разград)    - 
Ботев (Гълъбово) - Ботев (Враца)                           - 
Созопол (Созопол) - Оборище (Панагюрище)                   - 
Царско село 2015 (София) - Монтана 1921 (Монтана)          - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Марица 1921 (Пловдив)        - 
Литекс (Ловеч) - Локомотив 1929 (София)                    - 
Поморие (Поморие) - Нефтохимик 1962 (Бургас)               - 
Несебър (Несебър) - Черноморец (Балчик)                    - 

                           XXVII кръг

28 април 2018, събота:
Несебър (Несебър) - Струмска слава 1927 (Радомир)          - 
Черноморец (Балчик) - Поморие (Поморие)                    - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Литекс (Ловеч)                  - 
Локомотив 1929 (София) - Локомотив (Горна Оряховица)       - 
Марица 1921 (Пловдив) - Царско село 2015 (София)           - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Созопол (Созопол)                 - 
Оборище (Панагюрище) - Ботев (Гълъбово)                    - 
Ботев (Враца) - Лудогорец 1945 II (Разград)                - 

                           XXVIII кръг

5 май 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев (Враца)              - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Оборище (Панагюрище)         - 
Ботев (Гълъбово) - Монтана 1921 (Монтана)                  - 
Созопол (Созопол) - Марица 1921 (Пловдив)                  - 
Царско село 2015 (София) - Локомотив 1929 (София)          - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Нефтохимик 1962 (Бургас)     - 
Литекс (Ловеч) - Черноморец (Балчик)                       - 
Поморие (Поморие) - Несебър (Несебър)                      - 

                           XXIX кръг

12 май 2018, събота:
Поморие (Поморие) - Струмска слава 1927 (Радомир)Източник: Gustosport
                                
                              
Вашите коментари

 

Име

Коментар

Въведете кода