Левски (Карлово) тресна Раковски 2011 с 3:1 в регионалното дерби на Трета лига

Публикувана 03.09.2017 22:17
ТРЕТА ЛИГА - ЮГОИЗТОЧНА ЗОНА
Пети кръг - резултати, класиране, програма:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Верея II (Стара Загора)      3:0 
Свиленград 1921 - Борислав 2009 (Първомай)                2:4 
Миньор (Раднево) - Карнобат                               3:2 
Загорец (Нова Загора) - Арда (Кърджали)                   0:0 
Сокол (Марково) - Евроколеж (Пловдив)                     2:0 (2:0) 
Атлетик (Куклен) - Димитровград 1947                      4:0 
Розова долина (Казанлък) - Гигант (Съединение)            1:0 
3 септември 2017, неделя, 17:00 часа:
Тунджа 2006 (Ягода) - Ямбол 1915                          0:4 
Левски (Карлово) - Раковски 2011                          3:1 

                                         Класиране:
                                        М    П   Р   З    ГР      Т
 1. Ямбол 1915 (Ямбол)                  5    5   0   0   23:6    15 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
 2. Арда (Кърджали)                     5    4   1   0   13:0    13        [0 1 0  0:0  1, +13 обща ГР]
 3. Загорец (Нова Загора)               5    4   1   0    8:0    13        [0 1 0  0:0  1, +8 обща ГР]
 4. Борислав 2009 (Първомай)            5    4   0   1   11:6    12       
 5. Сокол (Марково)                     4    3   0   1   12:4     9        [1 0 0  5:1  3]
 6. Левски (Карлово)                    5    3   0   2   11:5     9        [1 0 0  3:0  3]
 7. Миньор (Раднево)                    5    3   0   2   11:8     9        [1 0 0  3:2  3]
 8. Карнобат (Карнобат)                 5    3   0   2   15:8     9        [0 0 2  2:6  0]
 9. Атлетик (Куклен)                    5    3   0   2    9:8     9        [0 0 1  1:5  0]
10. Розова долина (Казанлък)            5    2   1   2    4:4     7       
11. Раковски 2011 (Раковски)            5    2   0   3    5:6     6       
12. Евроколеж (Пловдив)                 5    2   0   3    9:15    6       
13. Верея II (Стара Загора)             5    1   1   3    5:10    4       
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
14. Асеновец 2005 (Асеновград)          5    1   0   4    7:12    3       
15. Димитровград 1947 (Димитровград)    4    1   0   3    2:9     3       
16. Свиленград 1921 (Свиленград)        5    1   0   4    4:19    3       
-------------------------------------------------------------------
17. Гигант (Съединение)                 5    0   0   5    2:11    0       
18. Тунджа 2006 (Ягода)                 5    0   0   5    3:23    0

VI кръг 9 септември 2017, събота, 17:00 ч: Верея II (Стара Загора) - Гигант (Съединение) - Димитровград 1947 (Дмгр) - Розова долина (Казанлък) - в Оризари: Евроколеж (Пловдив) - Атлетик (Куклен) - Арда (Кърджали) - Сокол (Марково) - Карнобат (Карнобат) - Загорец (Нова Загора) - Раковски 2011 (Раковски) - Миньор (Раднево) - Ямбол 1915 (Ямбол) - Левски (Карлово) - Борислав 2009 (Първомай) - Тунджа 2006 (Ягода) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Свиленград 1921 (Свил) - VII кръг 16 септември 2017, събота, 17:00 ч: Свиленград 1921 (Свиленград) - Верея II (Стара Загора) - Миньор (Раднево) - Ямбол 1915 (Ямбол) - Загорец (Нова Загора) - Раковски 2011 (Раковски) - Сокол (Марково) - Карнобат (Карнобат) - Атлетик (Куклен) - Арда (Кърджали) - Розова долина (Казанлък) - Евроколеж (Пловдив) - Гигант (Съединение) - Димитровград 1947 (Димитровград) - 17 септември 2017, неделя, 17:00 ч: Тунджа 2006 (Ягода) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Левски (Карлово) - Борислав 2009 (Първомай) - VIII кръг 22 септември 2017, петък, 17:00 ч: Верея II (Стара Загора) - Димитровград 1947 (Дмгр) - в Оризари: Евроколеж (Пловдив) - Гигант (Съединение) - Арда (Кърджали) - Розова долина (Казанлък) - Карнобат (Карнобат) - Атлетик (Куклен) - Раковски 2011 (Раковски) - Сокол (Марково) - Ямбол 1915 (Ямбол) - Загорец (Нова Загора) - Борислав 2009 (Първомай) - Миньор (Раднево) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Левски (Карлово) - Свиленград 1921 (Свиленград) - Тунджа 2006 (Ягода) - IX кръг 30 септември 2017, събота, 17:00 ч: Миньор (Раднево) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Загорец (Нова Загора) - Борислав 2009 (Първомай) - Сокол (Марково) - Ямбол 1915 (Ямбол) - Атлетик (Куклен) - Раковски 2011 (Раковски) - Розова долина (Казанлък) - Карнобат (Карнобат) - Гигант (Съединение) - Арда (Кърджали) - Димитровград 1947 (Димитровград) - Евроколеж (Пловдив) - 1 октомври 2017, неделя, 17:00 ч: Тунджа 2006 (Ягода) - Верея II (Стара Загора) - Левски (Карлово) - Свиленград 1921 (Свиленград) - X кръг 7 октомври 2017, събота, 16:00 ч: Верея II (Стара Загора) - Евроколеж (Пловдив) - Арда (Кърджали) - Димитровград 1947 (Димитровград) - Карнобат (Карнобат) - Гигант (Съединение) - Раковски 2011 (Раковски) - Розова долина (Казанлък) - Ямбол 1915 (Ямбол) - Атлетик (Куклен) - Борислав 2009 (Първомай) - Сокол (Марково) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Загорец (Нова Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград) - Миньор (Раднево) - 8 октомври 2017, неделя, 16:00 ч: Тунджа 2006 (Ягода) - Левски (Карлово) - XI кръг 14 октомври 2017, събота, 16:00 ч: Миньор (Раднево) - Тунджа 2006 (Ягода) - Загорец (Нова Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград) - Сокол (Марково) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Атлетик (Куклен) - Борислав 2009 (Първомай) - Розова долина (Казанлък) - Ямбол 1915 (Ямбол) - Гигант (Съединение) - Раковски 2011 (Раковски) - Димитровград 1947 (Димитровград) - Карнобат (Карнобат) - в Оризари: Евроколеж (Пловдив) - Арда (Кърджали) - 15 октомври 2017, неделя, 16:00 ч: Левски (Карлово) - Верея II (Стара Загора) - XII кръг 21 октомври 2017, събота, 16:00 ч: Верея II (Стара Загора) - Арда (Кърджали) - Карнобат (Карнобат) - Евроколеж (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски) - Димитровград 1947 (Дмгр) - Ямбол 1915 (Ямбол) - Гигант (Съединение) - Борислав 2009 (Първомай) - Розова долина (Казанлък) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Атлетик (Куклен) - Свиленград 1921 (Свиленград) - Сокол (Марково) - 22 октомври 2017, неделя, 16:00 ч: Тунджа 2006 (Ягода) - Загорец (Нова Загора) - Левски (Карлово) - Миньор (Раднево) - XIII кръг 28 октомври 2017, събота, 16:00 ч: Миньор (Раднево) - Верея II (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора) - Левски (Карлово) - Сокол (Марково) - Тунджа 2006 (Ягода) - Атлетик (Куклен) - Свиленград 1921 (Свиленград) - Розова долина (Казанлък) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Гигант (Съединение) - Борислав 2009 (Първомай) - Димитровград 1947 (Димитровград) - Ямбол 1915 (Ямбол) - в Оризари: Евроколеж (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски) - Арда (Кърджали) - Карнобат (Карнобат) - XIV кръг 4 ноември 2017, събота, 14:30 ч: Верея II (Стара Загора) - Карнобат (Карнобат) - Раковски 2011 (Раковски) - Арда (Кърджали) - Ямбол 1915 (Ямбол) - Евроколеж (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай) - Димитровград 1947 (Дмгр) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Гигант (Съединение) - Свиленград 1921 (Свиленград) - Розова долина (Казанлък) - Миньор (Раднево) - Загорец (Нова Загора) - 5 ноември 2017, неделя, 14:30 ч: Тунджа 2006 (Ягода) - Атлетик (Куклен) - Левски (Карлово) - Сокол (Марково) - XV кръг 11 ноември 2017, събота, 14:30 ч: Загорец (Нова Загора) - Верея II (Стара Загора) - Сокол (Марково) - Миньор (Раднево) - Атлетик (Куклен) - Левски (Карлово) - Розова долина (Казанлък) - Тунджа 2006 (Ягода) - Гигант (Съединение) - Свиленград 1921 (Свиленград) - Димитровград 1947 (Дмгр) - Асеновец 2005 (Асеновград) - в Оризари: Евроколеж (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай) - Арда (Кърджали) - Ямбол 1915 (Ямбол) - Карнобат (Карнобат) - Раковски 2011 (Раковски) - XVI кръг 18 ноември 2017, събота, 14:30 ч: Верея II (Стара Загора) - Раковски 2011 (Раковски) - Ямбол 1915 (Ямбол) - Карнобат (Карнобат) - Борислав 2009 (Първомай) - Арда (Кърджали) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Евроколеж (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград) - Димитровград 1947 (Дмгр) - Миньор (Раднево) - Атлетик (Куклен) - Загорец (Нова Загора) - Сокол (Марково) - 19 ноември 2017, неделя, 14:30 ч: Тунджа 2006 (Ягода) - Гигант (Съединение) - Левски (Карлово) - Розова долина (Казанлък) - XVII кръг 25 ноември 2017, събота, 14:30 ч: Сокол (Марково) - Верея II (Стара Загора) - Атлетик (Куклен) - Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък) - Миньор (Раднево) - Гигант (Съединение) - Левски (Карлово) - Димитровград 1947 (Димитровград) - Тунджа 2006 (Ягода) - в Оризари: Евроколеж (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград) - Арда (Кърджали) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Карнобат (Карнобат) - Борислав 2009 (Първомай) - Раковски 2011 (Раковски) - Ямбол 1915 (Ямбол) - XVIII кръг 24 февруари 2018, събота: Верея II (Стара Загора) - Ямбол 1915 (Ямбол) - Раковски 2011 (Раковски) - Борислав 2009 (Първомай) - Карнобат (Карнобат) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Арда (Кърджали) - Свиленград 1921 (Свиленград) - в Оризари: Евроколеж (Пловдив) - Тунджа 2006 (Ягода) - Димитровград 1947 (Димитровград) - Левски (Карлово) - Гигант (Съединение) - Миньор (Раднево) - Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора) - Атлетик (Куклен) - Сокол (Марково) - XIX кръг 3 март 2018, събота: Атлетик (Куклен) - Верея II (Стара Загора) - Сокол (Марково) - Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора) - Гигант (Съединение) - Миньор (Раднево) - Димитровград 1947 (Димитровград) - Левски (Карлово) - Евроколеж (Пловдив) - Тунджа 2006 (Ягода) - Арда (Кърджали) - Свиленград 1921 (Свиленград) - Карнобат (Карнобат) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Раковски 2011 (Раковски) - Борислав 2009 (Първомай) - Ямбол 1915 (Ямбол) - XX кръг 10 март 2018, събота: Верея II (Стара Загора) - Борислав 2009 (Първомай) - Ямбол 1915 (Ямбол) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Раковски 2011 (Раковски) - Свиленград 1921 (Свиленград) - Карнобат (Карнобат) - Тунджа 2006 (Ягода) - Арда (Кърджали) - Левски (Карлово) - в Оризари: Евроколеж (Пловдив) - Миньор (Раднево) - Димитровград 1947 (Дмгр) - Загорец (Нова Загора) - Гигант (Съединение) - Сокол (Марково) - Розова долина (Казанлък) - Атлетик (Куклен) - XXI кръг 17 март 2018, събота: Розова долина (Казанлък) - Верея II (Стара Загора) - Атлетик (Куклен) - Гигант (Съединение) - Сокол (Марково) - Димитровград 1947 (Димитровград) - Загорец (Нова Загора) - Евроколеж (Пловдив) - Миньор (Раднево) - Арда (Кърджали) - Левски (Карлово) - Карнобат (Карнобат) - Тунджа 2006 (Ягода) - Раковски 2011 (Раковски) - Свиленград 1921 (Свиленград) - Ямбол 1915 (Ямбол) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Борислав 2009 (Първомай) - XXII кръг 24 март 2018, събота: Верея II (Стара Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Борислав 2009 (Първомай) - Свиленград 1921 (Свиленград) - Ямбол 1915 (Ямбол) - Тунджа 2006 (Ягода) - Раковски 2011 (Раковски) - Левски (Карлово) - Карнобат (Карнобат) - Миньор (Раднево) - Арда (Кърджали) - Загорец (Нова Загора) - в Оризари: Евроколеж (Пловдив) - Сокол (Марково) - Димитровград 1947 (Димитровград) - Атлетик (Куклен) - Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък) - XXIII кръг 31 март 2018, събота: Гигант (Съединение) - Верея II (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък) - Димитровград 1947 (Дмгр) - Атлетик (Куклен) - Евроколеж (Пловдив) - Сокол (Марково) - Арда (Кърджали) - Загорец (Нова Загора) - Карнобат (Карнобат) - Миньор (Раднево) - Раковски 2011 (Раковски) - Левски (Карлово) - Ямбол 1915 (Ямбол) - Тунджа 2006 (Ягода) - Борислав 2009 (Първомай) - Свиленград 1921 (Свил) - Асеновец 2005 (Асеновград) - XXIV кръг 4 април 2018, сряда: Верея II (Стара Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Тунджа 2006 (Ягода) - Борислав 2009 (Първомай) - Левски (Карлово) - Ямбол 1915 (Ямбол) - Миньор (Раднево) - Раковски 2011 (Раковски) - Загорец (Нова Загора) - Карнобат (Карнобат) - Сокол (Марково) - Арда (Кърджали) - Атлетик (Куклен) - в Оризари: Евроколеж (Пловдив) - Розова долина (Казанлък) - Димитровград 1947 (Димитровград) - Гигант (Съединение) -
Източник: Gustosport
Вашите коментари

 

Име

Коментар

Въведете кода