Ямбол ще гони шест от шест - най-интересното на Югоизток

Публикувана 09.09.2017 00:18

Миналогодишният първенец в Югоизточната Трета лига Загорец си върна поне временно лидерската позиция в групата, след като в първи двубой от шестия кръг победи с минималното 1:0 като гост Карнобат. Още утре обаче Ямбол ще има шанс да си върне първото място при домакинството си на Левски (Карлово). Арда (Кърджали) пък ще има тежко домакинство на Сокол (Марково).

8 септември, петък, 17:00 часа:

Карнобат - Загорец (Нова Загора) 0:1

9 септември, събота, 17:00 часа:

Верея 2 (Стара Загора) - Гигант (Съединение)
Димитровград - Розова долина (Казанлък)
Евроколеж (Пловдив) - Атлетик (Куклен)
Раковски - Миньор (Раднево)
Арда (Кърджали) - Сокол (Марково)
Ямбол - Левски (Карлово)
Борислав (Първомай) - Тунджа (Ягода)
Асеновец (Асеновград) - Свиленград

Временното класиране на Югоизток вижте тук!

Голмайсторите в Югоизточната Трета лига:

1. Александър Стойчев (Сокол) - 6 гола
Юлий Шекеров (Ямбол)

2. Живко Димов (Карнобат) - 5 гола

3. Вълчан Чанев (Арда) - 3 гола
- Сашко Лачев (Раковски)
- Борислав Хаджиев (Атлетик)
- Георги Георгиев (Загорец)
- Ангел Здравчев (Борислав)

4. - Йордан Маченов (Евроколеж) - 2 гола
- Георги Куртев (Евроколеж)
- Георги Георгиев (Загорец)
- Тодор Тимонов (Димитровград)
- Лъчезар Ангелов (Левски)
- Владислав Мисяк (Арда)
- Александър Андонов (Ямбол)
- Христо Димитров (Ямбол)
- Станислав Славов (Ямбол)
- Стойко Колев (Ямбол)
- Христо Толев (Свиленград)
- Марио Димитров (Миньор) 
- Ангел Костов (Миньор)
- Николай Николов (Миньор)
- Ангел Рахов (Сокол)
- Гюнай Метинов (Карнобат)
- Кристиян Христов (Карнобат)
- Димитър Алексиев (Арда)
- Беркай Халил (Арда)
- Стефан Чилингиров (Левски)

6. Стелиян Евтимов (Миньор) - 1 гол
- Петьо Николов (Миньор)
- Стоян Маринов (Ямбол)
- Пламен Иванов (Ямбол)
- Иван Дянков (Ямбол)
- Краещников (Ямбол)
- Иван Панчев (Ямбол)
- Лъчезар Захариев (Верея)
- Пламен Иванов (Верея)
- Атанас Панов (Верея)
- Ради Стайков (Верея)
- Динко Митрев (Борислав)
- Андрей Атанасов (Борислав)
- Георги Какалов (Борислав)
- Андрей Здравчев (Борислав)
- Пламен Димитров (Карнобат)
- Георги Калоянов (Карнобат)
- Петър Колев (Карнобат)
- Трендафил Момчилво (Карнобат)
- Мариян Чернаев (Загорец)
- Добромир Димитров (Загорец)
- Хайри Мехмед (Загорец)
- Мартин Атанасов (Сокол)
- Валентин Тодоров (Сокол)
- Ахмед Осман (Арда)
- Боян Пенев (Тунджа)
- Митко Филипов (Тунджа)
- Серафим Михайлов (Евроколеж)
- Димитър Димитров (Евроколеж)
- Йордан Миленов (Евроколеж)
- Стоян Ангелов (Левски)
- Йордан Ковачев (Левски)
- Васил Стефанов (Левски)
- Атанас Апостолов (Розова долина)
- Николай Стоичков (Розова долина)
- Ахмед Фаиков (Розова долина)
- Недялко Хубенов (Димитровград)
- Цветомир Матев (Димитровград)
- Георги Стефанов (Арда)
- Митко Плахов (Арда)
- Ахмед Осман (Арда)
- Ариф Ферадов (Асеновец)
- Николай Лалев (Асеновец)
- Ерторул Чиликтепе (Асеновец)
- Благовест Зайцев (Гигант)
- Добрин Орловски (Гигант)

Източник: sportal.bg
Вашите коментари

 

Име

Коментар

Въведете кода