Царско село (Сф) остава на върха във Втора лига с 0:0 с Ботев в Гълъбово

Публикувана 09.09.2017 21:50
ВТОРА ПРОФЕСИОНАЛНА ЛИГА 
Седми кръг - резултати, голмайстори, класиране, програма:
Ботев (Гълъбово) - Царско село 2015 (София)               0:0 
Оборище (Панагюрище) - Поморие                            0:0 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 - Несебър                                    1:3 (1:3) 
1:0 Атанас Илиев 5', 1:1 Иван Колев 6', 1:2 Жак Пехливанов 11', 1:3 Иван Колев 38'
Локомотив 1929 (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)         2:0 (1:0) 
2:0 Илия Димитров 42',90'+2'
Созопол  - Струмска слава 1927 (Радомир)                  2:1 (1:1) 
10 септември 2017, неделя, 17:00 часа:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Локомотив (Горна Оряховица)  - 
11 септември 2017, понеделник, 17:00 часа:
Ботев (Враца) - Литекс (Ловеч)                             -  /пряко по Диема спорт/ 
Марица 1921 (Пловдив) - Черноморец (Балчик)                - 

                           Класиране:
                                        М    П   Р   З    ГР      Т
 1. Царско село 2015 (София)            7    4   3   0   15:8    15       
-------------------------------------------------------------------
 2. Локомотив 1929 (София)              7    5   0   2   11:6    15       
 3. Ботев (Гълъбово)                    7    3   2   2    9:9    11        [2 0 1  6:4  6]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 4. Локомотив (Горна Оряховица)         6    3   2   1   13:10   11 [-]    [1 1 0  4:2  4]
 5. Несебър (Несебър)                   7    3   2   2   12:9    11        [1 1 1  4:4  4]
 6. Ботев (Враца)                       6    3   2   1    9:4    11        [0 1 0  1:1  1]
 7. Литекс (Ловеч)                      6    3   2   1    9:6    11 [+]    [0 1 1  1:4  1]
 8. Оборище (Панагюрище)                7    3   2   2    9:4    11        [0 0 1  1:2  0]
 9. Поморие (Поморие)                   7    1   5   1    7:7     8       
10. Черноморец (Балчик)                 6    2   1   3    7:7     7 [+]    [1 1 1  3:3  4]
11. Созопол (Созопол)                   7    2   1   4    7:12    7        [1 0 0  1:0  3]
12. Лудогорец 1945 II (Разград)         6    2   1   3    9:13    7        [0 1 0  2:2  1]
-------------------------------------------------------------------
13. Монтана 1921 (Монтана)              7    2   1   4    7:7     7 [-]    [0 0 1  0:1  0]
14. Марица 1921 (Пловдив)               6    2   0   4   11:13    6 [+][*] [1 0 0  6:3  3]
15. Струмска слава 1927 (Радомир)       7    2   0   5   12:18    6 [+]    [0 0 1  3:6  0]
16. Нефтохимик 1962 (Бургас)            7    1   0   6    3:17    3 [-]   

 VIII кръг

15 септември 2017, петък, 17:00 ч:
Струмска слава 1927 (Рад) - Нефтохимик 1962 (Бургас)       - 
Несебър (Несебър) - Марица 1921 (Пловдив)                  - 
15 септември 2017, петък, 18:00 ч:
Созопол (Созопол) - Ботев (Гълъбово)                       - 
16 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Локомотив 1929 (София)               - 
Поморие (Поморие) - Монтана 1921 (Монтана)                 - 
Царско село 2015 (София) - Лудогорец 1945 II (Разград)     - 
16 септември 2017, събота, 18:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Оборище (Панагюрище)                      - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Враца)                - 

                           IX кръг

24 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Гълъбово) - Струмска слава 1927 (Радомир)           - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Литекс (Ловеч)                    - 
Локомотив 1929 (София) - Несебър (Несебър)                 - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черноморец (Балчик)             - 
25 септември 2017, понеделник, 17:00 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Созопол (Созопол)            - 
Ботев (Враца) - Царско село 2015 (София)                   -  /пряко по Диема спорт/ 
Оборище (Панагюрище) - Локомотив (Горна Оряховица)         - 
Марица 1921 (Пловдив) - Поморие (Поморие)                  - 

                           X кръг

30 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Черноморец (Балчик)        - 
Несебър (Несебър) - Нефтохимик 1962 (Бургас)               - 
Ботев (Гълъбово) - Лудогорец 1945 II (Разград)             - 
30 септември 2017, събота, 18:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Марица 1921 (Пловдив)                     - 
1 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Оборище (Панагюрище)            - 
1 октомври 2017, неделя, 17:00 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Монтана 1921 (Монтана)       - 
Созопол (Созопол) - Ботев (Враца)                          - 
2 октомври 2017, понеделник, 20:00 ч:
Поморие (Поморие) - Локомотив 1929 (София)                 -  /пряко по Диема спорт/ 

                           XI кръг

13 октомври 2017, петък, 16:00 ч:
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Царско село 2015 (София)          -  /пряко по Диема спорт/ 
Марица 1921 (Пловдив) - Локомотив (Горна Оряховица)        - 
14 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Ботев (Враца) - Ботев (Гълъбово)                           - 
Оборище (Панагюрище) - Созопол (Созопол)                   - 
Локомотив 1929 (София) - Литекс (Ловеч)                    - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Поморие (Поморие)               - 
Черноморец (Балчик) - Несебър (Несебър)                    - 
15 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Струмска слава 1927 (Рад)    - 

                           XII кръг

21 октомври 2017, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Несебър (Несебър)          - 
Поморие (Поморие) - Черноморец (Балчик)                    - 
Литекс (Ловеч) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                  - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Локомотив 1929 (София)       - 
Царско село 2015 (София) - Марица 1921 (Пловдив)           - 
Созопол (Созопол) - Монтана 1921 (Монтана)                 - 
Ботев (Гълъбово) - Оборище (Панагюрище)                    - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Ботев (Враца)                - 

                           XIII кръг

28 октомври 2017, събота:
Ботев (Враца) - Струмска слава 1927 (Радомир)              - 
Оборище (Панагюрище) - Лудогорец 1945 II (Разград)         - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Гълъбово)                  - 
Марица 1921 (Пловдив) - Созопол (Созопол)                  - 
Локомотив 1929 (София) - Царско село 2015 (София)          - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Локомотив (Горна Оряховица)     - 
Черноморец (Балчик) - Литекс (Ловеч)                       - 
Несебър (Несебър) - Поморие (Поморие)                      - 

                           XIV кръг

4 ноември 2017, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Поморие (Поморие)          - 
Литекс (Ловеч) - Несебър (Несебър)                         - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Черноморец (Балчик)          - 
Царско село 2015 (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)        - 
Созопол (Созопол) - Локомотив 1929 (София)                 - 
Ботев (Гълъбово) - Марица 1921 (Пловдив)                   - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Монтана 1921 (Монтана)       - 
Ботев (Враца) - Оборище (Панагюрище)                       - 

                           XV кръг

18 ноември 2017, събота:
Оборище (Панагюрище) - Струмска слава 1927 (Радомир)       - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Враца)                     - 
Марица 1921 (Пловдив) - Лудогорец 1945 II (Разград)        - 
Локомотив 1929 (София) - Ботев (Гълъбово)                  - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Созопол (Созопол)               - 
Черноморец (Балчик) - Царско село 2015 (София)             - 
Несебър (Несебър) - Локомотив (Горна Оряховица)            - 
Поморие (Поморие) - Литекс (Ловеч)                         - 

                           XVI кръг

25 ноември 2017, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Литекс (Ловеч)             - 
Поморие (Поморие) - Локомотив (Горна Оряховица)            - 
Несебър (Несебър) - Царско село 2015 (София)               - 
Черноморец (Балчик) - Созопол (Созопол)                    - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ботев (Гълъбово)                - 
Локомотив 1929 (София) - Лудогорец 1945 II (Разград)       - 
Марица 1921 (Пловдив) - Ботев (Враца)                      - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Оборище (Панагюрище)              - 

                           XVII кръг

2 декември 2017, събота:
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Струмска слава 1927 (Радомир)     - 
Оборище (Панагюрище) - Марица 1921 (Пловдив)               - 
Ботев (Враца) - Локомотив 1929 (София)                     - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Нефтохимик 1962 (Бургас)     - 
Ботев (Гълъбово) - Черноморец (Балчик)                     - 
Созопол (Созопол) - Несебър (Несебър)                      - 
Царско село 2015 (София) - Поморие (Поморие)               - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Литекс (Ловеч)               - 

                           XVIII кръг

24 февруари 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Рад) - Локомотив (Горна Оряховица)    - 
Литекс (Ловеч) - Царско село 2015 (София)                  - 
Поморие (Поморие) - Созопол (Созопол)                      - 
Несебър (Несебър) - Ботев (Гълъбово)                       - 
Черноморец (Балчик) - Лудогорец 1945 II (Разград)          - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ботев (Враца)                   - 
Локомотив 1929 (София) - Оборище (Панагюрище)              - 
Марица 1921 (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)             - 

                           XIX кръг

3 март 2018, събота:
Марица 1921 (Пловдив) - Струмска слава 1927 (Радомир)      - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив 1929 (София)            - 
Оборище (Панагюрище) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            - 
Ботев (Враца) - Черноморец (Балчик)                        - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Несебър (Несебър)            - 
Ботев (Гълъбово) - Поморие (Поморие)                       - 
Созопол (Созопол) - Литекс (Ловеч)                         - 
Царско село 2015 (София) - Локомотив (Горна Оряховица)     - 

                           XX кръг

10 март 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Рад) - Царско село 2015 (София)       - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Созопол (Созопол)            - 
Литекс (Ловеч) - Ботев (Гълъбово)                          - 
Поморие (Поморие) - Лудогорец 1945 II (Разград)            - 
Несебър (Несебър) - Ботев (Враца)                          - 
Черноморец (Балчик) - Оборище (Панагюрище)                 - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Монтана 1921 (Монтана)          - 
Локомотив 1929 (София) - Марица 1921 (Пловдив)             - 

                           XXI кръг

17 март 2018, събота:
Локомотив 1929 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)     - 
Марица 1921 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)           - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Черноморец (Балчик)               - 
Оборище (Панагюрище) - Несебър (Несебър)                   - 
Ботев (Враца) - Поморие (Поморие)                          - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Литекс (Ловеч)               - 
Ботев (Гълъбово) - Локомотив (Горна Оряховица)             - 
Созопол (Созопол) - Царско село 2015 (София)               - 

                           XXII кръг

31 март 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Созопол (Созопол)          - 
Царско село 2015 (София) - Ботев (Гълъбово)                - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Лудогорец 1945 II (Разград)  - 
Литекс (Ловеч) - Ботев (Враца)                             - 
Поморие (Поморие) - Оборище (Панагюрище)                   - 
Несебър (Несебър) - Монтана 1921 (Монтана)                 - 
Черноморец (Балчик) - Марица 1921 (Пловдив)                - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Локомотив 1929 (София)          - 

                           XXIII кръг

7 април 2018, събота:
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Струмска слава 1927 (Рад)       - 
Локомотив 1929 (София) - Черноморец (Балчик)               - 
Марица 1921 (Пловдив) - Несебър (Несебър)                  - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Поморие (Поморие)                 - 
Оборище (Панагюрище) - Литекс (Ловеч)                      - 
Ботев (Враца) - Локомотив (Горна Оряховица)                - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Царско село 2015 (София)     - 
Ботев (Гълъбово) - Созопол (Созопол)                       - 

                           XXIV кръг

14 април 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев (Гълъбово)           - 
Созопол (Созопол) - Лудогорец 1945 II (Разград)            - 
Царско село 2015 (София) - Ботев (Враца)                   - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Оборище (Панагюрище)         - 
Литекс (Ловеч) - Монтана 1921 (Монтана)                    - 
Поморие (Поморие) - Марица 1921 (Пловдив)                  - 
Несебър (Несебър) - Локомотив 1929 (София)                 - 
Черноморец (Балчик) - Нефтохимик 1962 (Бургас)             - 

                           XXV кръг

18 април 2018, сряда:
Черноморец (Балчик) - Струмска слава 1927 (Радомир)        - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Несебър (Несебър)               - 
Локомотив 1929 (София) - Поморие (Поморие)                 - 
Марица 1921 (Пловдив) - Литекс (Ловеч)                     - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив (Горна Оряховица)       - 
Оборище (Панагюрище) - Царско село 2015 (София)            - 
Ботев (Враца) - Созопол (Созопол)                          - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Ботев (Гълъбово)             - 

                           XXVI кръг

21 април 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Рад) - Лудогорец 1945 II (Разград)    - 
Ботев (Гълъбово) - Ботев (Враца)                           - 
Созопол (Созопол) - Оборище (Панагюрище)                   - 
Царско село 2015 (София) - Монтана 1921 (Монтана)          - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Марица 1921 (Пловдив)        - 
Литекс (Ловеч) - Локомотив 1929 (София)                    - 
Поморие (Поморие) - Нефтохимик 1962 (Бургас)               - 
Несебър (Несебър) - Черноморец (Балчик)                    - 

                           XXVII кръг

28 април 2018, събота:
Несебър (Несебър) - Струмска слава 1927 (Радомир)          - 
Черноморец (Балчик) - Поморие (Поморие)                    - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Литекс (Ловеч)                  - 
Локомотив 1929 (София) - Локомотив (Горна Оряховица)       - 
Марица 1921 (Пловдив) - Царско село 2015 (София)           - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Созопол (Созопол)                 - 
Оборище (Панагюрище) - Ботев (Гълъбово)                    - 
Ботев (Враца) - Лудогорец 1945 II (Разград)                - 

                           XXVIII кръг

5 май 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев (Враца)              - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Оборище (Панагюрище)         - 
Ботев (Гълъбово) - Монтана 1921 (Монтана)                  - 
Созопол (Созопол) - Марица 1921 (Пловдив)                  - 
Царско село 2015 (София) - Локомотив 1929 (София)          - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Нефтохимик 1962 (Бургас)     - 
Литекс (Ловеч) - Черноморец (Балчик)                       - 
Поморие (Поморие) - Несебър (Несебър)                      - 

                           XXIX кръг

12 май 2018, събота:
Поморие (Поморие) - Струмска слава 1927 (Радомир)          - 
Несебър (Несебър) - Литекс (Ловеч)                         - 
Черноморец (Балчик) - Източник: Gustosport
                                
                              
Вашите коментари

 

Име

Коментар

Въведете кода