Ямбол 1915 брани върха в Трета югоизточна лига с разгром над Левски (Карлово)

Публикувана 09.09.2017 21:57
ТРЕТА ЮГОИЗТОЧНА ЛИГА
Шести кръг - резултати, класиране, програма:
Карнобат - Загорец (Нова Загора)                          0:1 (0:0) 
Верея II (Стара Загора) - Гигант (Съединение)             2:3 
Димитровград 1947 - Розова долина (Казанлък)              1:0 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                    4:4 (2:1) 
Арда (Кърджали) - Сокол (Марково)                         4:1 (2:0) 
Раковски 2011 (Раковски) - Миньор (Раднево)               0:2 
Ямбол 1915  - Левски (Карлово)                            5:0 (3:0) 
Борислав 2009 (Първомай) - Тунджа 2006 (Ягода)            4:2 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Свиленград 1921 (Свил)       3:1 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ямбол 1915                          6    6   0   0   28:6    18 [+][*]
-------------------------------------------------------------------
 2. Арда (Кърджали)                     6    5   1   0   17:1    16        [0 1 0  0:0  1, +16 обща ГР]
 3. Загорец (Нова Загора)               6    5   1   0    9:0    16        [0 1 0  0:0  1, +9 обща ГР]
 4. Борислав 2009 (Първомай)            6    5   0   1   15:8    15       
 5. Миньор (Раднево)                    6    4   0   2   13:8    12       
 6. Атлетик (Куклен)                    6    3   1   2   13:12   10       
 7. Левски (Карлово)                    6    3   0   3   11:10    9 [-]    [1 0 0  3:0  3]
 8. Сокол (Марково)                     5    3   0   2   13:8     9 [+]    [0 0 0  0:0  0]
 9. Карнобат (Карнобат)                 6    3   0   3   15:9     9        [0 0 1  0:3  0]
10. Розова долина (Казанлък)            6    2   1   3    4:5     7       
11. Евроколеж (Пловдив)                 6    2   1   3   13:19    7       
12. Раковски 2011 (Раковски)            6    2   0   4    5:8     6        [1 0 0  3:1  3]
13. Димитровград 1947 (Димитровград)    5    2   0   3    3:9     6        [0 0 0  0:0  0]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
14. Асеновец 2005 (Асеновград)          6    2   0   4   10:13    6        [0 0 1  1:3  0]
15. Верея II (Стара Загора)             6    1   1   4    7:13    4       
16. Гигант (Съединение)                 6    1   0   5    5:13    3       
-------------------------------------------------------------------
17. Свиленград 1921 (Свиленград)        6    1   0   5    5:22    3       
18. Тунджа 2006 (Ягода)                 6    0   0   6    5:27    0 [+]   

VII кръг

16 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Верея II (Стара Загора)     - 
Миньор (Раднево) - Ямбол 1915 (Ямбол)                      - 
Загорец (Нова Загора) - Раковски 2011 (Раковски)           - 
Сокол (Марково) - Карнобат (Карнобат)                      - 
Атлетик (Куклен) - Арда (Кърджали)                         - 
Розова долина (Казанлък) - Евроколеж (Пловдив)             - 
Гигант (Съединение) - Димитровград 1947 (Димитровград)     - 
17 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Асеновец 2005 (Асеновград)           - 
Левски (Карлово) - Борислав 2009 (Първомай)                - 

                           VIII кръг

22 септември 2017, петък, 17:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Димитровград 1947 (Дмгр)         - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Гигант (Съединение)                  - 
Арда (Кърджали) - Розова долина (Казанлък)                 - 
Карнобат (Карнобат) - Атлетик (Куклен)                     - 
Раковски 2011 (Раковски) - Сокол (Марково)                 - 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Загорец (Нова Загора)                 - 
Борислав 2009 (Първомай) - Миньор (Раднево)                - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Левски (Карлово)              - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Тунджа 2006 (Ягода)         - 

                           IX кръг

30 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Миньор (Раднево) - Асеновец 2005 (Асеновград)              - 
Загорец (Нова Загора) - Борислав 2009 (Първомай)           - 
Сокол (Марково) - Ямбол 1915 (Ямбол)                       - 
Атлетик (Куклен) - Раковски 2011 (Раковски)                - 
Розова долина (Казанлък) - Карнобат (Карнобат)             - 
Гигант (Съединение) - Арда (Кърджали)                      - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Евроколеж (Пловдив)     - 
1 октомври 2017, неделя, 17:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Верея II (Стара Загора)              - 
Левски (Карлово) - Свиленград 1921 (Свиленград)            - 

                           X кръг

7 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Евроколеж (Пловдив)              - 
Арда (Кърджали) - Димитровград 1947 (Димитровград)         - 
Карнобат (Карнобат) - Гигант (Съединение)                  - 
Раковски 2011 (Раковски) - Розова долина (Казанлък)        - 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Атлетик (Куклен)                      - 
Борислав 2009 (Първомай) - Сокол (Марково)                 - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Загорец (Нова Загора)         - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Миньор (Раднево)            - 
8 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Левски (Карлово)                     - 

                           XI кръг

14 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Миньор (Раднево) - Тунджа 2006 (Ягода)                     - 
Загорец (Нова Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград)       - 
Сокол (Марково) - Асеновец 2005 (Асеновград)               - 
Атлетик (Куклен) - Борислав 2009 (Първомай)                - 
Розова долина (Казанлък) - Ямбол 1915 (Ямбол)              - 
Гигант (Съединение) - Раковски 2011 (Раковски)             - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Карнобат (Карнобат)     - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Арда (Кърджали)                      - 
15 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Левски (Карлово) - Верея II (Стара Загора)                 - 

                           XII кръг

21 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Арда (Кърджали)                  - 
Карнобат (Карнобат) - Евроколеж (Пловдив)                  - 
Раковски 2011 (Раковски) - Димитровград 1947 (Дмгр)        - 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Гигант (Съединение)                   - 
Борислав 2009 (Първомай) - Розова долина (Казанлък)        - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Атлетик (Куклен)              - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Сокол (Марково)             - 
22 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Загорец (Нова Загора)                - 
Левски (Карлово) - Миньор (Раднево)                        - 

                           XIII кръг

28 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Миньор (Раднево) - Верея II (Стара Загора)                 - 
Загорец (Нова Загора) - Левски (Карлово)                   - 
Сокол (Марково) - Тунджа 2006 (Ягода)                      - 
Атлетик (Куклен) - Свиленград 1921 (Свиленград)            - 
Розова долина (Казанлък) - Асеновец 2005 (Асеновград)      - 
Гигант (Съединение) - Борислав 2009 (Първомай)             - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Ямбол 1915 (Ямбол)      - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)             - 
Арда (Кърджали) - Карнобат (Карнобат)                      - 

                           XIV кръг

4 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Верея II (Стара Загора) - Карнобат (Карнобат)              - 
Раковски 2011 (Раковски) - Арда (Кърджали)                 - 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Евроколеж (Пловдив)                   - 
Борислав 2009 (Първомай) - Димитровград 1947 (Дмгр)        - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Гигант (Съединение)           - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Розова долина (Казанлък)    - 
Миньор (Раднево) - Загорец (Нова Загора)                   - 
5 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Атлетик (Куклен)                     - 
Левски (Карлово) - Сокол (Марково)                         - 

                           XV кръг

11 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Загорец (Нова Загора) - Верея II (Стара Загора)            - 
Сокол (Марково) - Миньор (Раднево)                         - 
Атлетик (Куклен) - Левски (Карлово)                        - 
Розова долина (Казанлък) - Тунджа 2006 (Ягода)             - 
Гигант (Съединение) - Свиленград 1921 (Свиленград)         - 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Асеновец 2005 (Асеновград)      - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)             - 
Арда (Кърджали) - Ямбол 1915 (Ямбол)                       - 
Карнобат (Карнобат) - Раковски 2011 (Раковски)             - 

                           XVI кръг

18 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Верея II (Стара Загора) - Раковски 2011 (Раковски)         - 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Карнобат (Карнобат)                   - 
Борислав 2009 (Първомай) - Арда (Кърджали)                 - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Евроколеж (Пловдив)           - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Димитровград 1947 (Дмгр)    - 
Миньор (Раднево) - Атлетик (Куклен)                        - 
Загорец (Нова Загора) - Сокол (Марково)                    - 
19 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Гигант (Съединение)                  - 
Левски (Карлово) - Розова долина (Казанлък)                - 

                           XVII кръг

25 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Сокол (Марково) - Верея II (Стара Загора)                  - 
Атлетик (Куклен) - Загорец (Нова Загора)                   - 
Розова долина (Казанлък) - Миньор (Раднево)                - 
Гигант (Съединение) - Левски (Карлово)                     - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Тунджа 2006 (Ягода)     - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)         - 
Арда (Кърджали) - Асеновец 2005 (Асеновград)               - 
Карнобат (Карнобат) - Борислав 2009 (Първомай)             - 
Раковски 2011 (Раковски) - Ямбол 1915 (Ямбол)              - 

                           XVIII кръг

24 февруари 2018, събота:
Верея II (Стара Загора) - Ямбол 1915 (Ямбол)               - 
Раковски 2011 (Раковски) - Борислав 2009 (Първомай)        - 
Карнобат (Карнобат) - Асеновец 2005 (Асеновград)           - 
Арда (Кърджали) - Свиленград 1921 (Свиленград)             - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Тунджа 2006 (Ягода)                  - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Левски (Карлово)        - 
Гигант (Съединение) - Миньор (Раднево)                     - 
Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора)           - 
Атлетик (Куклен) - Сокол (Марково)                         - 

                           XIX кръг

3 март 2018, събота:
Атлетик (Куклен) - Верея II (Стара Загора)                 - 
Сокол (Марково) - Розова долина (Казанлък)                 - 
Загорец (Нова Загора) - Гигант (Съединение)                - 
Миньор (Раднево) - Димитровград 1947 (Димитровград)        - 
Левски (Карлово) - Евроколеж (Пловдив)                     - 
Тунджа 2006 (Ягода) - Арда (Кърджали)                      - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Карнобат (Карнобат)         - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Раковски 2011 (Раковски)      - 
Борислав 2009 (Първомай) - Ямбол 1915 (Ямбол)              - 

                           XX кръг

10 март 2018, събота:
Верея II (Стара Загора) - Борислав 2009 (Първомай)         - 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Асеновец 2005 (Асеновград)            - 
Раковски 2011 (Раковски) - Свиленград 1921 (Свиленград)    - 
Карнобат (Карнобат) - Тунджа 2006 (Ягода)                  - 
Арда (Кърджали) - Левски (Карлово)                         - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Миньор (Раднево)                     - 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Загорец (Нова Загора)           - 
Гигант (Съединение) - Сокол (Марково)                      - 
Розова долина (Казанлък) - Атлетик (Куклен)                - 

                           XXI кръг

17 март 2018, събота:
Розова долина (Казанлък) - Верея II (Стара Загора)         - 
Атлетик (Куклен) - Гигант (Съединение)                     - 
Сокол (Марково) - Димитровград 1947 (Димитровград)         - 
Загорец (Нова Загора) - Евроколеж (Пловдив)                - 
Миньор (Раднево) - Арда (Кърджали)                         - 
Левски (Карлово) - Карнобат (Карнобат)                     - 
Тунджа 2006 (Ягода) - Раковски 2011 (Раковски)             - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Ямбол 1915 (Ямбол)          - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Борислав 2009 (Първомай)      - 

                           XXII кръг

24 март 2018, събота:
Верея II (Стара Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)       - 
Борислав 2009 (Първомай) - Свиленград 1921 (Свиленград)    - 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Тунджа 2006 (Ягода)                   - 
Раковски 2011 (Раковски) - Левски (Карлово)                - 
Карнобат (Карнобат) - Миньор (Раднево)                     - 
Арда (Кърджали) - Загорец (Нова Загора)                    - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Сокол (Марково)                      - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Атлетик (Куклен)        - 
Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък)             - 

                           XXIII кръг

31 март 2018, събота:
Гигант (Съединение) - Верея II (Стара Загора)              - 
Розова долина (Казанлък) - Димитровград 1947 (Дмгр)        - 
Атлетик (Куклен) - Евроколеж (Пловдив)                     - 
Сокол (Марково) - Арда (Кърджали)                          - 
Загорец (Нова Загора) - Карнобат (Карнобат)                - 
Миньор (Раднево) - Раковски 2011 (Раковски)                - 
Левски (Карлово) - Ямбол 1915 (Ямбол)                      - 
Тунджа 2006 (Ягода) - Борислав 2009 (Първомай)             - 
Свиленград 1921 (Свил) - Асеновец 2005 (Асеновград)        - 

                           XXIV кръг

4 април 2018, сряда:
Верея II (Стара Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград)     - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Тунджа 2006 (Ягода)           - 
Борислав 2009 (Първомай) - Левски (Карлово)                - 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Миньор (Раднево)                      - 
Раковски 2011 (Раковски) - Загорец (Нова Загора)           - 
Карнобат (Карнобат) - Сокол (Марково)                      - 
Арда (Кърджали) - Атлетик (Куклен)                         - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)             - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Гигант (Съединение)     - 

                           XXV кръг

7 април 2018, събота:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Верея II (Стара Загора)         - 
Гигант (Съединение) - Евроколеж (Пловдив)                  - 
Розова долина (Казанлък) - Арда (Кърджали)                 - 
Атлетик (Куклен) - Карнобат (Карнобат)                     - 
Сокол (Марково) - Раковски 2011 (Раковски)                 - 
Загорец (Нова Загора) - Ямбол 1915 (Ямбол)                 - 
Миньор (Раднево) - Борислав 2009 (Първомай)                - 
Левски (Карлово) - Асеновец 2005 (Асеновград)              - 
Тунджа 2006 (Ягода) - Свиленград 1921 (Свиленград)         - 

                           XXVI кръг

14 април 2018, събота:
Верея II (Стара Загора) - Тунджа 2006 (Ягода)              - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Левски (Карлово)            - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Миньор (Раднево)              - 
Борислав 2009 (Първомай) - Загорец (Нова Загора)           - 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Сокол (Марково)                       - 
Раковски 2011 (Раковски) - Атлетик (Куклен)                - 
Карнобат (Карнобат) - Източник: Gustosport
                                
                              
Вашите коментари

 

Име

Коментар

Въведете кода