Локо (Пд) падна с 0:2 на "Овча купел" в U19

Публикувана 10.09.2017 20:57
ЕЛИТНА ЮНОШЕСКА ГРУПА ДО 19 ГОДИНИ
Пети кръг - резултати, класиране, програма:
ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)                       2:2 (1:0) 
Черно море (Варна) - Септември (София)                    1:3 
Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)            2:0 
Дунав 2010 (Русе) - Марек 1915 (Дупница)                  4:1 
Ботев (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                4:1 
Пирин (Благоевград) - Лудогорец 1945 (Разград)            0:3 
Монтана 1921 (Монтана) - Черноморец 1919 (Бургас)         4:1 
Левски (София) - Ботев (Враца)                            4:0 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Лудогорец 1945 (Разград)            5    3   2   0   13:3    11     [0 1 0  1:1  1, 1 гол на чужд терен]
-------------------------------------------------------------------
 2. ЦСКА (София)                        5    3   2   0   11:4    11     [0 1 0  1:1  1, 0 гола на чужд терен]
 3. Дунав 2010 (Русе)                   5    3   1   1   16:9    10    
 4. Септември (София)                   5    3   1   1   10:10   10    
 5. Пирин (Благоевград)                 5    3   0   2    6:8     9     [1 0 0  1:0  3]
 6. Черно море (Варна)                  5    3   0   2   16:7     9     [0 0 0  0:0  0]
 7. Ботев (Пловдив)                     5    3   0   2    9:5     9     [0 0 1  0:1  0]
 8. Славия 1913 (София)                 5    2   2   1    9:3     8    
 9. Левски (София)                      5    2   2   1    7:3     8    
10. Нефтохимик 1962 (Бургас)            5    2   1   2    6:8     7    
11. Монтана 1921 (Монтана)              5    2   0   3   11:7     6    
12. Берое (Стара Загора)                5    1   3   1    7:6     6    
13. Марек 1915 (Дупница)                5    1   1   3    7:13    4 [+]
14. Локомотив 1926 (Пловдив)            5    0   1   4    2:8     1    
-------------------------------------------------------------------
15. Ботев (Враца)                       5    0   1   4    2:18    1    
16. Черноморец 1919 (Бургас)            5    0   1   4    5:25    1 [+]

VI кръг

16 септември 2017, събота, 16:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            - 
Ботев (Враца) - Ботев (Пловдив)                            - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)               - 
17 септември 2017, неделя, 16:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Левски (София)                  - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Монтана 1921 (Монтана)          - 
Марек 1915 (Дупница) - Пирин (Благоевград)                 - 
Септември (София) - Славия 1913 (София)                    - 
ЦСКА (София) - Черно море (Варна)                          - 

                           VII кръг

23 септември 2017, събота, 16:00 ч:
Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                  - 
Ботев (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас)                 - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ботев (Враца)                   - 
24 септември 2017, неделя, 16:00 ч:
Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)                  - 
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                         - 
Дунав 2010 (Русе) - Септември (София)                      - 
Пирин (Благоевград) - Локомотив 1926 (Пловдив)             - 
Монтана 1921 (Монтана) - Марек 1915 (Дупница)              - 

                           VIII кръг

30 септември 2017, събота, 16:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Ботев (Враца)                       - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас)        - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив)                 - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)          - 
Септември (София) - Пирин (Благоевград)                    - 
ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе)                           - 
Черно море (Варна) - Славия 1913 (София)                   - 
1 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Левски (София)                      - 

                           IX кръг

7 октомври 2017, събота, 15:30 ч:
Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора)                 - 
Дунав 2010 (Русе) - Черно море (Варна)                     - 
Пирин (Благоевград) - ЦСКА (София)                         - 
Монтана 1921 (Монтана) - Септември (София)                 - 
Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                  - 
Ботев (Пловдив) - Марек 1915 (Дупница)                     - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Лудогорец 1945 (Разград)        - 
Ботев (Враца) - Черноморец 1919 (Бургас)                   - 

                           X кръг

15 октомври 2017, неделя, 15:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Черноморец 1919 (Бургас)            - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Враца)                   - 
Марек 1915 (Дупница) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                 - 
Септември (София) - Левски (София)                         - 
ЦСКА (София) - Монтана 1921 (Монтана)                      - 
Черно море (Варна) - Пирин (Благоевград)                   - 
Славия 1913 (София) - Дунав 2010 (Русе)                    - 

                           XI кръг

25 октомври 2017, сряда:
Дунав 2010 (Русе) - Берое (Стара Загора)                   - 
Пирин (Благоевград) - Славия 1913 (София)                  - 
Монтана 1921 (Монтана) - Черно море (Варна)                - 
Левски (София) - ЦСКА (София)                              - 
Ботев (Пловдив) - Септември (София)                        - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив)        - 
Ботев (Враца) - Марек 1915 (Дупница)                       - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Лудогорец 1945 (Разград)        - 

                           XII кръг

28 октомври 2017, събота:
Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)            - 
Марек 1915 (Дупница) - Черноморец 1919 (Бургас)            - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Враца)                   - 
Септември (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)               - 
ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив)                             - 
Черно море (Варна) - Левски (София)                        - 
Славия 1913 (София) - Монтана 1921 (Монтана)               - 
Дунав 2010 (Русе) - Пирин (Благоевград)                    - 

                           XIII кръг

1 ноември 2017, сряда:
Пирин (Благоевград) - Берое (Стара Загора)                 - 
Монтана 1921 (Монтана) - Дунав 2010 (Русе)                 - 
Левски (София) - Славия 1913 (София)                       - 
Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)                       - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - ЦСКА (София)                    - 
Ботев (Враца) - Септември (София)                          - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив)        - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Марек 1915 (Дупница)            - 

                           XIV кръг

18 ноември 2017, събота:
Берое (Стара Загора) - Марек 1915 (Дупница)                - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)        - 
Септември (София) - Черноморец 1919 (Бургас)               - 
ЦСКА (София) - Ботев (Враца)                               - 
Черно море (Варна) - Нефтохимик 1962 (Бургас)              - 
Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив)                      - 
Дунав 2010 (Русе) - Левски (София)                         - 
Пирин (Благоевград) - Монтана 1921 (Монтана)               - 

                           XV кръг

25 ноември 2017, събота:
Монтана 1921 (Монтана) - Берое (Стара Загора)              - 
Левски (София) - Пирин (Благоевград)                       - 
Ботев (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)                        - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Славия 1913 (София)             - 
Ботев (Враца) - Черно море (Варна)                         - 
Черноморец 1919 (Бургас) - ЦСКА (София)                    - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Септември (София)               - 
Марек 1915 (Дупница) - Локомотив 1926 (Пловдив)            - 

                           XVI кръг

24 февруари 2018, събота:
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)            - 
Марек 1915 (Дупница) - Септември (София)                   - 
Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София)                    - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Черно море (Варна)              - 
Ботев (Враца) - Славия 1913 (София)                        - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Дунав 2010 (Русе)               - 
Ботев (Пловдив) - Пирин (Благоевград)                      - 
Левски (София) - Монтана 1921 (Монтана)                    - 

                           XVII кръг

3 март 2018, събота:
Левски (София) - Берое (Стара Загора)                      - 
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Пловдив)                   - 
Пирин (Благоевград) - Нефтохимик 1962 (Бургас)             - 
Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Враца)                          - 
Славия 1913 (София) - Черноморец 1919 (Бургас)             - 
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)              - 
ЦСКА (София) - Марек 1915 (Дупница)                        - 
Септември (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)               - 

                           XVIII кръг

10 март 2018, събота:
Берое (Стара Загора) - Септември (София)                   - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София)                    - 
Марек 1915 (Дупница) - Черно море (Варна)                  - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София)             - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Дунав 2010 (Русе)               - 
Ботев (Враца) - Пирин (Благоевград)                        - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Монтана 1921 (Монтана)          - 
Ботев (Пловдив) - Левски (София)                           - 

                           XIX кръг

17 март 2018, събота:
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                     - 
Левски (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                  - 
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Враца)                     - 
Пирин (Благоевград) - Черноморец 1919 (Бургас)             - 
Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)               - 
Славия 1913 (София) - Марек 1915 (Дупница)                 - 
Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив)              - 
ЦСКА (София) - Септември (София)                           - 

                           XX кръг

24 март 2018, събота:
Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)                        - 
Септември (София) - Черно море (Варна)                     - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София)             - 
Марек 1915 (Дупница) - Дунав 2010 (Русе)                   - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Пирин (Благоевград)             - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Монтана 1921 (Монтана)          - 
Ботев (Враца) - Левски (София)                             - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ботев (Пловдив)                 - 

                           XXI кръг

31 март 2018, събота:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Берое (Стара Загора)            - 
Ботев (Пловдив) - Ботев (Враца)                            - 
Левски (София) - Черноморец 1919 (Бургас)                  - 
Монтана 1921 (Монтана) - Лудогорец 1945 (Разград)          - 
Пирин (Благоевград) - Марек 1915 (Дупница)                 - 
Дунав 2010 (Русе) - Локомотив 1926 (Пловдив)               - 
Славия 1913 (София) - Септември (София)                    - 
Черно море (Варна) - ЦСКА (София)                          - 

                           XXII кръг

7 април 2018, събота:
Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)                  - 
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                         - 
Септември (София) - Дунав 2010 (Русе)                      - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Пирин (Благоевград)             - 
Марек 1915 (Дупница) - Монтана 1921 (Монтана)              - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София)                  - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Ботев (Пловдив)                 - 
Ботев (Враца) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                   - 

                           XXIII кръг

12 април 2018, четвъртък:
Ботев (Враца) - Берое (Стара Загора)                       - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас)        - 
Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)                 - 
Левски (София) - Марек 1915 (Дупница)                      - 
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив 1926 (Пловдив)          - 
Пирин (Благоевград) - Септември (София)                    - 
Дунав 2010 (Русе) - ЦСКА (София)                           - 
Славия 1913 (София) - Черно море (Варна)                   - 

                           XXIV кръг

14 април 2018, събота:
Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)                 - 
Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                     - 
ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград)                         - 
Септември (София) - Монтана 1921 (Монтана)                 - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София)                  - 
Марек 1915 (Дупница) - Ботев (Пловдив)                     - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Нефтохимик 1962 (Бургас)        - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Ботев (Враца)                   - 

                           XXV кръг

21 април 2018, събота:
Черноморец 1919 (Бургас) - Берое (Стара Загора)            - 
Ботев (Враца) - Лудогорец 1945 (Разград)                   - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Марек 1915 (Дупница)            - 
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                 - 
Левски (София) - Септември (София)                         - 
Монтана 1921 (Монтана) - ЦСКА (София)                      - 
Пирин (Благоевград) - Черно море (Варна)                   - 
Дунав 2010 (Русе) - Славия 1913 (София)                    - 

                           XXVI кръг

28 април 2018, събота:
Берое (Стара Загора) - Дунав 2010 (Русе)                   - 
Славия 1913 (София) - Пирин (Благоевград)                  - 
Черно море (Варна) - Монтана 1921 (Монтана)                - 
ЦСКА (София) - Левски (София)                              - 
Септември (София) - Ботев (Пловдив)                        - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)        - 
Марек 1915 (Дупница) - Ботев (Враца)                       - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Черноморец 1919 (Бургас)        - 

                           XXVII кръг

5 май 2018, събота:
Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора)            - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Марек 1915 (Дупница)            - 
Ботев (Враца) - Локомотив 1926 (Пловдив)                   - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Септември (София)               - 
Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)                             - 
Левски (София) - Черно море (Варна)                        - 
Монтана 1921 (Монтана) - Славия 1913 (София)               - 
Пирин (Благоевград) - Дунав 2010 (Русе)                    - 

                           XXVIII кръг

12 май 2018, събота:
Берое (Стара Загора) - Пирин (Благоевград)                 - 
Дунав 2010 (Русе) - Монтана 1921 (Монтана)                 - 
Славия 1913 (София) - Левски (София)                       - 
Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)                       - 
ЦСКА (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                    - 
Септември (София) - Ботев (Враца)                          - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас)        - 
Марек 1915 (Дупница) - Лудогорец 1945 (Разград)            - 

                           XXIX кръг

19 май 2018, събота:
Марек 1915 (Дупница) - Берое (Стара Загора)                - 
Лудогорец 1945 (Разград) - 
Източник: Gustosport
Вашите коментари

 

Име

Коментар

Въведете кода