Ботев с първа победа в Коматево и то над Левски!

Публикувана 10.09.2017 22:16
ПЪРВА ПРОФЕСИОНАЛНА ЛИГА
Осми кръг - резултати, голмайстори, класиране, програма:
Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)                 2:0 (2:0) 
1:0 Педро Еуженио 3', 2:0 Мартин Камбуров 45'
ЦСКА (София) - Верея (Стара Загора)                       3:0 (2:0)
2:0 - Густаво Кулма (7, 37), 3:0 - Фернандо Каранга (67) 
Пирин (Благоевград) - Локомотив 1926 (Пловдив)            5:0 (3:0)
1:0 Станислав Костов 6', 2:0 Анди Реня 9', 3:0 Станислав Костов 42', 4:0 Аймен Суда 71', 5:0 Петър Христов 88'
9 септември 2017, събота, 20:00 ч / :
Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)            0:4 (0:2)
0:2 - Клаудиу Кешерю (4, 20-дузпа), 0:3 - Върджил Мисиджан (49), 0:4 - Жуниор Кишада (75) 
Дунав 2010 (Русе) - Витоша (Бистрица)                     3:0 (2:0)
1:0 - Васил Шопов (5), 3:0 - Мирослав Будинов (42-дузпа, 83-дузпа) 
Ботев (Пловдив) - Левски (София)                          2:1 (0:1)
0:1 - Давид Яблонски (26), 1:1 - Тодор Неделев (64), 2:1 - Лъчезар Балтанов (77)
11 септември 2017, понеделник, 20:00 часа: в София, Национален стадион "Васил Левски": Септември (София) - Етър ВТ (Велико Търново) - /пряко по Диема спорт/
 
                                    Класиране:
                                        М    П   Р   З    ГР      Т
 1. ЦСКА (София)                        8    6   1   1   24:6    19    
 2. Лудогорец 1945 (Разград)            8    5   3   0   18:4    18    
 3. Левски (София)                      8    4   2   2   12:4    14    
 4. Черно море (Варна)                  8    4   2   2   11:9    14    
 5. Берое (Стара Загора)                8    3   4   1   10:7    13     [0 1 0  0:0  1, +3 обща ГР]
 6. Верея (Стара Загора)                8    4   1   3    8:10   13     [0 1 0  0:0  1, -2 обща ГР]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
 7. Локомотив 1926 (Пловдив)            8    3   2   3    8:13   11    
 8. Етър ВТ (Велико Търново)            7    2   3   2    7:7     9     [1 0 0  2:1  3]
 9. Пирин (Благоевград)                 8    2   3   3   10:9     9     [0 0 1  1:2  0]
10. Ботев (Пловдив)                     7    2   2   3   10:14    8     
11. Дунав 2010 (Русе)                   8    2   2   4    7:11    8
12. Септември (София)                   6    2   0   4    5:7     6 
13. Славия 1913 (София)                 8    1   2   5    8:19    5     
14. Витоша (Бистрица)                   8    0   1   7    5:23    1 

Бележки - Септември (София) и Витоша (Бистрица) играят домакинските си мачове на Национален стадион "Васил Левски" в София. - Славия 1913 (София) играе домакинските си мачове от светлата част на денонощието на ст."Славия" в София, а вечерните такива - на Национален стадион "Васил Левски" в София.

Голмайстори:

8 гола: Фернандо Каранга (ЦСКА (София).

4 гола: Клаудиу Кешерю (Лудогорец-1945-Разград), Върджил Мисиджан (Лудогорец 1945-Разград), Педро Еуженио (Берое-Стара Загора), Жуниор Мапуку (Левски-София), Григор Долапчиев (Витоша (Бистрица).

3 гола: Мирослав Будинов (Дунав-Русе), Жуниор Жуниньо Кишада (Лудогорец 1945-Разград), Станислав Костов (Пирин-Благоевград), Георги Андонов (Верея-Стара Загора),Серджиу Буш (Левски-София), Фернандо Виана (Ботев-Пловдив),  Алиун Самб Бадара (Етър ВТ - Велико Търново), Иван Петков (Етър ВТ-Велико Търново), Тиаго Родригеш (ЦСКА-София), Ивайло Димитров (Славия 1913-София). 

2 гола: Тодор Неделев (Ботев-Пловдив),Давид Яблонски (Левски-София), Жорди Гомес (Левски-София), Васил Шопов (Дунав-Русе), Густаво Кулма (ЦСКА-София), Божидар Чорбаджийски (ЦСКА-София), Рубен Пинто (ЦСКА-София), Кирил Десподов (ЦСКА-София), Венцислав Бенгюзов (Верея-Стара Загора), Валери Домовчийски (Верея-Стара Загора), Борис Галчев (Септември-София), Мартин Тошев (Септември-София),  Димо Бакалов (Локомотив 1926-Пловдив),  Дани Кики (Локомотив 1926-Пд), Георги Божилов (Черно море-Варна), Мариян Огнянов (Черно море-Варна), Лъчезар Балтанов (Ботев-Пловдив), Иван Минчев (Славия 1913-София), Димитър Благов (Пирин-Благоевград).

1 гол: Лъчезар Балтанов (Ботев-Пловдив), Стивън Петков (Ботев-Пловдив), Омар Косоко (Ботев-Пловдив), Анте Реня (Пирин-Благоевград), Петър Христов (Пирин-Благоевград), Константин Ничев (Пирин-Благоевград), Юлиан Попев (Пирин-Благоевград), Мартин Камбуров (Берое-Стара Загора), Матеус Леони (Берое - Стара Загора), Карлос Охене (Берое-Стара Загора), Серджиу Негруц (Берое-Стара Загора),  Мартин Райков (Берое-Стара Загора),Мехди Фенуш (Верея-Стара Загора), Абел Анисе (Лудогорец 1945-Разград), Марселиньо (Лудогорец 1945-Разград), Джоди Лукоки (Лудогорец 1945-Разград), Козмин Моци (Лудогорец 1945-Разград), Густаво Кампаняро (Лудогорец 1945-Разград), Крис Гади (Септември-София), Георги Илиев (Черно море-Варна), Марек Кузма (Черно море-Варна), Орлин Старокин (Черно море-Варна), Атанас Зехиров (Черно море-Варна),  Ондржей Сукуп (Черно море-Варна), Цветелин Чунчуков (Черно море-Варна),  Илиас Хасани (Черно море-Варна), Николай Бодуров (ЦСКА-София), Кевин Кубемба (ЦСКА-София), Кристиян Малинов (ЦСКА-София), Станислав Манолев (ЦСКА-София), Симеон Райков (Локомотив 1926-Пловдив), Дино Мартинович (Локомотив 1926-Пловдив), Парвизджон Умарбаев (Локомотив 1926-Пловдив), Веселин Марчев (Локомотив 1926-Пд), Юлиян Ненов (Дунав-Русе), Бирсент Карагарен (Дунав-Русе), Стефан Велков (Славия 1913-София), Георги Йомов (Славия 1913-София), Владислав Узунов (Славия 1913-София), Стефан Христов (Витоша-Бистрица), Антонио Вутов (Левски-София), Цветомир Тодоров (Етър ВТ (Велико Търново). 

Автоголове:

1 - Кохей Като (Берое-Стара Загора), Стефан Велков (Славия 1913-София), Христо Попадийн (Дунав-Русе).

 

IX кръг

15 септември 2017, петък, 17:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Берое (Стара Загора)            -  /пряко по Диема спорт/ 
15 септември 2017, петък, 20:00 ч:
Левски (София) - Септември (София)                         -  /пряко по Диема спорт/ 
16 септември 2017, събота, 17:45 ч:
Верея (Стара Загора) - Дунав 2010 (Русе)                   -  /пряко по Диема/ 
16 септември 2017, събота, 20:00 ч:
Черно море (Варна) - ЦСКА (София)                          -  /пряко по Диема спорт/ 
17 септември 2017, неделя, 17:30 ч:
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Пирин (Благоевград)     -  /пряко по Диема спорт/ 
17 септември 2017, неделя, 20:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София)             -  /пряко по Диема спорт/ 
18 септември 2017, понеделник, 20:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив)                 -  /пряко по Диема спорт/ 

                           X кръг

22 септември 2017, петък, 20:00 ч:
ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе)                           -  /пряко по Диема спорт/ 
23 септември 2017, събота, 15:30 ч:
Славия 1913 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)     -  /пряко по Диема/ 
23 септември 2017, събота, 17:30 ч:
Пирин (Благоевград) - Верея (Стара Загора)                 -  /пряко по Диема спорт/ 
23 септември 2017, събота, 20:00 ч:
Черно море (Варна) - Етър ВТ (Велико Търново)              -  /пряко по Диема спорт/ 
24 септември 2017, неделя, 17:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                 -  /пряко по Диема спорт/ 
24 септември 2017, неделя, 20:00 ч:
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Септември (София) - Лудогорец 1945 (Разград)               -  /пряко по Диема спорт/ 
25 септември 2017, понеделник, 20:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Левски (София)                      -  /пряко по Диема спорт/ 

                           XI кръг

29 септември 2017, петък, 17:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Септември (София)               -  /пряко по Диема спорт/ 
29 септември 2017, петък, 20:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Славия 1913 (София)                 -  /пряко по Диема спорт/ 
30 септември 2017, събота, 14:45 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - ЦСКА (София)                    -  /пряко по Диема спорт/ 
30 септември 2017, събота, 17:45 ч:
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев (Пловдив)         -  /пряко по Диема/ 
30 септември 2017, събота, 20:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Пирин (Благоевград)                    -  /пряко по Диема спорт/ 
1 октомври 2017, неделя, 17:30 ч:
Левски (София) - Черно море (Варна)                        -  /пряко по Диема спорт/ 
1 октомври 2017, неделя, 20:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора)            -  /пряко по Диема спорт/ 

                           IV кръг - отложен мач

12 октомври 2017, четвъртък, 20:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Септември (София)                        -  /пряко по Диема спорт/ 

                           XII кръг

13 октомври 2017, петък, 20:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)            -  /пряко по Диема спорт/ 
14 октомври 2017, събота, 15:30 ч:
Славия 1913 (София) - Дунав 2010 (Русе)                    -  /пряко по Диема/ 
14 октомври 2017, събота, 20:00 ч:
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)              -  /пряко по Диема спорт/ 
15 октомври 2017, неделя, 17:30 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Левски (София)                  -  /пряко по Диема спорт/ 
15 октомври 2017, неделя, 20:00 ч:
ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград)                         -  /пряко по Диема спорт/ 
16 октомври 2017, понеделник, 17:30 ч:
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Септември (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)       -  /пряко по Диема спорт/ 
16 октомври 2017, понеделник, 20:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Верея (Стара Загора)                     -  /пряко по Диема спорт/ 

                           XIII кръг
21 октомври 2017, събота:
Левски (София) - ЦСКА (София)                              - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Етър ВТ (Велико Търново)        - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна)              - 
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Берое (Стара Загора)    - 
Верея (Стара Загора) - Септември (София)                   - 
Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Пловдив)                        - 
Пирин (Благоевград) - Славия 1913 (София)                  - 

                           XIV кръг
28 октомври 2017, събота:
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                         - 
Пирин (Благоевград) - Ботев (Пловдив)                      - 
Дунав 2010 (Русе) - Септември (София)                      - 
Верея (Стара Загора) - Берое (Стара Загора)                - 
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Черно море (Варна)      - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)        - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София)                  - 

                           XV кръг
4 ноември 2017, събота:
Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София)                    - 
Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                  - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Витоша (Бистрица)               - 
Черно море (Варна) - Верея (Стара Загора)                  - 
Берое (Стара Загора) - Дунав 2010 (Русе)                   - 
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Септември (София) - Пирин (Благоевград)                    - 
Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София)                      - 

                           XVI кръг
18 ноември 2017, събота:
ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив)                             - 
Славия 1913 (София) - Септември (София)                    - 
Пирин (Благоевград) - Берое (Стара Загора)                 - 
Дунав 2010 (Русе) - Черно море (Варна)                     - 
Верея (Стара Загора) - Етър ВТ (Велико Търново)            - 
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски (София)          - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)        - 

                           XVII кръг
25 ноември 2017, събота:
Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София)                    - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Витоша (Бистрица)               - 
Левски (София) - Верея (Стара Загора)                      - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Дунав 2010 (Русе)               - 
Черно море (Варна) - Пирин (Благоевград)                   - 
Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)                 - 
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Септември (София) - Ботев (Пловдив)                        - 

                           XVIII кръг
29 ноември 2017, сряда:
ЦСКА (София) - Септември (София)                           - 
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                     - 
Славия 1913 (София) - Черно море (Варна)                   - 
Пирин (Благоевград) - Етър ВТ (Велико Търново)             - 
Дунав 2010 (Русе) - Левски (София)                         - 
Верея (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)            - 
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Витоша (Бистрица) - Локомотив 1926 (Пловдив)               - 

                           XIX кръг
2 декември 2017, събота:
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ЦСКА (София)            - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Верея (Стара Загора)            - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2010 (Русе)               - 
Левски (София) - Пирин (Благоевград)                       - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Славия 1913 (София)             - 
Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)                       - 
Берое (Стара Загора) - Септември (София)                   - 

                           XX кръг
9 декември 2017, събота:
ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)                        - 
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Септември (София) - Черно море (Варна)                     - 
Ботев (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)                 - 
Славия 1913 (София) - Левски (София)                       - 
Пирин (Благоевград) - Лудогорец 1945 (Разград)             - 
Дунав 2010 (Русе) - Локомотив 1926 (Пловдив)               - 
Верея (Стара Загора) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    - 

                           XXI кръг
17 февруари 2018, събота:
Верея (Стара Загора) - ЦСКА (София)                        - 
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Дунав 2010 (Русе)       - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Пирин (Благоевград)             - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София)             - 
Левски (София) - Ботев (Пловдив)                           - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Септември (София)               - 
Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)                  - 

                           XXII кръг
24 февруари 2018, събота:
ЦСКА (София) - Черно море (Варна)                          - 
Берое (Стара Загора) - Етър ВТ (Велико Търново)            - 
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Септември (София) - Левски (София)                         - 
Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)                 - 
Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)             - 
Пирин (Благоевград) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)     - 
Дунав 2010 (Русе) - Верея (Стара Загора)                   - 

                           XXIII кръг

28 февруари 2018, сряда:
Дунав 2010 (Русе) - ЦСКА (София)                           - 
Верея (Стара Загора) - Пирин (Благоевград)                 - 
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Славия 1913 (София)     - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                 - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Септември (София)               - 
Левски (София) - Берое (Стара Загора)                      - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Черно море (Варна)              - 

                           XXIV кръг

3 март 2018, събота:
ЦСКА (София) - Етър ВТ (Велико Търново)                    - 
Черно море (Варна) - Левски (София)                        - 
Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)            - 
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Септември (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)               - 
Ботев (Пловдив) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)         - 
Славия 1913 (София) - Верея (Стара Загора)                 - 
Пирин (Благоевград) - Дунав 2010 (Русе)                    - 

                           XXV кръг
10 март 2018, събота:
Пирин (Благоевград) - ЦСКА (София)                         - 
Дунав 2010 (Русе) - Славия 1913 (София)                    - 
Верея (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                     - 
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Септември (София)       - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)            - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)              - 
Левски (София) - Етър ВТ (Велико Търново)                  - 

                           XXVI кръг
17 март 2018, събота:
ЦСКА (София) - Левски (София)                              - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Лудогорец 1945 (Разград)        - 
Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив)              - 
Берое (Стара Загора) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    - 
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Септември (София) - Верея (Стара Загора)                   - 
Ботев (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)                        - 
Славия 1913 (София) - Пирин (Благоевград)                  - 
Източник: Gustosport
Вашите коментари

 

Име

Коментар

Въведете кода