Ботев (Враца) запази лидерската си позиция след 2:1 в Созопол

Публикувана 01.10.2017 19:52
ВТОРА ПРОФЕСИОНАЛНА ЛИГА
10-и кръг - резултати, голмайстори, класиране, програма:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Черноморец (Балчик)       0:2 (0:1)
0:2 Цветан Илиев 5',56'
Несебър  - Нефтохимик 1962 (Бургас)                      2:1 (0:1)   
0:1 Даниел Стаматов 14', 1:1 Джуниет Али 62', 2:1 Николай Костов 73'
Ботев (Гълъбово) - Лудогорец 1945 II (Разград)            0:0   
Литекс (Ловеч) - Марица 1921 (Пловдив)                    1:1 (1:0)  
1:0 Искрен Писаров 33', 1:1 Венцислав Гюзелев 54'-дузпа
Царско село 2015 (София) - Оборище (Панагюрище)           2:0 (0:0) 
Локомотив (Горна Оряховица) - Монтана 1921                1:1 (0:1) 
Созопол  - Ботев (Враца)                                  1:2 (1:1) 
2 октомври 2017, понеделник, 20:00 ч / X кръг:
Поморие (Поморие) - Локомотив 1929 (София)                 -  /пряко по Диема спорт/ 

                           Класиране:
                                        М    П   Р   З    ГР      Т
 1. Ботев (Враца)                      10    7   2   1   16:6    23       
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 2. Царско село 2015 (София)           10    6   3   1   20:11   21       
 3. Локомотив 1929 (София)              9    6   1   2   17:9    19       
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - -  
 4. Несебър (Несебър)                  10    5   2   3   19:14   17       
 5. Ботев (Гълъбово)                   10    4   4   2   12:11   16       
 6. Черноморец (Балчик)                10    4   3   3   13:10   15    
 7. Литекс (Ловеч)                     10    4   3   3   12:10   15    
 8. Монтана 1921 (Монтана)             10    4   2   4   12:9    14        [0 1 0  0:0  1, +3 обща ГР, 12 отбелязани гола]
 9. Оборище (Панагюрище)               10    4   2   4   11:8    14        [0 1 0  0:0  1, +3 обща ГР, 11 отбелязани гола]
10. Локомотив (Горна Оряховица)        10    3   4   3   18:18   13    
11. Лудогорец 1945 II (Разград)        10    3   3   4   14:18   12       
12. Марица 1921 (Пловдив)              10    3   1   6   13:19   10 
----------------------------------------------------------------------------------------------------
13. Струмска слава 1927 (Радомир)      10    3   0   7   13:21    9   
14. Поморие (Поморие)                   9    1   5   3    7:10    8        [1 0 0  2:1  3]
15. Созопол (Созопол)                  10    2   2   6   10:17    8        [0 0 1  1:2  0]
16. Нефтохимик 1962 (Бургас)           10    1   1   8    5:21    4    
XI кръг

13 октомври 2017, петък, 16:00 ч:
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Царско село 2015 (София)          -  /пряко по Диема спорт/ 
Марица 1921 (Пловдив) - Локомотив (Горна Оряховица)        - 
14 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Ботев (Враца) - Ботев (Гълъбово)                           - 
Оборище (Панагюрище) - Созопол (Созопол)                   - 
Локомотив 1929 (София) - Литекс (Ловеч)                    - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Поморие (Поморие)               - 
Черноморец (Балчик) - Несебър (Несебър)                    - 
15 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Струмска слава 1927 (Рад)    - 

                           XII кръг

21 октомври 2017, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Несебър (Несебър)          - 
Поморие (Поморие) - Черноморец (Балчик)                    - 
Литекс (Ловеч) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                  - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Локомотив 1929 (София)       - 
Царско село 2015 (София) - Марица 1921 (Пловдив)           - 
Созопол (Созопол) - Монтана 1921 (Монтана)                 - 
Ботев (Гълъбово) - Оборище (Панагюрище)                    - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Ботев (Враца)                - 

                           XIII кръг

28 октомври 2017, събота:
Ботев (Враца) - Струмска слава 1927 (Радомир)              - 
Оборище (Панагюрище) - Лудогорец 1945 II (Разград)         - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Гълъбово)                  - 
Марица 1921 (Пловдив) - Созопол (Созопол)                  - 
Локомотив 1929 (София) - Царско село 2015 (София)          - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Локомотив (Горна Оряховица)     - 
Черноморец (Балчик) - Литекс (Ловеч)                       - 
Несебър (Несебър) - Поморие (Поморие)                      - 

                           XIV кръг

4 ноември 2017, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Поморие (Поморие)          - 
Литекс (Ловеч) - Несебър (Несебър)                         - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Черноморец (Балчик)          - 
Царско село 2015 (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)        - 
Созопол (Созопол) - Локомотив 1929 (София)                 - 
Ботев (Гълъбово) - Марица 1921 (Пловдив)                   - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Монтана 1921 (Монтана)       - 
Ботев (Враца) - Оборище (Панагюрище)                       - 

                           XV кръг

18 ноември 2017, събота:
Оборище (Панагюрище) - Струмска слава 1927 (Радомир)       - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Враца)                     - 
Марица 1921 (Пловдив) - Лудогорец 1945 II (Разград)        - 
Локомотив 1929 (София) - Ботев (Гълъбово)                  - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Созопол (Созопол)               - 
Черноморец (Балчик) - Царско село 2015 (София)             - 
Несебър (Несебър) - Локомотив (Горна Оряховица)            - 
Поморие (Поморие) - Литекс (Ловеч)                         - 

                           XVI кръг

25 ноември 2017, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Литекс (Ловеч)             - 
Поморие (Поморие) - Локомотив (Горна Оряховица)            - 
Несебър (Несебър) - Царско село 2015 (София)               - 
Черноморец (Балчик) - Созопол (Созопол)                    - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ботев (Гълъбово)                - 
Локомотив 1929 (София) - Лудогорец 1945 II (Разград)       - 
Марица 1921 (Пловдив) - Ботев (Враца)                      - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Оборище (Панагюрище)              - 

                           XVII кръг

2 декември 2017, събота:
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Струмска слава 1927 (Радомир)     - 
Оборище (Панагюрище) - Марица 1921 (Пловдив)               - 
Ботев (Враца) - Локомотив 1929 (София)                     - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Нефтохимик 1962 (Бургас)     - 
Ботев (Гълъбово) - Черноморец (Балчик)                     - 
Созопол (Созопол) - Несебър (Несебър)                      - 
Царско село 2015 (София) - Поморие (Поморие)               - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Литекс (Ловеч)               - 

                           XVIII кръг

24 февруари 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Рад) - Локомотив (Горна Оряховица)    - 
Литекс (Ловеч) - Царско село 2015 (София)                  - 
Поморие (Поморие) - Созопол (Созопол)                      - 
Несебър (Несебър) - Ботев (Гълъбово)                       - 
Черноморец (Балчик) - Лудогорец 1945 II (Разград)          - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ботев (Враца)                   - 
Локомотив 1929 (София) - Оборище (Панагюрище)              - 
Марица 1921 (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)             - 

                           XIX кръг

3 март 2018, събота:
Марица 1921 (Пловдив) - Струмска слава 1927 (Радомир)      - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив 1929 (София)            - 
Оборище (Панагюрище) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            - 
Ботев (Враца) - Черноморец (Балчик)                        - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Несебър (Несебър)            - 
Ботев (Гълъбово) - Поморие (Поморие)                       - 
Созопол (Созопол) - Литекс (Ловеч)                         - 
Царско село 2015 (София) - Локомотив (Горна Оряховица)     - 

                           XX кръг

10 март 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Рад) - Царско село 2015 (София)       - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Созопол (Созопол)            - 
Литекс (Ловеч) - Ботев (Гълъбово)                          - 
Поморие (Поморие) - Лудогорец 1945 II (Разград)            - 
Несебър (Несебър) - Ботев (Враца)                          - 
Черноморец (Балчик) - Оборище (Панагюрище)                 - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Монтана 1921 (Монтана)          - 
Локомотив 1929 (София) - Марица 1921 (Пловдив)             - 

                           XXI кръг

17 март 2018, събота:
Локомотив 1929 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)     - 
Марица 1921 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)           - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Черноморец (Балчик)               - 
Оборище (Панагюрище) - Несебър (Несебър)                   - 
Ботев (Враца) - Поморие (Поморие)                          - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Литекс (Ловеч)               - 
Ботев (Гълъбово) - Локомотив (Горна Оряховица)             - 
Созопол (Созопол) - Царско село 2015 (София)               - 

                           XXII кръг

31 март 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Созопол (Созопол)          - 
Царско село 2015 (София) - Ботев (Гълъбово)                - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Лудогорец 1945 II (Разград)  - 
Литекс (Ловеч) - Ботев (Враца)                             - 
Поморие (Поморие) - Оборище (Панагюрище)                   - 
Несебър (Несебър) - Монтана 1921 (Монтана)                 - 
Черноморец (Балчик) - Марица 1921 (Пловдив)                - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Локомотив 1929 (София)          - 

                           XXIII кръг

7 април 2018, събота:
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Струмска слава 1927 (Рад)       - 
Локомотив 1929 (София) - Черноморец (Балчик)               - 
Марица 1921 (Пловдив) - Несебър (Несебър)                  - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Поморие (Поморие)                 - 
Оборище (Панагюрище) - Литекс (Ловеч)                      - 
Ботев (Враца) - Локомотив (Горна Оряховица)                - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Царско село 2015 (София)     - 
Ботев (Гълъбово) - Созопол (Созопол)                       - 

                           XXIV кръг

14 април 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев (Гълъбово)           - 
Созопол (Созопол) - Лудогорец 1945 II (Разград)            - 
Царско село 2015 (София) - Ботев (Враца)                   - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Оборище (Панагюрище)         - 
Литекс (Ловеч) - Монтана 1921 (Монтана)                    - 
Поморие (Поморие) - Марица 1921 (Пловдив)                  - 
Несебър (Несебър) - Локомотив 1929 (София)                 - 
Черноморец (Балчик) - Нефтохимик 1962 (Бургас)             - 

                           XXV кръг

18 април 2018, сряда:
Черноморец (Балчик) - Струмска слава 1927 (Радомир)        - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Несебър (Несебър)               - 
Локомотив 1929 (София) - Поморие (Поморие)                 - 
Марица 1921 (Пловдив) - Литекс (Ловеч)                     - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив (Горна Оряховица)       - 
Оборище (Панагюрище) - Царско село 2015 (София)            - 
Ботев (Враца) - Созопол (Созопол)                          - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Ботев (Гълъбово)             - 

                           XXVI кръг

21 април 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Рад) - Лудогорец 1945 II (Разград)    - 
Ботев (Гълъбово) - Ботев (Враца)                           - 
Созопол (Созопол) - Оборище (Панагюрище)                   - 
Царско село 2015 (София) - Монтана 1921 (Монтана)          - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Марица 1921 (Пловдив)        - 
Литекс (Ловеч) - Локомотив 1929 (София)                    - 
Поморие (Поморие) - Нефтохимик 1962 (Бургас)               - 
Несебър (Несебър) - Черноморец (Балчик)                    - 

                           XXVII кръг

28 април 2018, събота:
Несебър (Несебър) - Струмска слава 1927 (Радомир)          - 
Черноморец (Балчик) - Поморие (Поморие)                    - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Литекс (Ловеч)                  - 
Локомотив 1929 (София) - Локомотив (Горна Оряховица)       - 
Марица 1921 (Пловдив) - Царско село 2015 (София)           - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Созопол (Созопол)                 - 
Оборище (Панагюрище) - Ботев (Гълъбово)                    - 
Ботев (Враца) - Лудогорец 1945 II (Разград)                - 

                           XXVIII кръг

5 май 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев (Враца)              - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Оборище (Панагюрище)         - 
Ботев (Гълъбово) - Монтана 1921 (Монтана)                  - 
Созопол (Созопол) - Марица 1921 (Пловдив)                  - 
Царско село 2015 (София) - Локомотив 1929 (София)          - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Нефтохимик 1962 (Бургас)     - 
Литекс (Ловеч) - Черноморец (Балчик)                       - 
Поморие (Поморие) - Несебър (Несебър)                      - 

                           XXIX кръг

12 май 2018, събота:
Поморие (Поморие) - Струмска слава 1927 (Радомир)          - 
Несебър (Несебър) - Литекс (Ловеч)                         - 
Черноморец (Балчик) - Локомотив (Горна Оряховица)          - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Царско село 2015 (София)        - 
Локомотив 1929 (София) - Созопол (Созопол)                 - 
Марица 1921 (Пловдив) - Ботев (Гълъбово)                   - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Лудогорец 1945 II (Разград)       - 
Оборище (Панагюрище) - Ботев (Враца)                       - 

                           XXX кръг

19 май 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Оборище (Панагюрище)       - 
Ботев (Враца) - Монтана 1921 (Монтана)                     - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Марица 1921 (Пловдив)        - 
Ботев (Гълъбово) - Локомотив 1929 (София)                  - 
Созопол (Созопол) - Нефтохимик 1962 (Бургас)               - 
Царско село 2015 (София) - Черноморец (Балчик)             - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Несебър (Несебър)            - 
Литекс (Ловеч) - Поморие (Поморие)                         - 

Източник: Gustosport
Вашите коментари

 

Име

Коментар

Въведете кода