Левски (Карлово) тресна Розова долина (Казанлък) с 1:0 в подбалканското дерби

Публикувана 19.11.2017
ТРЕТА ЛИГА - ЮГОИЗТОЧНА ЗОНА
16-и кръг - резултати, класиране, програма:
Загорец (Нова Загора) - Сокол (Марково)                   5:1 (2:0) 
Верея II (Стара Загора) - Раковски 2011                   4:3 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Карнобат                             1:2 (0:2) 
Борислав 2009 (Първомай) - Арда (Кърджали)                1:2 (1:1) 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Евроколеж (Пловдив)          3:1 (1:1) 
Свиленград 1921  - Димитровград 1947                      2:1 
Миньор (Раднево) - Атлетик (Куклен)                       2:1 
в Тулово:
Тунджа 2006 (Ягода) - Гигант (Съединение)                 1:1 * 
* - мачът започва с 30' закъснение, в 15:00 ч, заради забавяне на линейката.
Левски (Карлово) - Розова долина (Казанлък)               1:0 

                           Класиране:
                                        М    П   Р   З    ГР      Т
 1. Арда (Кърджали)                    16   14   2   0   58:4    44       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 2. Загорец (Нова Загора)              16   13   2   1   37:11   41       
 3. Карнобат                           16   11   0   5   37:24   33       
 4. Борислав 2009 (Първомай)           16   10   1   5   36:20   31       
 5. Левски (Карлово)                   16   10   0   6   31:23   30        [1 0 0  1:0  3]
 6. Миньор (Раднево)                   16    9   3   4   38:20   30        [0 0 1  0:1  0]
 7. Атлетик (Куклен)                   16    9   1   6   27:25   28       
 8. Асеновец 2005 (Асеновград)         16    9   0   7   28:30   27       
 9. Сокол (Марково)                    16    8   2   6   38:27   26    
10. Ямбол 1915 (Ямбол)                 16    7   2   7   43:29   23 
11. Розова долина (Казанлък)           16    7   1   8   30:27   22       
12. Евроколеж (Пловдив)                16    5   3   8   34:40   18       
13. Димитровград 1947                  16    5   1  10   13:33   16       
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
14. Свиленград 1921                    16    4   2  10   19:46   14       
15. Раковски 2011                      16    4   0  12   17:31   12       
16. Верея II (Стара Загора)            16    3   2  11   20:53   11       
------------------------------------------------------------------------------------------------
17. Гигант (Съединение)                16    2   4  10   11:31   10       
18. Тунджа 2006 (Ягода)                16    0   2  14   14:57    2   
XVII кръг
25 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Сокол (Марково) - Верея II (Стара Загора)                  - 
Атлетик (Куклен) - Загорец (Нова Загора)                   - 
Розова долина (Казанлък) - Миньор (Раднево)                - 
Гигант (Съединение) - Левски (Карлово)                     - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Тунджа 2006 (Ягода)     - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)         - 
Арда (Кърджали) - Асеновец 2005 (Асеновград)               - 
Карнобат (Карнобат) - Борислав 2009 (Първомай)             - 
Раковски 2011 (Раковски) - Ямбол 1915 (Ямбол)              - 

                           XVIII кръг

24 февруари 2018, събота:
Верея II (Стара Загора) - Ямбол 1915 (Ямбол)               - 
Раковски 2011 (Раковски) - Борислав 2009 (Първомай)        - 
Карнобат (Карнобат) - Асеновец 2005 (Асеновград)           - 
Арда (Кърджали) - Свиленград 1921 (Свиленград)             - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Тунджа 2006 (Ягода)                  - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Левски (Карлово)        - 
Гигант (Съединение) - Миньор (Раднево)                     - 
Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора)           - 
Атлетик (Куклен) - Сокол (Марково)                         - 

                           XIX кръг

3 март 2018, събота:
Атлетик (Куклен) - Верея II (Стара Загора)                 - 
Сокол (Марково) - Розова долина (Казанлък)                 - 
Загорец (Нова Загора) - Гигант (Съединение)                - 
Миньор (Раднево) - Димитровград 1947 (Димитровград)        - 
Левски (Карлово) - Евроколеж (Пловдив)                     - 
Тунджа 2006 (Ягода) - Арда (Кърджали)                      - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Карнобат (Карнобат)         - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Раковски 2011 (Раковски)      - 
Борислав 2009 (Първомай) - Ямбол 1915 (Ямбол)              - 

                           XX кръг

10 март 2018, събота:
Верея II (Стара Загора) - Борислав 2009 (Първомай)         - 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Асеновец 2005 (Асеновград)            - 
Раковски 2011 (Раковски) - Свиленград 1921 (Свиленград)    - 
Карнобат (Карнобат) - Тунджа 2006 (Ягода)                  - 
Арда (Кърджали) - Левски (Карлово)                         - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Миньор (Раднево)                     - 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Загорец (Нова Загора)           - 
Гигант (Съединение) - Сокол (Марково)                      - 
Розова долина (Казанлък) - Атлетик (Куклен)                - 

                           XXI кръг

17 март 2018, събота:
Розова долина (Казанлък) - Верея II (Стара Загора)         - 
Атлетик (Куклен) - Гигант (Съединение)                     - 
Сокол (Марково) - Димитровград 1947 (Димитровград)         - 
Загорец (Нова Загора) - Евроколеж (Пловдив)                - 
Миньор (Раднево) - Арда (Кърджали)                         - 
Левски (Карлово) - Карнобат (Карнобат)                     - 
Тунджа 2006 (Ягода) - Раковски 2011 (Раковски)             - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Ямбол 1915 (Ямбол)          - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Борислав 2009 (Първомай)      - 

                           XXII кръг

24 март 2018, събота:
Верея II (Стара Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)       - 
Борислав 2009 (Първомай) - Свиленград 1921 (Свиленград)    - 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Тунджа 2006 (Ягода)                   - 
Раковски 2011 (Раковски) - Левски (Карлово)                - 
Карнобат (Карнобат) - Миньор (Раднево)                     - 
Арда (Кърджали) - Загорец (Нова Загора)                    - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Сокол (Марково)                      - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Атлетик (Куклен)        - 
Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък)             - 

                           XXIII кръг

31 март 2018, събота:
Гигант (Съединение) - Верея II (Стара Загора)              - 
Розова долина (Казанлък) - Димитровград 1947 (Дмгр)        - 
Атлетик (Куклен) - Евроколеж (Пловдив)                     - 
Сокол (Марково) - Арда (Кърджали)                          - 
Загорец (Нова Загора) - Карнобат (Карнобат)                - 
Миньор (Раднево) - Раковски 2011 (Раковски)                - 
Левски (Карлово) - Ямбол 1915 (Ямбол)                      - 
Тунджа 2006 (Ягода) - Борислав 2009 (Първомай)             - 
Свиленград 1921 (Свил) - Асеновец 2005 (Асеновград)        - 

                           XXIV кръг

4 април 2018, сряда:
Верея II (Стара Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград)     - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Тунджа 2006 (Ягода)           - 
Борислав 2009 (Първомай) - Левски (Карлово)                - 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Миньор (Раднево)                      - 
Раковски 2011 (Раковски) - Загорец (Нова Загора)           - 
Карнобат (Карнобат) - Сокол (Марково)                      - 
Арда (Кърджали) - Атлетик (Куклен)                         - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)             - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Гигант (Съединение)     - 

                           XXV кръг

7 април 2018, събота:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Верея II (Стара Загора)         - 
Гигант (Съединение) - Евроколеж (Пловдив)                  - 
Розова долина (Казанлък) - Арда (Кърджали)                 - 
Атлетик (Куклен) - Карнобат (Карнобат)                     - 
Сокол (Марково) - Раковски 2011 (Раковски)                 - 
Загорец (Нова Загора) - Ямбол 1915 (Ямбол)                 - 
Миньор (Раднево) - Борислав 2009 (Първомай)                - 
Левски (Карлово) - Асеновец 2005 (Асеновград)              - 
Тунджа 2006 (Ягода) - Свиленград 1921 (Свиленград)         - 

                           XXVI кръг

14 април 2018, събота:
Верея II (Стара Загора) - Тунджа 2006 (Ягода)              - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Левски (Карлово)            - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Миньор (Раднево)              - 
Борислав 2009 (Първомай) - Загорец (Нова Загора)           - 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Сокол (Марково)                       - 
Раковски 2011 (Раковски) - Атлетик (Куклен)                - 
Карнобат (Карнобат) - Розова долина (Казанлък)             - 
Арда (Кърджали) - Гигант (Съединение)                      - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград)     - 

                           XXVII кръг

21 април 2018, събота:
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Верея II (Стара Загора)              - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Арда (Кърджали)         - 
Гигант (Съединение) - Карнобат (Карнобат)                  - 
Розова долина (Казанлък) - Раковски 2011 (Раковски)        - 
Атлетик (Куклен) - Ямбол 1915 (Ямбол)                      - 
Сокол (Марково) - Борислав 2009 (Първомай)                 - 
Загорец (Нова Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)         - 
Миньор (Раднево) - Свиленград 1921 (Свиленград)            - 
Левски (Карлово) - Тунджа 2006 (Ягода)                     - 

                           XXVIII кръг

28 април 2018, събота:
Верея II (Стара Загора) - Левски (Карлово)                 - 
Тунджа 2006 (Ягода) - Миньор (Раднево)                     - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Загорец (Нова Загора)       - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Сокол (Марково)               - 
Борислав 2009 (Първомай) - Атлетик (Куклен)                - 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Розова долина (Казанлък)              - 
Раковски 2011 (Раковски) - Гигант (Съединение)             - 
Карнобат (Карнобат) - Димитровград 1947 (Димитровград)     - 
Арда (Кърджали) - Евроколеж (Пловдив)                      - 

                           XXIX кръг

5 май 2018, събота:
Арда (Кърджали) - Верея II (Стара Загора)                  - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Карнобат (Карнобат)                  - 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Раковски 2011 (Раковски)        - 
Гигант (Съединение) - Ямбол 1915 (Ямбол)                   - 
Розова долина (Казанлък) - Борислав 2009 (Първомай)        - 
Атлетик (Куклен) - Асеновец 2005 (Асеновград)              - 
Сокол (Марково) - Свиленград 1921 (Свиленград)             - 
Загорец (Нова Загора) - Тунджа 2006 (Ягода)                - 
Миньор (Раднево) - Левски (Карлово)                        - 

                           XXX кръг

12 май 2018, събота:
Верея II (Стара Загора) - Миньор (Раднево)                 - 
Левски (Карлово) - Загорец (Нова Загора)                   - 
Тунджа 2006 (Ягода) - Сокол (Марково)                      - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Атлетик (Куклен)            - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Розова долина (Казанлък)      - 
Борислав 2009 (Първомай) - Гигант (Съединение)             - 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Димитровград 1947 (Димитровград)      - 
Раковски 2011 (Раковски) - Евроколеж (Пловдив)             - 
Карнобат (Карнобат) - Арда (Кърджали)                      - 

                           XXXI кръг

16 май 2018, сряда:
Карнобат (Карнобат) - Верея II (Стара Загора)              - 
Арда (Кърджали) - Раковски 2011 (Раковски)                 - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Ямбол 1915 (Ямбол)                   - 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Борислав 2009 (Първомай)        - 
Гигант (Съединение) - Асеновец 2005 (Асеновград)           - 
Розова долина (Казанлък) - Свиленград 1921 (Свиленград)    - 
Атлетик (Куклен) - Тунджа 2006 (Ягода)                     - 
Сокол (Марково) - Левски (Карлово)                         - 
Загорец (Нова Загора) - Миньор (Раднево)                   - 

                           XXXII кръг

19 май 2018, събота:
Верея II (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора)            - 
Миньор (Раднево) - Сокол (Марково)                         - 
Левски (Карлово) - Атлетик (Куклен)                        - 
Тунджа 2006 (Ягода) - Розова долина (Казанлък)             - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Гигант (Съединение)         - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Димитровград 1947 (Дмгр)      - 
Борислав 2009 (Първомай) - Евроколеж (Пловдив)             - 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Арда (Кърджали)                       - 
Раковски 2011 (Раковски) - Карнобат (Карнобат)             - 

                           XXXIII кръг

26 май 2018, събота:
Раковски 2011 (Раковски) - Верея II (Стара Загора)         - 
Карнобат (Карнобат) - Ямбол 1915 (Ямбол)                   - 
Арда (Кърджали) - Борислав 2009 (Първомай)                 - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)           - 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Свиленград 1921 (Свиленград)    - 
Гигант (Съединение) - Тунджа 2006 (Ягода)                  - 
Розова долина (Казанлък) - Левски (Карлово)                - 
Атлетик (Куклен) - Миньор (Раднево)                        - 
Сокол (Марково) - Загорец (Нова Загора)                    - 

                           XXXIV кръг

2 юни 2018, събота:
Верея II (Стара Загора) - Сокол (Марково)                  - 
Загорец (Нова Загора) - Атлетик (Куклен)                   - 
Миньор (Раднево) - Розова долина (Казанлък)                - 
Левски (Карлово) - Гигант (Съединение)                     - 
Тунджа 2006 (Ягода) - Димитровград 1947 (Димитровград)     - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Евроколеж (Пловдив)         - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Арда (Кърджали)               - 
Борислав 2009 (Първомай) - Карнобат (Карнобат)             - 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Раковски 2011 (Раковски)              - 

Източник: Gustosport