Арда дръпна с 5 точки пред Загорец след 5:0 над Асеновец

Публикувана 26.11.2017 19:33
ТРЕТА ЛИГА - ЮГОИЗТОЧНА ЗОНА
17-и кръг - резултати, класиране, програма:
Сокол (Марково) - Верея II (Стара Загора)                 1:0 
Атлетик (Куклен) - Загорец (Нова Загора)                  0:0 
Розова долина (Казанлък) - Миньор (Раднево)               1:1 
Гигант (Съединение) - Левски (Карлово)                    0:0 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Тунджа 2006 (Ягода)    4:1 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Свиленград 1921                     0:1 (0:1) 
Карнобат - Борислав 2009 (Първомай)                       0:1 (0:1) 
Раковски 2011  - Ямбол 1915                               3:1 
в Крумовград:
Арда (Кърджали) - Асеновец 2005 (Асеновград)              5:0 (4:0 

                           Есенно класиране:
                                        М    П   Р   З    ГР      Т
 1. Арда (Кърджали)                    17   15   2   0   63:4    47       
-----------------------------------------------------------------------------------------
 2. Загорец (Нова Загора)              17   13   3   1   37:11   42       
 3. Борислав 2009 (Първомай)           17   11   1   5   37:20   34       
 4. Карнобат                           17   11   0   6   37:25   33       
 5. Левски (Карлово)                   17   10   1   6   31:23   31        [1 0 0  1:0  3]
 6. Миньор (Раднево)                   17    9   4   4   39:21   31        [0 0 1  0:1  0]
 7. Сокол (Марково)                    17    9   2   6   39:27   29        [1 0 0  5:1  3]
 8. Атлетик (Куклен)                   17    9   2   6   27:25   29        [0 0 1  1:5  0]
 9. Асеновец 2005 (Асеновград)         17    9   0   8   28:35   27       
10. Розова долина (Казанлък)           17    7   2   8   31:28   23        [1 0 0  5:2  3]
11. Ямбол 1915                         17    7   2   8   44:32   23        [0 0 1  2:5  0]
12. Димитровград 1947                  17    6   1  10   17:34   19       
13. Евроколеж (Пловдив)                17    5   3   9   34:41   18       
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - 
14. Свиленград 1921                    17    5   2  10   20:46   17       
15. Раковски 2011                      17    5   0  12   20:32   15       
16. Гигант (Съединение)                17    2   5  10   11:31   11        [1 0 0  3:2  3]
------------------------------------------------------------------------------------------------
17. Верея II (Стара Загора)            17    3   2  12   20:54   11        [0 0 1  2:3
 XVIII кръг

24 февруари 2018, събота:
Верея II (Стара Загора) - Ямбол 1915 (Ямбол)               - 
Раковски 2011 (Раковски) - Борислав 2009 (Първомай)        - 
Карнобат (Карнобат) - Асеновец 2005 (Асеновград)           - 
Арда (Кърджали) - Свиленград 1921 (Свиленград)             - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Тунджа 2006 (Ягода)                  - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Левски (Карлово)        - 
Гигант (Съединение) - Миньор (Раднево)                     - 
Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора)           - 
Атлетик (Куклен) - Сокол (Марково)                         - 

                           XIX кръг

3 март 2018, събота:
Атлетик (Куклен) - Верея II (Стара Загора)                 - 
Сокол (Марково) - Розова долина (Казанлък)                 - 
Загорец (Нова Загора) - Гигант (Съединение)                - 
Миньор (Раднево) - Димитровград 1947 (Димитровград)        - 
Левски (Карлово) - Евроколеж (Пловдив)                     - 
Тунджа 2006 (Ягода) - Арда (Кърджали)                      - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Карнобат (Карнобат)         - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Раковски 2011 (Раковски)      - 
Борислав 2009 (Първомай) - Ямбол 1915 (Ямбол)              - 

                           XX кръг

10 март 2018, събота:
Верея II (Стара Загора) - Борислав 2009 (Първомай)         - 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Асеновец 2005 (Асеновград)            - 
Раковски 2011 (Раковски) - Свиленград 1921 (Свиленград)    - 
Карнобат (Карнобат) - Тунджа 2006 (Ягода)                  - 
Арда (Кърджали) - Левски (Карлово)                         - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Миньор (Раднево)                     - 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Загорец (Нова Загора)           - 
Гигант (Съединение) - Сокол (Марково)                      - 
Розова долина (Казанлък) - Атлетик (Куклен)                - 

                           XXI кръг

17 март 2018, събота:
Розова долина (Казанлък) - Верея II (Стара Загора)         - 
Атлетик (Куклен) - Гигант (Съединение)                     - 
Сокол (Марково) - Димитровград 1947 (Димитровград)         - 
Загорец (Нова Загора) - Евроколеж (Пловдив)                - 
Миньор (Раднево) - Арда (Кърджали)                         - 
Левски (Карлово) - Карнобат (Карнобат)                     - 
Тунджа 2006 (Ягода) - Раковски 2011 (Раковски)             - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Ямбол 1915 (Ямбол)          - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Борислав 2009 (Първомай)      - 

                           XXII кръг

24 март 2018, събота:
Верея II (Стара Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)       - 
Борислав 2009 (Първомай) - Свиленград 1921 (Свиленград)    - 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Тунджа 2006 (Ягода)                   - 
Раковски 2011 (Раковски) - Левски (Карлово)                - 
Карнобат (Карнобат) - Миньор (Раднево)                     - 
Арда (Кърджали) - Загорец (Нова Загора)                    - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Сокол (Марково)                      - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Атлетик (Куклен)        - 
Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък)             - 

                           XXIII кръг

31 март 2018, събота:
Гигант (Съединение) - Верея II (Стара Загора)              - 
Розова долина (Казанлък) - Димитровград 1947 (Дмгр)        - 
Атлетик (Куклен) - Евроколеж (Пловдив)                     - 
Сокол (Марково) - Арда (Кърджали)                          - 
Загорец (Нова Загора) - Карнобат (Карнобат)                - 
Миньор (Раднево) - Раковски 2011 (Раковски)                - 
Левски (Карлово) - Ямбол 1915 (Ямбол)                      - 
Тунджа 2006 (Ягода) - Борислав 2009 (Първомай)             - 
Свиленград 1921 (Свил) - Асеновец 2005 (Асеновград)        - 

                           XXIV кръг

4 април 2018, сряда:
Верея II (Стара Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград)     - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Тунджа 2006 (Ягода)           - 
Борислав 2009 (Първомай) - Левски (Карлово)                - 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Миньор (Раднево)                      - 
Раковски 2011 (Раковски) - Загорец (Нова Загора)           - 
Карнобат (Карнобат) - Сокол (Марково)                      - 
Арда (Кърджали) - Атлетик (Куклен)                         - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)             - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Гигант (Съединение)     - 

                           XXV кръг

7 април 2018, събота:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Верея II (Стара Загора)         - 
Гигант (Съединение) - Евроколеж (Пловдив)                  - 
Розова долина (Казанлък) - Арда (Кърджали)                 - 
Атлетик (Куклен) - Карнобат (Карнобат)                     - 
Сокол (Марково) - Раковски 2011 (Раковски)                 - 
Загорец (Нова Загора) - Ямбол 1915 (Ямбол)                 - 
Миньор (Раднево) - Борислав 2009 (Първомай)                - 
Левски (Карлово) - Асеновец 2005 (Асеновград)              - 
Тунджа 2006 (Ягода) - Свиленград 1921 (Свиленград)         - 

                           XXVI кръг

14 април 2018, събота:
Верея II (Стара Загора) - Тунджа 2006 (Ягода)              - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Левски (Карлово)            - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Миньор (Раднево)              - 
Борислав 2009 (Първомай) - Загорец (Нова Загора)           - 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Сокол (Марково)                       - 
Раковски 2011 (Раковски) - Атлетик (Куклен)                - 
Карнобат (Карнобат) - Розова долина (Казанлък)             - 
Арда (Кърджали) - Гигант (Съединение)                      - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград)     - 

                           XXVII кръг

21 април 2018, събота:
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Верея II (Стара Загора)              - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Арда (Кърджали)         - 
Гигант (Съединение) - Карнобат (Карнобат)                  - 
Розова долина (Казанлък) - Раковски 2011 (Раковски)        - 
Атлетик (Куклен) - Ямбол 1915 (Ямбол)                      - 
Сокол (Марково) - Борислав 2009 (Първомай)                 - 
Загорец (Нова Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)         - 
Миньор (Раднево) - Свиленград 1921 (Свиленград)            - 
Левски (Карлово) - Тунджа 2006 (Ягода)                     - 

                           XXVIII кръг

28 април 2018, събота:
Верея II (Стара Загора) - Левски (Карлово)                 - 
Тунджа 2006 (Ягода) - Миньор (Раднево)                     - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Загорец (Нова Загора)       - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Сокол (Марково)               - 
Борислав 2009 (Първомай) - Атлетик (Куклен)                - 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Розова долина (Казанлък)              - 
Раковски 2011 (Раковски) - Гигант (Съединение)             - 
Карнобат (Карнобат) - Димитровград 1947 (Димитровград)     - 
Арда (Кърджали) - Евроколеж (Пловдив)                      - 

                           XXIX кръг

5 май 2018, събота:
Арда (Кърджали) - Верея II (Стара Загора)                  - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Карнобат (Карнобат)                  - 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Раковски 2011 (Раковски)        - 
Гигант (Съединение) - Ямбол 1915 (Ямбол)                   - 
Розова долина (Казанлък) - Борислав 2009 (Първомай)        - 
Атлетик (Куклен) - Асеновец 2005 (Асеновград)              - 
Сокол (Марково) - Свиленград 1921 (Свиленград)             - 
Загорец (Нова Загора) - Тунджа 2006 (Ягода)                - 
Миньор (Раднево) - Левски (Карлово)                        - 

                           XXX кръг

12 май 2018, събота:
Верея II (Стара Загора) - Миньор (Раднево)                 - 
Левски (Карлово) - Загорец (Нова Загора)                   - 
Тунджа 2006 (Ягода) - Сокол (Марково)                      - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Атлетик (Куклен)            - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Розова долина (Казанлък)      - 
Борислав 2009 (Първомай) - Гигант (Съединение)             - 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Димитровград 1947 (Димитровград)      - 
Раковски 2011 (Раковски) - Евроколеж (Пловдив)             - 
Карнобат (Карнобат) - Арда (Кърджали)                      - 

                           XXXI кръг

16 май 2018, сряда:
Карнобат (Карнобат) - Верея II (Стара Загора)              - 
Арда (Кърджали) - Раковски 2011 (Раковски)                 - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Ямбол 1915 (Ямбол)                   - 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Борислав 2009 (Първомай)        - 
Гигант (Съединение) - Асеновец 2005 (Асеновград)           - 
Розова долина (Казанлък) - Свиленград 1921 (Свиленград)    - 
Атлетик (Куклен) - Тунджа 2006 (Ягода)                     - 
Сокол (Марково) - Левски (Карлово)                         - 
Загорец (Нова Загора) - Миньор (Раднево)                   - 

                           XXXII кръг

19 май 2018, събота:
Верея II (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора)            - 
Миньор (Раднево) - Сокол (Марково)                         - 
Левски (Карлово) - Атлетик (Куклен)                        - 
Тунджа 2006 (Ягода) - Розова долина (Казанлък)             - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Гигант (Съединение)         - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Димитровград 1947 (Дмгр)      - 
Борислав 2009 (Първомай) - Евроколеж (Пловдив)             - 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Арда (Кърджали)                       - 
Раковски 2011 (Раковски) - Карнобат (Карнобат)             - 

                           XXXIII кръг

26 май 2018, събота:
Раковски 2011 (Раковски) - Верея II (Стара Загора)         - 
Карнобат (Карнобат) - Ямбол 1915 (Ямбол)                   - 
Арда (Кърджали) - Борислав 2009 (Първомай)                 - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)           - 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Свиленград 1921 (Свиленград)    - 
Гигант (Съединение) - Тунджа 2006 (Ягода)                  - 
Розова долина (Казанлък) - Левски (Карлово)                - 
Атлетик (Куклен) - Миньор (Раднево)                        - 
Сокол (Марково) - Загорец (Нова Загора)                    - 

                           XXXIV кръг

2 юни 2018, събота:
Верея II (Стара Загора) - Сокол (Марково)                  - 
Загорец (Нова Загора) - Атлетик (Куклен)                   - 
Миньор (Раднево) - Розова долина (Казанлък)                - 
Левски (Карлово) - Гигант (Съединение)                     - 
Тунджа 2006 (Ягода) - Димитровград 1947 (Димитровград)     - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Евроколеж (Пловдив)         - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Арда (Кърджали)               - 
Борислав 2009 (Първомай) - Карнобат (Карнобат)             - 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Раковски 2011 (Раковски)              - 
Източник: Gustosport