Марица (Пд) ще зимува на 10-о място във Втора лига

Публикувана 02.12.2017 17:38
ВТОРА ПРОФЕСИОНАЛНА ЛИГА
17-и кръг - резултати, класиране, програма:
Монтана 1921 - Струмска слава 1927 (Радомир)              1:1 (1:0)  
1:0 Иван Михов 17', 1:1 Стоян Георгиев 50'
Ботев (Враца) - Локомотив 1929 (София)                    2:2 
Оборище (Панагюрище) - Марица 1921 (Пловдив)              1:2 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Нефтохимик 1962 (Бургас)    2:0 
Ботев (Гълъбово) - Черноморец (Балчик)                    3:2 
Царско село 2015 (София) - Поморие                        2:0 
Локомотив (Горна Оряховица) - Литекс (Ловеч)              1:0 
Созопол  - Несебър                                        1:2 

                           Класиране:
                                        М    П   Р   З    ГР      Т
 1. Ботев (Враца)                      17   10   5   2   23:13   35        [1 0 0  1:0  3]
---------------------------------------------------------------------------------------------
 2. Царско село 2015 (София)           17   10   5   2   33:16   35        [0 0 1  0:1  0]
 3. Локомотив 1929 (София)             17    9   5   3   28:15   32       
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
 4. Монтана 1921 (Монтана)             17    8   3   6   24:13   27   
 5. Несебър (Несебър)                  17    8   2   7   30:27   26       
 6. Локомотив (Горна Оряховица)        17    7   4   6   29:28   25        [1 0 0  3:1  3]
 7. Ботев (Гълъбово)                   17    6   7   4   21:20   25        [0 0 1  1:3  0]
 8. Черноморец (Балчик)                17    6   6   5   22:21   24    
 9. Лудогорец 1945 II (Разград)        17    6   5   6   25:25   23       
10. Марица 1921 (Пловдив)              17    6   4   7   24:28   22        [2 1 1  4:5  7]
11. Литекс (Ловеч)                     17    6   4   7   16:18   22        [1 2 0  3:2  5]
12. Оборище (Панагюрище)               17    6   4   7   16:15   22        [1 1 2  4:3  4]
-----------------------------------------------------------------------------------------------
13. Поморие                            17    5   7   5   21:20   22        [0 2 1  1:2  2]
14. Струмска слава 1927 (Радомир)      17    5   2  10   19:28   17    
15. Созопол                            17    3   4  10   14:27   13       
16. Нефтохимик 1962 (Бургас)           17    1   1  15    8:39    4    

XVIII кръг

24 февруари 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Рад) - Локомотив (Горна Оряховица)    - 
Литекс (Ловеч) - Царско село 2015 (София)                  - 
Поморие (Поморие) - Созопол (Созопол)                      - 
Несебър (Несебър) - Ботев (Гълъбово)                       - 
на неутрален терен: *
Черноморец (Балчик) - Лудогорец 1945 II (Разград)          - 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Черноморец.
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ботев (Враца)                   - 
Локомотив 1929 (София) - Оборище (Панагюрище)              - 
Марица 1921 (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)             - 

                           XIX кръг

3 март 2018, събота:
Марица 1921 (Пловдив) - Струмска слава 1927 (Радомир)      - 
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив 1929 (София)            - 
Оборище (Панагюрище) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            - 
Ботев (Враца) - Черноморец (Балчик)                        - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Несебър (Несебър)            - 
Ботев (Гълъбово) - Поморие (Поморие)                       - 
Созопол (Созопол) - Литекс (Ловеч)                         - 
Царско село 2015 (София) - Локомотив (Горна Оряховица)     - 

                           XX кръг

10 март 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Рад) - Царско село 2015 (София)       - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Созопол (Созопол)            - 
Литекс (Ловеч) - Ботев (Гълъбово)                          - 
Поморие (Поморие) - Лудогорец 1945 II (Разград)            - 
Несебър (Несебър) - Ботев (Враца)                          - 
Черноморец (Балчик) - Оборище (Панагюрище)                 - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Монтана 1921 (Монтана)          - 
Локомотив 1929 (София) - Марица 1921 (Пловдив)             - 

                           XXI кръг

17 март 2018, събота:
Локомотив 1929 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)     - 
Марица 1921 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)           - 
Монтана 1921 (Монтана) - Черноморец (Балчик)               - 
Оборище (Панагюрище) - Несебър (Несебър)                   - 
Ботев (Враца) - Поморие (Поморие)                          - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Литекс (Ловеч)               - 
Ботев (Гълъбово) - Локомотив (Горна Оряховица)             - 
Созопол (Созопол) - Царско село 2015 (София)               - 

                           XXII кръг

31 март 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Созопол (Созопол)          - 
Царско село 2015 (София) - Ботев (Гълъбово)                - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Лудогорец 1945 II (Разград)  - 
Литекс (Ловеч) - Ботев (Враца)                             - 
Поморие (Поморие) - Оборище (Панагюрище)                   - 
Несебър (Несебър) - Монтана 1921 (Монтана)                 - 
Черноморец (Балчик) - Марица 1921 (Пловдив)                - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Локомотив 1929 (София)          - 

                           XXIII кръг

7 април 2018, събота:
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Струмска слава 1927 (Рад)       - 
Локомотив 1929 (София) - Черноморец (Балчик)               - 
Марица 1921 (Пловдив) - Несебър (Несебър)                  - 
Монтана 1921 (Монтана) - Поморие (Поморие)                 - 
Оборище (Панагюрище) - Литекс (Ловеч)                      - 
Ботев (Враца) - Локомотив (Горна Оряховица)                - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Царско село 2015 (София)     - 
Ботев (Гълъбово) - Созопол (Созопол)                       - 

                           XXIV кръг

14 април 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев (Гълъбово)           - 
Созопол (Созопол) - Лудогорец 1945 II (Разград)            - 
Царско село 2015 (София) - Ботев (Враца)                   - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Оборище (Панагюрище)         - 
Литекс (Ловеч) - Монтана 1921 (Монтана)                    - 
Поморие (Поморие) - Марица 1921 (Пловдив)                  - 
Несебър (Несебър) - Локомотив 1929 (София)                 - 
Черноморец (Балчик) - Нефтохимик 1962 (Бургас)             - 

                           XXV кръг

18 април 2018, сряда:
Черноморец (Балчик) - Струмска слава 1927 (Радомир)        - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Несебър (Несебър)               - 
Локомотив 1929 (София) - Поморие (Поморие)                 - 
Марица 1921 (Пловдив) - Литекс (Ловеч)                     - 
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив (Горна Оряховица)       - 
Оборище (Панагюрище) - Царско село 2015 (София)            - 
Ботев (Враца) - Созопол (Созопол)                          - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Ботев (Гълъбово)             - 

                           XXVI кръг

21 април 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Рад) - Лудогорец 1945 II (Разград)    - 
Ботев (Гълъбово) - Ботев (Враца)                           - 
Созопол (Созопол) - Оборище (Панагюрище)                   - 
Царско село 2015 (София) - Монтана 1921 (Монтана)          - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Марица 1921 (Пловдив)        - 
Литекс (Ловеч) - Локомотив 1929 (София)                    - 
Поморие (Поморие) - Нефтохимик 1962 (Бургас)               - 
Несебър (Несебър) - Черноморец (Балчик)                    - 

                           XXVII кръг

28 април 2018, събота:
Несебър (Несебър) - Струмска слава 1927 (Радомир)          - 
Черноморец (Балчик) - Поморие (Поморие)                    - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Литекс (Ловеч)                  - 
Локомотив 1929 (София) - Локомотив (Горна Оряховица)       - 
Марица 1921 (Пловдив) - Царско село 2015 (София)           - 
Монтана 1921 (Монтана) - Созопол (Созопол)                 - 
Оборище (Панагюрище) - Ботев (Гълъбово)                    - 
Ботев (Враца) - Лудогорец 1945 II (Разград)                - 

                           XXVIII кръг

5 май 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев (Враца)              - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Оборище (Панагюрище)         - 
Ботев (Гълъбово) - Монтана 1921 (Монтана)                  - 
Созопол (Созопол) - Марица 1921 (Пловдив)                  - 
Царско село 2015 (София) - Локомотив 1929 (София)          - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Нефтохимик 1962 (Бургас)     - 
Литекс (Ловеч) - Черноморец (Балчик)                       - 
Поморие (Поморие) - Несебър (Несебър)                      - 

                           XXIX кръг

12 май 2018, събота:
Поморие (Поморие) - Струмска слава 1927 (Радомир)          - 
Несебър (Несебър) - Литекс (Ловеч)                         - 
Черноморец (Балчик) - Локомотив (Горна Оряховица)          - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Царско село 2015 (София)        - 
Локомотив 1929 (София) - Созопол (Созопол)                 - 
Марица 1921 (Пловдив) - Ботев (Гълъбово)                   - 
Монтана 1921 (Монтана) - Лудогорец 1945 II (Разград)       - 
Оборище (Панагюрище) - Ботев (Враца)                       - 

                           XXX кръг

19 май 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Оборище (Панагюрище)       - 
Ботев (Враца) - Монтана 1921 (Монтана)                     - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Марица 1921 (Пловдив)        - 
Ботев (Гълъбово) - Локомотив 1929 (София)                  - 
Созопол (Созопол) - Нефтохимик 1962 (Бургас)               - 
Царско село 2015 (София) - Черноморец (Балчик)             - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Несебър (Несебър)            - 
Литекс (Ловеч) - Поморие (Поморие)                         - 

Източник: Gustosport