Гатлин: Мисля, че Болт ще се завърне на пистата през 2020-а
Публикувана: понеделник, 27 ноември 2017 г.
Световният шампион на 100 метра от Лондон 2017 Джъстин Гатлин смята, че световният рекордьор в спринта Юсейн Болт може да се завърне на пистата за Олимпийските игри в Токио през 2020-а. Носителят на осем олимпийски титли и световен рекордьор на 100, 200 м и с щафетата на 4 по 100 м прекрати кариерата си на планетарния форум в английската столица през август, след като се нареди трети на 100 м и се контузи във финала на 4 по 100 м. В момента 31-годишният ямаец си почива в Австралия, но Гатлин е уверен, че Болт може да се появи отново на пистата след 1-2 години почивка от атлетиката. “Ако той обича спорта, за него ще бъде трудно да стои далеч от атлетиката. Мисля, че той обича пистата…много. Той е състезател, забравете всичко друго. Той обича да е на стартовата линия, да е срещу другите момчета и да гони победата. Мисля, че ще бяга през 2020 г.”, каза Гатлин.
Източник: Gustosport.bg
| Кот д Ивоар | 02:00 | Еквадор | |||
| Кот д Ивоар | 02:00 | Еквадор | |||
| Вегас Голдън Найтс | 03:10 | Каролина Хърикейнс | |||
| Швеция | 05:00 | Тунис | |||
| Швеция | 05:00 | Тунис | |||
| Илия Топурия | 06:00 | Джъстин Гейджи | |||
| Испания | 19:00 | Кабо Верде | |||
| Испания | 19:00 | Кабо Верде | |||
| Белгия | 22:00 | Египет | |||
| Белгия | 22:00 | Египет |



