Gustomedia.bg

Пловдивски
спортен портал

четвъртък, 25 юли 2024 г.
четвъртък, 25 юли 2024 г.
1 / 1

Каратеките от АСКК ”Тракия” се окичиха с 6 златни, 2 сребърни и 10 бронзови медала


Публикувана: неделя, 31 октомври 2021 г.

Шест златни, 2 сребърни и 10 бронзови медала завоюваха каратеките от  АСКК ”Тракия” Пловдив на Национална купа за деца 10г, 12г и до 14г. по карате Шинкиокушин.

Състезанието се проведе при спазване на строги  епидемиологични мерки, без публика и с контролиран достъп на лицата до залата /само със сертификат или с необходимите COVID тестове/

Призови места в различните възрастови групи спечелиха:

·         ЗЛАТНИ МЕДАЛИ

1.       Галена Атанасова /деца 12г,кат.+43кг/

2.       Петър Начев /деца 12г., кат. 49кг/

3.       Мартин Узунов /деца 14г, кат. 45кг/

4.       Манол Велков /деца 14г, кат.55кг/

5.       Георги Георгиев /деца 14г, кат.+65кг/

6.       Мила Клинкова /деца 14г, кат. 55кг/

·         СРЕБЪРНИ МЕДАЛИ

1.       Виктор Георгиев /деца 10г, кат. 43кг/

2.       Виктория Чолакова /деца 14г., кат. +55кг/

·         БРОНЗОВИ МЕДАЛИ

1.       Лео Кръстев /деца 10г, кат.32кг/

2.       Димитър Димчев /деца 10г, кат. 43кг/

3.       Виктор Апостолов /деца 12г., кат. 35кг/

4.       Иван Начев /деца 12г., кат.38кг/

5.       Александра – Никол Димитрова /деца 12г, кат.43кг/

6.       Йордан Христев /деца 12г, кат. +49кг/

7.       Георги Бакърджиев /деца 14г, кат.55кг/

8.       Дениз Бекиров /деца 14г, кат.60кг/

9.       Атанас Запрянов /деца 14г, кат.60кг/

10.   Ангел Тодев /деца 14г., кат. 65кг/

Останалите наши представители - Явор Василев, Грант Авагян и Дени Айдън днес нямаха шанса да достигнат до призовите места, но се представиха достойно.

От клуба изказват благодарност  на всички, които са помогнали в осъществяването на този турнир.

Източник: Gustosport.bg

Времето
Weather Data Source: weerbericht morgen Plovdiv
Weather for the Following Location: Plovdiv Province map, Bulgaria
Мачовете днес
Словения (хандбал, Ж) Словения (хандбал, Ж)  title= 10:00 Словения (хандбал, Ж) Дания (хандбал, Ж) https://winner.bg/statics/uploads/tv/451.png
Нидерландия (хандбал, Ж) Нидерландия (хандбал, Ж)  title= 12:00 Нидерландия (хандбал, Ж) Ангола (хандбал, Ж) https://winner.bg/statics/uploads/tv/451.png
Испания (хандбал, Ж) Испания (хандбал, Ж)  title= 15:00 Испания (хандбал, Ж) Бразилия (хандбал, Ж) https://winner.bg/statics/uploads/tv/451.png
Италия (19) Италия (19)  title= 16:00 Италия (19) Испания (19) https://winner.bg/statics/uploads/tv/2613.png
Германия (хандбал, Ж) Германия (хандбал, Ж)  title= 17:00 Германия (хандбал, Ж) Република Корея (хандбал, Ж) https://winner.bg/statics/uploads/tv/451.png
Унгария (хандбал, Ж) Унгария (хандбал, Ж)  title= 20:00 Унгария (хандбал, Ж) Франция (хандбал, Ж) https://winner.bg/statics/uploads/tv/941.png
Апоел Беер Шева Апоел Беер Шева  title= 20:00 Апоел Беер Шева Черно море https://winner.bg/statics/uploads/tv/3420.png
ЦСКА 1948 ЦСКА 1948  title= 20:30 ЦСКА 1948 Будучност Подгорица https://winner.bg/statics/uploads/tv/3428.png
Панатинайкос Панатинайкос  title= 21:00 Панатинайкос Ботев Пловдив https://winner.bg/statics/uploads/tv/3419.png
Франция (19) Франция (19)  title= 21:00 Франция (19) Украйна (19) https://winner.bg/statics/uploads/tv/2613.png