Gustomedia.bg

Пловдивски
спортен портал

четвъртък, 25 юли 2024 г.
четвъртък, 25 юли 2024 г.
1 / 3
2 / 3
3 / 3

Купа "Мадарски конник" и 29 медала извоюва АСКК "Тракия" в национално първенство


Публикувана: понеделник, 5 октомври 2020 г.

Купа "Мадарски конник" при мъжете и общо 29 медала завоюваха пловдивските каратеки от АСКК "Тракия" на провелите се в Шумен през уикенда Национални първенства. В тях участваха общо 41 каратеки от пловдивския клуб, като в първия ден сили премериха 10,12 и 14-годишните. Във втория ден се състезаваха по-големите от отбора - за кадети/кадетки, юноши/девойки ката и кумите.

Общо 5 златни медала за АСКК "Тракия" завоюваха: Васил Николов, Златин Иванов, Светлана Тимова, Васка Мандалова  и Дейвид Аптикадир, който спечели и купата "Мадарски конник".

16 сребърни медала спечелиха: Петър Нанев, Олга Тимова, Александра-Никол Димитрова, Манол Велков, Магдалена Дишлянова, Явор Василев, Георги Бакърджиев, Иван Нанев, Мила Клинкова, Калоян Захариев, Калоян Делов, Мария Филипова, Георги Георгиев, Георги Атанасов/кумите и ката/,Димитър Генов

8 бронзови отличия заслужиха: Емануил Иванов, Крум Зозиков, Виктор Георгиев, Дени Айдън, Николай Димов, Видьо Генев, Светлана Тимова /жени ката, девойки ката/

Всички каратеки на клуба се представиха достойно и продължават подготовката за предстоящата Национална купа "Пловдив", на която АСКК "Тракия" ще бъде домакин на 7 ноември тази година.

Източник: Gustosport.bg

Времето
Weather Data Source: weerbericht morgen Plovdiv
Weather for the Following Location: Plovdiv Province map, Bulgaria
Мачовете днес
Словения (хандбал, Ж) Словения (хандбал, Ж)  title= 10:00 Словения (хандбал, Ж) Дания (хандбал, Ж) https://winner.bg/statics/uploads/tv/451.png
Нидерландия (хандбал, Ж) Нидерландия (хандбал, Ж)  title= 12:00 Нидерландия (хандбал, Ж) Ангола (хандбал, Ж) https://winner.bg/statics/uploads/tv/451.png
Испания (хандбал, Ж) Испания (хандбал, Ж)  title= 15:00 Испания (хандбал, Ж) Бразилия (хандбал, Ж) https://winner.bg/statics/uploads/tv/451.png
Италия (19) Италия (19)  title= 16:00 Италия (19) Испания (19) https://winner.bg/statics/uploads/tv/2613.png
Германия (хандбал, Ж) Германия (хандбал, Ж)  title= 17:00 Германия (хандбал, Ж) Република Корея (хандбал, Ж) https://winner.bg/statics/uploads/tv/451.png
Унгария (хандбал, Ж) Унгария (хандбал, Ж)  title= 20:00 Унгария (хандбал, Ж) Франция (хандбал, Ж) https://winner.bg/statics/uploads/tv/941.png
Апоел Беер Шева Апоел Беер Шева  title= 20:00 Апоел Беер Шева Черно море https://winner.bg/statics/uploads/tv/3420.png
ЦСКА 1948 ЦСКА 1948  title= 20:30 ЦСКА 1948 Будучност Подгорица https://winner.bg/statics/uploads/tv/3428.png
Панатинайкос Панатинайкос  title= 21:00 Панатинайкос Ботев Пловдив https://winner.bg/statics/uploads/tv/3419.png
Франция (19) Франция (19)  title= 21:00 Франция (19) Украйна (19) https://winner.bg/statics/uploads/tv/2613.png