Gustomedia.bg

Пловдивски
спортен портал

събота, 20 април 2024 г.
събота, 20 април 2024 г.
1 / 1

Пловдивските таекуондисти спечелиха 20 медала от държавно първенство


Публикувана: понеделник, 26 февруари 2024 г.

Трето място в комплексното класиране по медали спечелиха състезателите от АСТК „Тракия” на Държавното първенство  по таекуон-до ITF спаринг 2024 г., което се проведе през уикенда в София.  

Пловдивските таекуондисти завоюваха общо 20 медала, от които 6 златни, 5 сребърни и 9 бронзови медала.

Ето и всички призьори по категории:

Златни медали

Лилия Митрева Жени до 62 кг.

Атанас Болчинов Мъже до 64 кг.

Белослава Димитрова деца до 45 кг.

Атанас Лесов деца до 45 кг.

Ивайла Стаменова девойки младша възраст до 40 кг.

Антонио Симеонов деца до 60 кг.

 

Сребърни медали

Валентин Проданов спаринг юноши старша +75кг

Стефан Вангелов спаринг юноши младша възраст  +70кг.

Александър Кирилов деца  до 35 кг.

Мартин Лещански деца 60+ кг.

Веселин Бойчев юноши младша възраст до 60кг.

 

Бронзови медали

Ирен Касъклиева жени до 57 кг.

Божидар Михайлович мъже до 92 кг.

Антония Машева деца до 35 кг.

Аделина Димова деца до 50 кг.

Екатерина Георгиева деца до 50 кг.

Никол Талева деца 55+ кг.

Георги Проданов деца до 40 кг.

Росица Благоева деввойки младша възраст до 50 кг.

Петър Грошев юноши младша възраст до 65 кг.

 

Източник: Gustosport.bg

Времето
Weather Data Source: weerbericht morgen Plovdiv
Weather for the Following Location: Plovdiv Province map, Bulgaria
Мачовете днес
Маями Хийт Маями Хийт  title= 02:10 Маями Хийт Чикаго Булс https://winner.bg/statics/uploads/tv/3420.png
Ню Орлиънс Пеликанс Ню Орлиънс Пеликанс  title= 04:40 Ню Орлиънс Пеликанс Сакраменто Кингс https://winner.bg/statics/uploads/tv/3419.png
Фортуна Дюселдорф Фортуна Дюселдорф  title= 14:00 Фортуна Дюселдорф Гройтер Фюрт https://winner.bg/statics/uploads/tv/3428.png
Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн  title= 14:00 Кайзерслаутерн Веен Висбаден https://winner.bg/statics/uploads/tv/1498.png
Лестър Сити Лестър Сити  title= 14:30 Лестър Сити Уест Бромич Албиън https://winner.bg/statics/uploads/tv/3420.png
Селта де Виго Селта де Виго  title= 15:00 Селта де Виго Лас Палмас https://winner.bg/statics/uploads/tv/3427.png
Пирин Благоевград Пирин Благоевград  title= 15:15 Пирин Благоевград Черно море https://winner.bg/statics/uploads/tv/3419.png
Хайденхайм Хайденхайм  title= 16:30 Хайденхайм РБ Лайпциг https://winner.bg/statics/uploads/tv/3428.png
Хофенхайм Хофенхайм  title= 16:30 Хофенхайм Борусия Мьонхенгладбах https://winner.bg/statics/uploads/tv/1498.png
Лутън Таун Лутън Таун  title= 17:00 Лутън Таун Брентфорд https://winner.bg/statics/uploads/tv/3420.png
Райо Валекано Райо Валекано  title= 17:15 Райо Валекано Осасуна https://winner.bg/statics/uploads/tv/3427.png
Хебър Хебър  title= 17:45 Хебър Лудогорец https://winner.bg/statics/uploads/tv/3419.png
Левски Бол Левски Бол  title= 18:00 Левски Бол ВК ЦСКА https://winner.bg/statics/uploads/tv/3423.png
Емполи Емполи  title= 19:00 Емполи Наполи https://winner.bg/statics/uploads/tv/3426.png
Куинс Парк Рейнджърс Куинс Парк Рейнджърс  title= 19:15 Куинс Парк Рейнджърс Престън Норт Енд https://winner.bg/statics/uploads/tv/3420.png
Манчестър Сити Манчестър Сити  title= 19:15 Манчестър Сити Челси https://winner.bg/statics/uploads/tv/3428.png
Унион Берлин Унион Берлин  title= 19:30 Унион Берлин Байерн Мюнхен https://winner.bg/statics/uploads/tv/1498.png
Валенсия Валенсия  title= 19:30 Валенсия Реал Бетис https://winner.bg/statics/uploads/tv/3427.png
Кливланд Кавалиърс Кливланд Кавалиърс  title= 20:10 Кливланд Кавалиърс Орландо Меджик https://winner.bg/statics/uploads/tv/1498.png
Левски Левски  title= 20:15 Левски Берое https://winner.bg/statics/uploads/tv/3419.png
Уулвърхямптън Уондърърс Уулвърхямптън Уондърърс  title= 21:30 Уулвърхямптън Уондърърс Арсенал https://winner.bg/statics/uploads/tv/3420.png
Хамбургер Хамбургер  title= 21:30 Хамбургер Холщайн Кил https://winner.bg/statics/uploads/tv/1498.png
Верона Верона  title= 21:45 Верона Удинезе https://winner.bg/statics/uploads/tv/3426.png
Ланс Ланс  title= 22:00 Ланс Клермон https://winner.bg/statics/uploads/tv/3428.png
Жирона Жирона  title= 22:00 Жирона Кадис https://winner.bg/statics/uploads/tv/3427.png
Минесота Тимбъруулвс Минесота Тимбъруулвс  title= 22:40 Минесота Тимбъруулвс Финикс Сънс https://winner.bg/statics/uploads/tv/1498.png