Раковски уреди контроли с Ботев (Вр) и Локо (Сф)
Автор: Виктор МихайловПубликувана: събота, 29 декември 2012 г.
ФК Раковски 2011 уреди поредните си две контроли по време на зимната подготовка, съобщиха от клуба за Gustosport. Ръководството на зелено-белите се договори с колегите си от елитните Ботев (Враца) и Локомотив (Сф) за спаринги през февруари. Възпитаниците на треньора Иван Танчовски ще се изправят срещу хората на Тони Здравков – Сухия на 9-ти февруари. Тази проверка ще се проведе на стадиона в Правец. Спарингът с червено-черните на Емил Велев пък ще е на 23 февруари. Мачът ще се проведе на стадиона в град Раковски. Този двубой ще е последната контрола преди подновяването на първенството на Б група, в което зелено-белите правят мечтан дебют. След преполовяването на сезона ФК Раковски 2011 заема третото място във временното класиране.
Иначе зимната подготовка на тима стартира на 10 януари. Уредени са два подготвителни лагера. Първият ще е във Велинград от 20 до 30 януари, а вторият в Поморие от 11 до 20 февруари. Серията от контроли през зимата започва със спаринг срещу „по-големия брат”- Ботев Пд. Тази проверка ще е на 30 януари. Следващата е на 2 февруари, когато съперник ще е третодивизионният Гигант (Съединение). Ръководството на Раковски продължава да търси противник единствено за 6 февруари. По време на престоя край морето зелено-белите ще премерят сили с трите бургаски отбора Мастер (13 февруари), Черноморец (16) и Нефтохимик (20).
| Кот д Ивоар | 02:00 | Еквадор | |||
| Кот д Ивоар | 02:00 | Еквадор | |||
| Вегас Голдън Найтс | 03:10 | Каролина Хърикейнс | |||
| Швеция | 05:00 | Тунис | |||
| Швеция | 05:00 | Тунис | |||
| Илия Топурия | 06:00 | Джъстин Гейджи | |||
| Испания | 19:00 | Кабо Верде | |||
| Испания | 19:00 | Кабо Верде | |||
| Белгия | 22:00 | Египет | |||
| Белгия | 22:00 | Египет |




