Gustomedia.bg

Пловдивски
спортен портал

четвъртък, 25 юли 2024 г.
четвъртък, 25 юли 2024 г.
1 / 1

С 5 златни, 5 сребърни и 11 бронзови медала се окичиха спортистите от АСКК „Тракия“


Публикувана: неделя, 1 май 2022 г.

Пет златни, пет сребърни и единайсет бронзови медала донесоха спортистите на своя клуб АСКК „Тракия“ от проведеното през април в Ловеч Национално първенство за деца до 10г, до 12г и до 14г по карате Шинкиокушин. В него участваха деца от 28 клуба от цяла България.

Каратеките на АСКК „Тракия“ бяха представени достойно от 43 каратеки в трите възрастови групи, които спечелиха 5 златни, 5 сребърни и 11 бронзови медала.

Национални шампиони в своите възрасти и категории станаха: Иван Начев/12г, 41кг/, Виктор Георгиев /12г, 45кг/, Любомир Велев /12г, 49кг/, Петър Начев /12г, +49кг/ и Мила Клинкова /14г, +55кг/.

Сребърни медали спечелиха: Емануил Иванов /12г, 38кг/, Максимилиян Мембре /12г, 41кг/, Йордан Христев /12г, +49кг/, Мартин Узунов /14г,  50кг/, Галена Атанасова /14г, +55кг/.

Бронзови медали заслужиха: Кристиян Клинков /10г, 32кг/, Димитър Димчев /10г, 43кг/, Виктория Митева /10г, 27кг/, Таня Найденова /10г, +36кг/, Йоана Аршинкова /10г, +36кг/, Дени Айдън /12г, 49кг/, Петър Илиев /12г, +49кг/, Габриела Трендафилова /12г,38кг/, Александър Гозманов /14г, 40кг/, Дениз Бекиров /14г, 60кг/ и Георги Бакърджиев /14г, 60кг/.

Някои от каратеките ни за първи път стъпаха на татамито и това бе един добър дебют за тях. Състезанието бе изключително оспорвано и динамично.

"Благодарим на целия колектив от състезатели, треньори, съдии и поддръжници за подготовката  и подкрепата на най-малките членове на клуба", казаха от ръководството на АСКК „Тракия“.

Източник: Gustosport.bg

Времето
Weather Data Source: weerbericht morgen Plovdiv
Weather for the Following Location: Plovdiv Province map, Bulgaria
Мачовете днес
Словения (хандбал, Ж) Словения (хандбал, Ж)  title= 10:00 Словения (хандбал, Ж) Дания (хандбал, Ж) https://winner.bg/statics/uploads/tv/451.png
Нидерландия (хандбал, Ж) Нидерландия (хандбал, Ж)  title= 12:00 Нидерландия (хандбал, Ж) Ангола (хандбал, Ж) https://winner.bg/statics/uploads/tv/451.png
Испания (хандбал, Ж) Испания (хандбал, Ж)  title= 15:00 Испания (хандбал, Ж) Бразилия (хандбал, Ж) https://winner.bg/statics/uploads/tv/451.png
Италия (19) Италия (19)  title= 16:00 Италия (19) Испания (19) https://winner.bg/statics/uploads/tv/2613.png
Германия (хандбал, Ж) Германия (хандбал, Ж)  title= 17:00 Германия (хандбал, Ж) Република Корея (хандбал, Ж) https://winner.bg/statics/uploads/tv/451.png
Унгария (хандбал, Ж) Унгария (хандбал, Ж)  title= 20:00 Унгария (хандбал, Ж) Франция (хандбал, Ж) https://winner.bg/statics/uploads/tv/941.png
Апоел Беер Шева Апоел Беер Шева  title= 20:00 Апоел Беер Шева Черно море https://winner.bg/statics/uploads/tv/3420.png
ЦСКА 1948 ЦСКА 1948  title= 20:30 ЦСКА 1948 Будучност Подгорица https://winner.bg/statics/uploads/tv/3428.png
Панатинайкос Панатинайкос  title= 21:00 Панатинайкос Ботев Пловдив https://winner.bg/statics/uploads/tv/3419.png
Франция (19) Франция (19)  title= 21:00 Франция (19) Украйна (19) https://winner.bg/statics/uploads/tv/2613.png