Gustomedia.bg

Пловдивски
спортен портал

четвъртък, 25 юли 2024 г.
четвъртък, 25 юли 2024 г.
1 / 1
АСКК "Тракия"

С 8 златни, 5 сребърни и 7 бронзови медала се окичиха децата от АСКК "Тракия" от Държавно първенство


Публикувана: неделя, 25 април 2021 г.

С 8 златни, 5 сребърни и 7 бронзови медала се окичиха децата от АСКК "Тракия" от Националните първенства по карате Шинкиокушин за деца до 10г, до 12г и до 14г. в дисциплината кумите.

Държавното първенство се проведе вчера зала "Арена" - Шумен. Състезанията преминаха без публика, при едно отлично домакинство и организация от страна на СКК "Киокушин" гр. Шумен.

При спазване на всички мерки за безопасност, благодарение на добрата организация и мобилизация на клубовете /треньори, съдии и състезатели/ състезанията се проведоха последователно, едно след друго.

АСКК "Тракия" гр. Пловдив бе представен отлично от 26-мата каратеки в трите възрастови групи.

При деца до 10г.
Златни медали:
1. Виктор Георгиев /кат.43кг/ и купа за най-техничен състезател
2. Даниел Клинков /кат.+43кг/
Сребърни медали:
1. Крум Зозиков /кат.38 кг/
2. Габриела Трифонова /кат.36кг/
Бронзови медали:
1. Емануил Иванов /кат.32кг/
2. Деница Петрова /кат.30кг/

При деца до 12г. купа за най-технична състезателка за Галена Атанасова и заслужени шампиони в категориите:

1. Васил Николов /кат.29кг/
2. Явор Василев /кат.41кг/
3. Мартин Иванов /кат.+49кг/
4. Галена Атанасова /кат.+43кг/
Сребърни медали:
1.Иван Начев /кат.38кг/
2.Александра- Никол Димитрова /кат.38кг/
Бронзови отличия:
1. Петър Нанев /кат.49кг/
2. Дени Айдън /кат.49кг/
3. Катрин Аргирова /кат.+43кг/

При деца до 14г.,където битките бяха доста по успорвани имаме купа за най-технична състезателка за Мила Клинкова и златни отличия за:

1. Магдалена Дишлянова /кат.+55кг/
2. Мила Клинкова /кат.55кг/
Сребърни медали:
1.Калоян Спасов /кат.+65кг/
Бронзови медали:
1.Георги Георгиев /кат.+65кг/
2. Емил Спиров /кат.60кг/
Добро представяне и ценен опит натрупаха Иван Нанев, Калин Пенев, Георги Бакърджиев, Манол Велков, Мартин Узунов и Йордан Христев, които този път не достигнаха до почитната стълбичка.

Източник: Gustosport.bg

Времето
Weather Data Source: weerbericht morgen Plovdiv
Weather for the Following Location: Plovdiv Province map, Bulgaria
Мачовете днес
Словения (хандбал, Ж) Словения (хандбал, Ж)  title= 10:00 Словения (хандбал, Ж) Дания (хандбал, Ж) https://winner.bg/statics/uploads/tv/451.png
Нидерландия (хандбал, Ж) Нидерландия (хандбал, Ж)  title= 12:00 Нидерландия (хандбал, Ж) Ангола (хандбал, Ж) https://winner.bg/statics/uploads/tv/451.png
Испания (хандбал, Ж) Испания (хандбал, Ж)  title= 15:00 Испания (хандбал, Ж) Бразилия (хандбал, Ж) https://winner.bg/statics/uploads/tv/451.png
Италия (19) Италия (19)  title= 16:00 Италия (19) Испания (19) https://winner.bg/statics/uploads/tv/2613.png
Германия (хандбал, Ж) Германия (хандбал, Ж)  title= 17:00 Германия (хандбал, Ж) Република Корея (хандбал, Ж) https://winner.bg/statics/uploads/tv/451.png
Унгария (хандбал, Ж) Унгария (хандбал, Ж)  title= 20:00 Унгария (хандбал, Ж) Франция (хандбал, Ж) https://winner.bg/statics/uploads/tv/941.png
Апоел Беер Шева Апоел Беер Шева  title= 20:00 Апоел Беер Шева Черно море https://winner.bg/statics/uploads/tv/3420.png
ЦСКА 1948 ЦСКА 1948  title= 20:30 ЦСКА 1948 Будучност Подгорица https://winner.bg/statics/uploads/tv/3428.png
Панатинайкос Панатинайкос  title= 21:00 Панатинайкос Ботев Пловдив https://winner.bg/statics/uploads/tv/3419.png
Франция (19) Франция (19)  title= 21:00 Франция (19) Украйна (19) https://winner.bg/statics/uploads/tv/2613.png